Какви шишета ползват мамите, които дават АМ?

  • 5 068
  • 131
  •   1
Отговори
  • Мнения: 155
Искам да питам тези от вас, които ползват шишета при храненето какви ползвате? Аз съм с тези на Авент с биба за 0 месеца, но ми се струва, че дупката е много широка, от устата на бебето се излива мляко по врата дотолкова, че трябва да си подлагаме с хавлиени кърпи, лигавниците не попиват цялото това количество. А в акото му виждам като несмляни топченца, възможно ли е от бързото гълтане да не усвоява добре храната? Утре ще ходя при педиатърката ни за консултация, но ще се радвам ако споделите.  Hug
А, на АМ сме защото в милата родна болница ми отбиха бебето след като преседя 10 дни в кувиоз, а кърмата си изхвърлях в чешмата понеже няма начин  Confused да се стерилизират помпите на майки, при които бебчетата са временно отделени.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Когато се орди малкия,го хранех с шишетата на Чико.За АМ,ползвах ''кривото'' шише с биба 0+.Много бях доволна.От 7-8м минахме на Авент.Нямам проблем,но той вече е голям.

# 2
  • Мнения: 2 013
Позвам шишета на Авент и биберон с 1 дупка (за новородено)  Peace

# 3
  • Мнения: 400
B-Free,Chicco .От Aвент не съм никак доволна!Не се затваряха добре,течаха.........не ги ползвам.

# 4
  • Мнения: 168
аз ползвах на НУК и съм много доволна

# 5
  • Мнения: 645
ползвам на Нук и много съм доволна Peace

# 6
  • Мнения: 2 374
Ползвах Авент и Chicco.

# 7
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Аз ползвам шишетата на "B-free"  в които малката яде изцедена кърма, след като се умори да суче или просто не иска гърда.
Защо все обвинявате болниците, че отбивали децата ви? Бебето ми преседя месец и нещо в болница, пък не знам какво значи "да се отбие" newsm78

# 8
  • Мнения: 397
Ползвам шишетата на Авент и засега съм доволна, нямала съм проблеми.

Искам да питам тези от вас, които ползват шишета при храненето какви ползвате? Аз съм с тези на Авент с биба за 0 месеца, но ми се струва, че дупката е много широка, от устата на бебето се излива мляко по врата дотолкова, че трябва да си подлагаме с хавлиени кърпи, лигавниците не попиват цялото това количество.
Да не би от стерилизирането да се е разширила дупката на биберона, защото от дългото изваряване бибероните омекват и дупките могат да се разширят!?

Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 16:29 от bibi-t

# 9
  • Мнения: 3 621
Позвам шишета на Авент и биберон с 1 дупка (за новородено)  Peace
и аз нямам проблем с шишетата на Авент

# 10
  • Мнения: 498
С Кирил ползвах Авент, с Ана сега ползвам Авент и Чико.Рядко ми се е разливало млякото,обикновенно детето се е лигавило с биберона .

# 11
  • Мнения: 1 763
Ползвала съм само Авент. Моят син не искаше да пие от биберон с една дупка и от самото начало е с две.

# 12
  • Мнения: 145
Когато се орди малкия,го хранех с шишетата на Чико.За АМ,ползвах ''кривото'' шише с биба 0+.Много бях доволна.От 7-8м минахме на Авент.Нямам проблем,но той вече е голям.

И при нас така, само че минахме на Авент-ските от 6-я месец!

# 13
  • Мнения: 4 784
Зависи не само широчината на дупката, а и вида АМ, който му даваш. Аз използвах шишета и биберони Авент, в началото с дупка 1 номер. За Аптамил беше супер, но за НАН не ставаше. Пробвай с други биберони и прецени сама, кое е най-подходящо за бебето.

# 14
  • Мнения: 173
ние сме с кривото шише на Чико и сум много доволна.Ползване само калчукуви биберони защото сина ми неиска силиконови.Вече му давам с 3 дупки,с две му е малко и се ядосва че пуска малко понеже е много лакум.
Нашето АМ е Фризовом

Общи условия

Активация на акаунт