My Toys - В света на играчките - 10!

  • 17 807
  • 330
  •   0
Отговори
  • Мнения: 2 122
Това е сайта :

 




Място за регистрация
Адрес за запитвания
Колко е доставката може да видите тук
Състоянието на поръчката може да следите от тук
Доставката до България и до дома ви се извършва от GLS и Интерлогистика
Преводач от немски на български
Често задавани въпроси!


За поръчката :

За да направите поръчка ,първо трябва да се регистрирате .
Избирате артикула и при поставяне в кошницата след секунди излиза малко прозорче ,което проверява дали стоката е налична , от него избирате Weitershoppen за да продължите с пазаруването или .. Zur Kasse  за да видите какво има в кошницата и поръчате .
След като приключите с избора на стоки,влезте в кошницата и натиснете Weiter zur Kasse   намиращ се отгоре вдясно над артикулите. Излизат ви данни от профила, както и самите артикули.Под адреса за доставка в дясно има каре : Gutschein / Rabatt / Gratisartikel , в него попълвате кода за намаление ,винаги с малки латински букви и потвърждавате първо с бутона до него – Einlosen , след това с бутона под него Gutschein nicht  nutzen .
 Оттам ви връща пак на страницата с данните и фактурата, където трябва да сложите отметка в жълтото каре отдоло в дясно, под сумата за плащане /указано е с  червена стрелка  / и натискате Besstelung abschicken. Това ви води към следваща стъпка, където попълвате данните на вашата кредитна/дебитна карта.После имате потвърждение на операцията.
До няколко часа ще получите автоматичен имейл за потвърждение на поръчката.
Ще ви изпратят мейл и когато поръчката ви се опакова и тръгва.
Kак да поръчате може да видите и тук

В Meine konto, в Auftragsübersicht може да следите състоянието на пратката. Там ще ви излезе и подробната фактура с поръчката,както и номера на пратката.Там излиза информацията за нейното движение,като кликнете на страницата на логистиката GLS Sendungsauskunft.

   Движението и местонахождението на вашата поръчка може да следите от тук , с номера на пакета на поръчката Ви / можете да го  видите в профила си в сайта, или в мейла , който са ви изпратили/ .


За артикулите

z.Zt. nicht lieferbar в момента артикула не се предлага
Leider Ausverkauft изчерпан артикул
Speditions-Artikel, nur in Deutschland lieferbar -не се доставя извън Германия
- отнася се за обемисти артикули ,пише го под цената .
Всяка стока си има свой собствен артикулен номер, който можете да видите като кликнете на него в прозорчето с цената. При дрехи и обувки- всеки размер е с отделен артикулен номер. Ако правите голяма поръчка е най-лесно да добавяте стоките по артикулни номера. Линка към дадената стока завършва на този артикулен номер. Когато даден артикул е изчерпан, линка води на начална страница на сайта.
Ако излезете от профила си преди да направите поръчка ще трябва отново да прибавяте стоките при следващото влизане- сайта не помни!!!


Кодове за намаление и подаръци

Намаление 10 ЕВРО - X3X4LLTX7DAE (вал. до 31.12.09) , 7AALRKLHKPDD(вал.до 4.05.09) , L7KC949JCECH (вал. до 31.09.09) - само за нови клиенти
 Намаление 5 ЕВРОpcyvh5sdyukl , ajdxxvrdmxjm, yh5ap9hdfs7d ,dtllctkcdapy
Подарък чантичка на VTech : vtech4kids
Бебешки буйки - schwanger134
                       OЩЕ...

Кода винаги се пише с малки  латински букви !

Връщане на артикули

До сега  има пуснати поръчки с кредитни карти и дебитни визи електрон на БПБ, ПИБ, ЦКБ, КТБ,ДСК , Райфайзен банк , ПроКредит.
Картата, с която ще се плаща трябва да има поне 3 мес. валидност.
От скоро има много отказани ,неприети поръчки или такива на които искат банков превод ,когато се поръчва с карта ,на която  името на  картодържателя не съвпада с   името на /акаунта / на клиената.

С благодарности към  marianik открила този сайт и всички спомогнали за информацията в първия пост!      bouquet

                             Към първата тема  1   2   3   4   5   6   7   8   9

                  Приятно и успешно пазаруване на всички !
                                                   

# 1
  • Мнения: 721
Искаме, искаме  Hug Hug

Моята поръчка е тръгнала в петък и съм много хепи, чакам с нетърпение! Обмислям следващата  Peace

Опасно пристрастяване  Embarassed

# 2
  • Мнения: 200
Моля четете първия пост преди да питате !!!  
А дано това се види ,че мога и с още по големи букви  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 269
мир вам!  Hug

# 4
  • Германия
  • Мнения: 8 094
На Ninia все пак да отговоря, синчето ми като стачкува и не ще да спи, поне да използвам времето Laughing.
Какво столче искаш да поръчаш? Например тези комбинираните, дървените- те са разглобени и ти идва един огромен плосък пакет с всичките джаджи вътре и сама сглобяваш. Т.е. не е обемисто, ако  това те притеснява, дали ще го примеат за интернационална доставка.

# 5
  • Мнения: 2 122
изкупихте дънките, изкупихте евтините гърнета, повече няма да играя с вас, да знаете  Naughty Crossing Arms
Стефания тъкмо взе да се кефи да стои на куку

# 6
  • Мнения: 46
охх и аз още ги мисля тези гърнета... дано пак ги пуснат  Praynig

# 7
  • Мнения: 473
Да не е само запис, ще питам. Следя едни дънчици от две дни и отдолу показва че е наличен само 74, като цъкна на тях се оказва че и те не са налични. Та има ли шанс да има налични скоро и други номера, защото на мен ми трябват 80. Знам че е относително и не може да кажете със сигурност, но пазарувате от повече време и сигурно имате представа дали се появяват и други номера, когато е останал един наличен номер (който и той липсва) или модела изчезва след като се изчерпат номерата.
И има ли готови комплетки от дънки и блузка, панталон и блузка че нещо не намирам ? 

И последен едит: Какви са тези гърнета, като се появят ще пуснете ли линк ?

# 8
  • Мнения: 2 122
намаленията са до 3.03
обикновенно сутрин до към 11 съм забелязала, че се появяват номерата и то без събота и неделя
гърнетата бяха многофункционални за 20 лева, според всички нас- много изгодна покупка, най-вероятно ще ги видим само на снимка от силви@  Tired
дрехите тук обикновенно се продават отделно, аз поне много много комплекти не съм виждала

# 9
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
по повод столчетата за хранене-аз намирам много удобни тези: http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1823248
не заемат място-прикрепят се към всеки стол  ,могат да се ползват навсякъде(ако тръгнете на път например) ,а цената им в сайта е изгодна  Peace

# 10
  • Мнения: 2 122
нашето е такова- на Фишър прайс, само че не от тази лимитираната им серия http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1702795 а обикновенно /на таблата отгоре няма играчките само/  Стефания все още се побира в него

# 11
  • София
  • Мнения: 4 146
Аз исках да взема такова столче за малкия ми син - бях ги гледала в интернет, но излизаха доста скъпи с доставката.
След това ги видях в Джъмбо и се зарадвах, че не съм взела. Нещо не ми харесаха. Малееха ми за едно активно бебе на 9 месеца.  В Джъмбо бяха към 60 лева (но може и да бъркам). Бяха много по-евтини от цената, която смятах ако го бях поръчала от САЩ.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 913
и аз запис
За наличностите сутрин към 7 като гледам има най-много неща Peace

# 13
  • Мнения: 2 122
angel4eto_7, изчисти си кутията, че не мога да ти пиша

# 14
  • Мнения: 1 167
На Ninia все пак да отговоря, синчето ми като стачкува и не ще да спи, поне да използвам времето Laughing.
Какво столче искаш да поръчаш? Например тези комбинираните, дървените- те са разглобени и ти идва един огромен плосък пакет с всичките джаджи вътре и сама сглобяваш. Т.е. не е обемисто, ако  това те притеснява, дали ще го примеат за интернационална доставка.

Ще поръчваме за една приятелка столче на Чико http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1816792 . Аз имам такова, но си спомням че когато го купувахме кашона беше голям. Не знам немците какво разбират под обемист? Някой поръчвал ли е столче

Общи условия

Активация на акаунт