Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора

София

Здравейте мамита! Имам нужда да разкажа на някой моята история защото в момента се чувтсвам адски сама и незнам как да се справя! Добре че е малкото ми ангелче, че... Crying or Very sadОт Ноември месец започнах да ходя на фитнес и басейн в к-с Макси на Симеоновско шосе, тъй като реших че е дошо времето да си върна килограмите. Избрах това място защото ми е много близко и нямаше да се налага да оставям малчо за дълго, пък и картата включваше фитнес, басейн, сауна прана баня и т.н. Както и да е! Ходих там 2 месеца и реших да се възползвам от услугата "коло маска" на триъгълника, която си правя от ученичка но в квартала на родителите ми, което е на другия край на София, та този път реших да си спестя пътуването! Е записах си час при козметичката наречена Пепа Замфирова, жена на възрастта на майка ми и с опит "17 годишен" в тези дейностти. Дотук добре, цената, учудващо за Maxi - само 8 лева!!! Е отидох и добре познатата ми процедура започна! Беше ми странно позицията в която ме постави "козметичката" и отказа й да и "съдействам на по-деликатните места, нооо "тя си знае", си казах. Е да, ама не! При ено от дръпванията усетих болка и парене и реакцията й не закъсня! Познайте, беше ме РАЗКЪСАЛА между устните в ляво 3-4 САНТИМЕНТРА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Последва паника от нейна страна, спиране на кървенето с антибиотечна пудра и т.н. Отидох веднага на лекар и установих, че ми беше причинила нещо, което не получих дори при естественото си раждане! Тогава нямах и един шев! Гинеколожката събра екипа на поликлиниката и след като се повайкаха казаха "че съм за шиене", но само ще ме промият. Немога да ви опиша сед като се прибрах как ме болеше няколко седмици и как неможех да се движа, камо ли да си вдигна детето! В резултат и кърмата ми спря !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Откачих! Отидох в съдебна медицина и си изкарах медицинско! Реших че няма да им се размине! Намерих адвокат и започнахме процедурите. Бях супер решена и мотивирана, но до вчера, когато при поредната среща с адвоката си дадох сметка че наистина в Бъгария нещата не са на страната на справедливостта и на обикновенният гражданин. Проблема, да поясня, идва от там, че в екстремната ситуация при инцидента и необходимостта от бърза реакция компекса не ми позволиха да платя и не ми издадоха касова бележка за процедурата, т.е. познайте какво мога да направя?! Имам и свидетели, нооо нещата стават трудно доказуеми и нямам сили и пари да продължавам! Crying or Very sad  Пропуснах да кажа, че 2 дни след инцидента Финансовият мениджър на Maxi  ме покани на среща където явно да преценят как ще действам. Проявиха жеание да ме компенсират с нещо, но така и не се обадиха. Просто немога да повярвам какви неща се случват а безочието и властта движат света! Вече губя вяра в доброто! Sad Благодаря че ме изслушахте!!!  bouquet
Цитирай

много неприятно наистина
законите в България никакви ги няма
тъжно ,но е така - но нали имаш свидетели по дяволите ?
то оставаше и да си платиш при създалите се обстоятелства ???????- нали има комисия за зашита на потребителите ?

Цитирай

София

Направо не знам какво да кажа Confused
Не съм си представяла, че кола маска на триъгълник, и то при опитна козметичка,
може да доведе до такива проблеми
Жалко е наистина, че в тъпата ни държава обикновените хора не са защитени
Цитирай

Това като го прочетох.....и останах без думи.....
Не знам как е възможна подобна простотия и отношение. Още повече че въпросната дама си е напълно виновна.
Цитирай

Sofia, BG

Много неприятно... Confused
Предполагам дори и на най-опитния може да се случи такова нещо. Никой не е застрахован, колкото и добър специалист в областта си е. Хубаво е, че си отстояваш правата. Егати, кой ти е мислил за касова бележка при такъв инцидент.. Дано се споразумеете и не се стига до съд, а да те компенсират подобаващо  Peace
Цитирай

София

Много неприятно... Confused
Предполагам дори и на най-опитния може да се случи такова нещо. Никой не е застрахован, колкото и добър специалист в областта си е. Хубаво е, че си отстояваш правата. Егати, кой ти е мислил за касова бележка при такъв инцидент.. Дано се споразумеете и не се стига до съд, а да те компенсират подобаващо  Peace
Няма да е тая !!! Имаха тази възможност и просто никакъв интерес !!! Всичко е загубено!
Цитирай

Много съжалявам за това, което ти се е случило  Sad  Мога да те посъветвам единствено да не се предаваш, защото ще им направиш услуга! Ако наистина се стигне дотам, че няма как да ги осъдиш, има и други начини... Просто трябва да си упорита и в крайна сметка да те компенсират, за да спреш да им досаждаш. Ако трябва пиши на журналисти и т.н. Ако трябва просто ходи всеки ден там и им прави скандали. Не бива да ги оставяш да им се размине, както обикновено правим българите, за съжаление  Confused Успех!   bouquet
Цитирай

Cacao Land

Сменяй адвоката, явно за нищо не става, нали имаш свидетели, да пуснат едно разследване тогава, има начин да се докаже всичко! Тази жена не й е мястото да извършва тази дейност повече, всеки трябва да си поема отговорността за тези неща! Моля те, ако имаш възможност продължавай напред с процеса, иначе няма да си нито първата, нито последната жена, която да пострада.

Другият вариант е да дръннеш един телефон на някой вестник (примерно) и да го разгласиш публично. Но не знам дали имам право да агитирам такива неща, имайки предвид, че все пак комуникираме чрез форум, а и не е много правилно всички, които работят в 'Макси' да страдат. Възмутена съм, че мениджерите не са се отнесли сериозно към теб, това е направо убийствен непрофесионализъм ooooh!.

П.С. Дано се възстановиш час по-скоро Praynig

Цитирай

Ако не успееш да ги осъдиш, то винаги можеш да раздухаш цялата случка - има медии - вестници, списания, телевизия. Доста ще им пострада реномето на въпросният комплекс.
Цитирай

А самата госпожа,която е извършила процедурата не направи ли нещо за да се извини?
Цитирай

гр.Варна

Ето за това се правя с депилатоар  Sick

Иначе щом нямаш касов бон, ще ти бъде трудно в съда. Възстановявай се бързо и здрави нерви ако решиш да продължиш с делото   bouquet
Цитирай

София

Много съжалявам за всичко, което ти се е случило, но не спирай дотук- задължително си преследвай правата докрай! Ако нямаш възможност да продължиш чрез закона, продължавай да огласяваш за случая: обади се на "Господари на ефира", на Комисията за защита на потребителите, вестници, други предавания... Все отнякъде ще дадат гласност из по-широката публична общественост! Не бива да се предаваме, когато потъпкват правата и личността ни! Peace Успех!!!  bouquet
Цитирай

Gorni Bogrov

Направо съм шокирана Shocked!!!
И моят съвет няма да е по различен от останалите-не се предавай,ами се бори за правата си.
УСПЕХ и бързо възстановяване!!! baby_neutral
Цитирай

София

А самата госпожа,която е извършила процедурата не направи ли нещо за да се извини?
Звъня ми първите дни непрестанно, но се поучаваше така, че аз нея успокоявам и на мен ми беше неудобно че разговаряме. След това като ме видя веднъж дори не ме попита как съм!!! Просто сякаш нещо не се е случило!!!
Ако не успееш да ги осъдиш, то винаги можеш да раздухаш цялата случка - има медии - вестници, списания, телевизия. Доста ще им пострада реномето на въпросният комплекс.
И аз това съм решила!
Много съжалявам за това, което ти се е случило  Sad  Мога да те посъветвам единствено да не се предаваш, защото ще им направиш услуга! Ако наистина се стигне дотам, че няма как да ги осъдиш, има и други начини... Просто трябва да си упорита и в крайна сметка да те компенсират, за да спреш да им досаждаш. Ако трябва пиши на журналисти и т.н. Ако трябва просто ходи всеки ден там и им прави скандали. Не бива да ги оставяш да им се размине, както обикновено правим българите, за съжаление  Confused Успех!   bouquet
И аз така мислех, но прецених, че парите които ще наливам в съдебния процес, с неясен изход от делото, по добре да похарча за сина си! Каквито и свидетели и доказателства да имаш в нашата държава "големите риби" се измъкват дори за убийство!  #Cussing out Адвоката ми прати покана за изпащане на обезщетение извън съда, но те и тогава никакъв интерес! За тях аз съм затворена книга! След случая имах карта за фитнеса която да изразходвам там и обидата ми се подсили и от отношението на всички служители, от чистачките до спасителя. Гледаха ме сякаш аз съм направила нещо на тях! Crying or Very sad Финансовият мениджър, която ме беше поканила на среща веднага след инцидента, и която ми обещаваше поне карта за фитнеса, ме подминаваше като част от интериора! Пълна подигравка! Не ми дигаше телефона или ми казваше "че е в среща и тя ще ми се обади"!!! #Crazy   Раната ми заздравя, но от отношението още ме боли! И предполагам никога няма да ми мине Crying or Very sad Много е обидно!
Цитирай

София

Леле, това е ужасно  ooooh!

Аз на твое място не бих оставила нещата така.

Успех и бързо възстановяване   bouquet Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора