Тук се спри и погледни-МАРТенско човече ти шепти!

  • 11 075
  • 301
  •   1
Отговори
# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 135

На Нефертити  Wink

Честит рожден ден на всички рожденнички и от мен!!!

# 76
  • Мнения: 242
Хайде добър ден и от нас.
 newsm59 на Галина, Вили и Крис77 - да сте живи и здрави и винаги обичани жени и майки.
Радвам се че с Цветка всичко е ОК, дано и при Зеленкото се опряви бързо Калин и да си го гушка.

В нас вече мирише на бебешко - тези дни изпрах  дрешките, сега ще ги гладя и съм ОК.
Доста ме окуражи лекаря ,че при второ ,ако размера е същия или по-малък от първото всичко ставало много лесно и ДАНО да е така!Та си имам още две седмици и после ще е наш ред!

Маруся, дано твоят лекар е прав, че на мен все ми разправят, че второто по-трудно...
но в петък другата седмица в градината на каката ще има осмомартенско тържество и за да съм в кондиция тогава, искам да родя тази седмица Blush
Ох и мен ме тресе една такава треска - осмомартенското тържество - снощи приготвяхме снимки за някаква изненада в градината и щерката пита - ако си в болница кой ще доиде да ме види... Милата ми...
А сега да ви се оплача - ще пращат мъж ми в командировка точно в периода на предстоящото раждане, та от два дни се чудя кой ще запише бебето? Това означава ли, че ще си ме държат докато си дойде? Верно ще е за 3 дни ама....

# 77
  • Мнения: 0
Мерси, Kriss77- ама аз тебе съм те пропуснала в рождениците! Много щастие ти желая, и прекрасно бебче!
Нещо не се оправям с количката, но ще чакам татето да си покаже уменията:)
Сега чакам последните неща от beborani, които съм си поръчала, че да пускам последната пералня. Много ме забавиха- цяла седмица съм като вързана в нас да ги чакам:( Но имали много поръчки.
Иначе багажът ми е готов, чакаме креватчето, другото ми е изпрано и изгладено, остава ми само чистенето- всеки ден.. този прах все едно вали:( омръзна ми да го бърша, но искам да блести за бебчето:)

# 78
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен! Отдавна чета форумите тук, но чак сега се регистрирах официално. И аз чакам мартеничка - на 9 март - момченце. От Горна Оряховица сме.

# 79
  • София
  • Мнения: 9 558
Здравейте и от мен, леле за 2 дни колко сте изписали Simple Smile

Честити бебчета на Зора и Цветка-Кокетка - да са живи и здрави   ylinfant newsm3

Vily_st , Галина24, Крис 77 - Честит Рожден ден - много здраве и щастие, и хубаво и здраво бебе да гушкате скоро.

Събота и неделя имах пълна програма - в събота купих останалите покупки за бебето, а вечерта бях на рожден ден. Вчера мъжа ми беше рожденик и имахме гости. Сега съм уморена и ми се спи.

За крема на Veet - сега ползвам един, който е в синя кутия и е в комплект с крем. Проверих Duo Bikini се казва. Има шпатулка, която ползвам за размазване, а за отмиване ползвам обикновена гъба за къпане.

За пликчетата за съхранение на кърма - имам много злополучен опит първия път. Всеки път имаше някакъв проблем - или с отварянето или със затварянето за това сега си взех контейнерчетата на Авент - много по практично ми се струва.

Момичета - нещо нервата взе да ме тресе, ужас просто. Бебето вече при всяко поместване така ме разпъва, че имам чувството, че ще ми излезе през корема. Не мога да седя, не мога да лежа вися непрекъснато права и ме заболяват краката.

Ох хайде да отида да почистя малко в кухнята.

# 80
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен! Отдавна чета форумите тук, но чак сега се регистрирах официално. И аз чакам мартеничка - на 9 март - момченце. От Горна Оряховица сме.
Добре дошла на новата мама.  Hug Hug Hug

# 81
трябва ми помощ от вас за количката -дали да взема тази от модели 2008:  http://www.johnstonprams.co.uk/item1373.htm
или тази от модели 2009:  http://www.janebaby.ru/index.php?option=com_virtuemart&page= … temid=1&pop=1

Няма куде да ги видя на живо и двата цвята (иначе бързо ще реша).Има разлика между двата модела  в сенника ,в багажника и на седалката (едно като възглавничка)

Вие за кой цвят сте?

# 82
  • Мнения: 363
Здравейте момичета!Честита радост на всички , които вече гушкат бебенца HugАз вече също съм с определена дата за секцио-06.03. в шейново.Ще помоля някое майче да ме включи в списъка!Аз обаче вси си мисля,че беба нямя да изтрае до тогава CrazyЕ, ще ви се похваля,ако се окажа права HugИначе и аз имам контракции вече,нищо сериозно,но все пак не са приятни!Това е за сега от мен ,желая лек и успешен ден на всички!

# 83
  • Мнения: 3
kasparita , ние сме с Ексес ... отдолу на багажника има една дръжка(ако мога да се изразя така),която се вдига нагоре и се закрепя зимния кош ,за да не се клати!

# 84
  • Мнения: 68
Здравейте на всички,включвам се за да пожелая лека и спорна седмица за всичкии разбира се на който му предстои раждане,хубави и здрави бебета.
Marty24,моето секцио е определено за 4.03 ,та най верочтно ще се засечем в болницата.

# 85
  • Мнения: 0
Linka_bubulinka благодаря ти. Ще се справя някакси:) Опасявам се, че просто е ползвана и поразклатена, дано не съм права...

# 86
  • Мнения: 28
Честит рожден ден на Вили и Галина,и на Криси(на патерици)

Добре дошли и на новите мами,леки бременилски дни и здрави бебчета на финала

# 87
  • София
  • Мнения: 49
трябва ми помощ от вас за количката -дали да взема тази от модели 2008:  http://www.johnstonprams.co.uk/item1373.htm
или тази от модели 2009:  http://www.janebaby.ru/index.php?option=com_virtuemart&page= … temid=1&pop=1

Няма куде да ги видя на живо и двата цвята (иначе бързо ще реша).Има разлика между двата модела  в сенника ,в багажника и на седалката (едно като възглавничка)

Вие за кой цвят сте?


Не че искам да те отказвам от модела но помисли сериозно дали да е триколка...2 приятелски семейства купуваха нови колички защото дечицата им се обращаха с все количката.Едното мъниче толко се бе6е изплашило че едвам свикнаха с новата количка.

# 88
  • Мнения: 660
Здравейте мами и все още дами, Laughing
Ние от вчера сме си в къщи  за сега сме добре... Дори успяхме да спинкаме тази нощ повечко, явно това,че сме си в къщи ни действа добре.

Не съм ви чела от 18, но пък ще опитам да понаваксам при следващят ни сън. Сега отивам да сложа снимки на Рая в албумчето. Нямам представа кой може да сложи снимкатаи на първа страница и ще съм благодарна, ако някоя от вас ми помогне.

Честито на появилите се бебоци на бял свят и след нас.  bouquet

# 89
  • Мнения: 361
Ей Тони как ви завиждам,  Hug радвам се, че сте добре.

Общи условия

Активация на акаунт