Нормално ли е бебето да рита само ниско долу??

  • 39 313
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Никога не съм усещала да ме рита отгоре например  Laughing . Винаги е било ниско долу. Аз и цялата бременност си я износих ниско де, много рядко се е случвало да усетя някакво приплъзване отстрани по хълбока си  Laughing Дори когато се беше обърнала с главата на долу, все си мислех че не са видели правилно  Laughing . Явно са били ръце тогава или незнам, ама така си беше  preggo Като започне да му става тясно ше започне да те побутва и на други места  tooth

# 16
  • Мнения: 1 475
Да ви кажа новина от последния час- беба рита здраво и то по-на високо сега и вляво и то доста стабилни ритници- голям кеф- явно съм я уплашила с моите мисли да не излезе по-рано и сега се е завъртяла леко! newsm68 newsm44 newsm68

# 17
  • Мнения: 2 960
Да ви кажа новина от последния час- беба рита здраво и то по-на високо сега и вляво и то доста стабилни ритници- голям кеф- явно съм я уплашила с моите мисли да не излезе по-рано и сега се е завъртяла леко! newsm68 newsm44 newsm68
тъкмо започнах да чета нещото по напред и ти вече си "успокоила"топката.
А така Peaceне се тревожи ,всичко при теб е наред Hug
Хубавата новина ти е дала настроение-личи си bowuu  bouquet

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 238
Да нормално е в 20 седмица горната стена на матката е горе долу на линията на пъпа така че е нормално да те рита ниско долу но щом порасне още бебока ще го усещаш навсякъде  Peace Peace

# 19
  • Мнения: 9 973
зависи как е застанало бебето

# 20
  • София
  • Мнения: 3 789
зависи как е застанало бебето
Peace
Абсолютно!
Много зависи от положението на бебето къде ще усещаш движенията му

# 21
  • Мнения: 3 294
Радвам се че си се успокоила , според мен е нормално да я усещаш и ниско долу и на различни места , зависи как е застанало бебчето . При мен все още се случва да имам ритничета и ниско долу  Peace

# 22
  • Мнения: 502
аз бих те посъветвала въпреки всичко да звъннеш на докторката ти.не вярвам да има проблем за 5 минути по телефона да ти обясни защо е ритало ниско долу. моята дъщеря все горе в дясно ме риташе и нямам никакви спомени да ме е ритала долу.

# 23
  • Мнения: 6 274
Напълно нормално е, особено ако го носиш "ниско"....
С втората ми бременност бях така и на моменти имах чувството, че бебето направо ще изпадне...
Всички казваха, че го нося суперниско...
Аз за това и родих в края на 8 месец де...
И то с триста зора "устисках" до там...
Можеше и много по-рано да стане белята, но с лекарства и инжекции издържах колкото можах...

# 24
  • Варна
  • Мнения: 365
И мен беба ме риташе ниско долу, според мен за да ми гледа сеира как ходя до ВЦ-то през 15 минути

# 25
  • София
  • Мнения: 17 592
Да ви кажа новина от последния час- беба рита здраво и то по-на високо сега и вляво и то доста стабилни ритници- голям кеф- явно съм я уплашила с моите мисли да не излезе по-рано и сега се е завъртяла леко! newsm68 newsm44 newsm68

Браво на нея!!!

# 26
  • София
  • Мнения: 44 098
ми явно така е застанало... не виждам нщо притеснително.

# 27
  • София
  • Мнения: 292
И аз допреди няколко дни се притеснявах за същото. Бебка риташе съвсем долу. А вече съм 33 седмица и от два дни усещам мърдане из целия корем Simple Smile Направо невероятно!

# 28
  • Мнения: 136
При мен пък точно наобратното - в началото ме риташе само около пъпа, а сега предимно ниско долу. Но понякога в рамките на 4-5 сек. го усещам как ме ритва първо в единия, а после в противоположния край на корема ми. Явно използва коремната ми стена като трамплинче и си се врътка напред-назад  Joy

# 29
  • Мнения: 79
Мен пък в началото като го усещах ме побутваше ниско долу,
но сега от 2 седмици го усещам ту ниско,ту около пъпа

Общи условия

Активация на акаунт