Фитнес в "Люлин"

  • 44 330
  • 114
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 191
В Младост беше фитнеса, ще те излъжа в коя част. Simple Smile

# 106
  • Мнения: 170
а относно бара - имат разлика в предложенията. Само в Люлин е по-различно от другите зали Simple Smile

Така ли? Никога не съм си купувала нищо, просто видях бурканите. Вкъщи си пия разни неща.

Иначе, гледайки снимките във фб по време на ремонта, си мислих, че ще е огромно. Наистина мястото ми се вижда по-малко. Вчера едно момиче правеше лицеви опори на място, където по принцип хората минават  Confused Но пък има уреди, които ги няма в Сливница. Мен лично ме затруднява да си направя суперсерия със стенд, екстензии и коремни преси, защото са на разстояние едно от друго - в Сливница са един до друг  newsm78

Хубавото е, че има много уреди за кардио. В Сливница съм чакала за пътека.

В Сливница наскоро вкараха нови кардио уреди Simple Smile

# 107
  • Мнения: 5 057
Така ли? Вече не са ли подредени, както бяха? Ех, трябва да се разходя до там някой път, много се уважаваме с единия от треньорите.

# 108
  • Мнения: 1 404
не знаех, че има Атлетик в Мега мола... добре, че съзрях темата.
От много време си търся удобен фитнес в Люлин, ще посетя Атлетика и ще си дам и моето мнение Simple Smile bouquet

# 109
  • Мнения: 191
blackisback, има 1 нов кростренажор, махнаха 2 от старите. В момента има общо 4.
Докараха 3 нови пътеки с телевизор ( още не е свързан) и вече всички колела са на BH Hi-Power.
Идеята е че вечер не достигаха...

# 110
  • Мнения: 5 057
Ясно. Ще мина някой път, още повече, че ми липсва онази глутеус машина в залата с тежестите. В Люлин не стига, че е една, пък и ми е неудобна  Tired Онзи ден чаках сигурно 15 минути, за да се освободи и накрая се чувствах супер нелепо.

В този ред на мисли - бях през седмицата в работен ден там, привечер. Впечатлих се колко много народ има и се успокоих, че няма да я затрият скоро  Mr. Green

# 111
  • Мнения: 191
В Атлетик се чака години преди да се закрие зала, опитва се от всичко и ако не стане нищо, тогава Simple Smile

Не се сещам за глутеус машината в залата с тежестите...  newsm78

# 112
  • Мнения: 5 057
Тази, която ми липсва, прилича на това, беше до лег пресата. Там можеше да си сложиш (тъп израз, знам) тялото така цък

Тази, дето е в залата в Люлин, е такава цък.

# 113
  • София
  • Мнения: 79
Здравейте.Бихте ли ми препоръчали фитнес в Люлин с добър инструктор.Много ще съм благодарна!

# 114
  • Мнения: 5 057
Аз не тренирам с инструктор, но от наблюдения много хубаво впечатление ми направи Николай Ефтимов в Атлетика в мола. Момчето с изключително голямо търпение показва техники и упражнения.

Общи условия

Активация на акаунт