Печати за нокти - 2

  • 60 866
  • 297
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 306
Печати за нокти - 2

 

Как се работи с печатите  Wink

Още клипчета

От тук може да си купите печати  Peace   

Старата тема:
Печати за нокти 

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 18:34 от черен шоколад

# 1
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
черен шоколад много хубаво си оформила темата.И нека в новата тема да има повече творения.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 544
Супер.. страхотна нова тема. Запис. Hug

# 3
  • Мнения: 13 623
Такива печати видях онзи ден, но имам питане дали могат да се ползват с всички лакове или си има за тази цел специални?

# 4
  • Мнения: 3 306
може и с обикновени лакове да се ползват  Peace 

радвам се , че първия пост ви харесва  Hug

# 5
  • Мнения: 13 623
Като гледах клипчето и ме зарибихте и мене Simple Smile другата седмица ще си ги купя Simple Smile

# 6
  • Мнения: 121
Аз имам от лятото и доста често ги ползвам, но за съжаление нито един път не съм се снимала.

# 7
  • Мнения: 3 306
следващия път да се щракнеш  photo  и да ни покажеш  Hug

# 8
  • Мнения: 121
Задължително, другата седмица съм на рожден ден и трябва да измисля нещо.

# 9
  • Мнения: 0
Имам печати от няколко месеца и редовно ги използвам, но специалните лакове са много мънички, някой пробвал ли е KONAD Princess Боички дали става тях да ползваш като боички??  Flushed

# 10
  • София
  • Мнения: 1 544
Имам печати от няколко месеца и редовно ги използвам, но специалните лакове са много мънички, някой пробвал ли е KONAD Princess Боички дали става тях да ползваш като боички??  Flushed
Да, това са пак специалните боички за печатите, но да двойно ( че и повече) по- голями и са по- изгодни.  Peace

# 11
  • Мнения: 1 505
Най-накрая открих и аз пе4aти в Испания на свобoдна продажба и смятам да се обзаведа с един комплект като за на4ало още следващата седмица.
Но нямам маникюри големи,но все пак някое и друго цветенце там май по добре от нищо нали?

# 12
  • София
  • Мнения: 1 544
Най-накрая открих и аз пе4aти в Испания на свобoдна продажба и смятам да се обзаведа с един комплект като за на4ало още следващата седмица.
Но нямам маникюри големи,но все пак някое и друго цветенце там май по добре от нищо нали?


Определено,  Peace ще видиш как постепенно ще си отгледаш по- дълги нокти.   Hug

# 13
  • Мнения: 121
Момичета да ви питам за преливане с гъба пробвах ама не ми стой гладко като с четката. При вас как е ?

# 14
  • Мнения: 3 306
Момичета да ви питам за преливане с гъба пробвах ама не ми стой гладко като с четката. При вас как е ?
 

като сложиш топ лак отгоре ще се оправи  Hug

Общи условия

Активация на акаунт