Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 53 отговора

Sofia

Какво предлагате за гризкане на децата си между храненията / солети, царевични пръчици, и д.р,/?
Цитирай

София

плодове
Цитирай

И аз съм давала само плодове. Но дъщеря ми е малка още и има само две зъбчета, така че ще гризка сериозно по-нататък. Wink
Цитирай

Белгия/София

Солети, Лъки Бой и плодове  Peace
Цитирай

За сега, нищо не давам. Суров плод, не може да сдъвче, все още. А от пръчици, солети и бисквити, за момента мисля, че няма нужда да яде.
Цитирай

в илюзия

Давам и солети и бисквитки Peace
Цитирай

Австрия

хляб и хлебни изделия,плодове не бих дала за гризане докато не се науЧи да дъвЧе
Цитирай

И аз не знам къде...

Бисквитки  Peace! На Плазмон, обикновени, Закуска, каквото хвана първо! Плодовете ги хвърля, но той и пасирани сурови не ги харесва  ooooh!!
Цитирай

София

Бисквитките на пласмон или резенчета ябълка, с обикновенна бисквита един път така се задави, че си изкарах акъла, хем го наблюдавах
Цитирай

Бургас

Солети, бисквити, плодове, по- рядко царевични пръчици, напоследък много залита по шоколадови изделия, но гледам да не прекаляваме. Много обича да си гризе и сухар или коричка хляб.
Цитирай

Плодове и от нашите манджи, иначе основното му е от детска кухня. Когато съм сготвила за нас нещо, което не искам той да яде, между храненията му давам сирене или кашкавал, понякога с хляб. Ясно ми е, че и ние ще стигнем до момента на царевичните пръчки и солетите, но засега не проявява интерес към такива храни.
Цитирай

Бисквитки на Плазмон.
Цитирай

Левски

Морков/сварен ,нарязан на пръчици/, бисквити по-рядко
Цитирай

София

Нищо не съм давала.
Не смятам, че е добра идея, бебето да свиква постоянно да яде нещо.
Цитирай

в полите на Витоша, родом от долината на Марица

Само между закуската, която е в 9:00ч и обяда, който е в 13:00ч, давам по няколко солети (пълнозърнести, едни по-дебели от обикновените).
Иначе следобедната закуска към 16:00-16:00ч е само плод.
И понякога малко след вечерята (19:00ч), тоест към 20:00ч давам няколко резанчета ябълка. Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 53 отговора