Моля Ви .помогнете ми !

  • 920
  • 9
  •   1
Отговори
Днес се пада да съм в овулация и като ходих до wc  имах леко зацапване , нещо между кафяво и червено . За 1 път ми случва . Трябва да ми дойде чак на 5 март и съм притеснена.. нямала съм полови контакти в близките 2 месеца... Моля ви кажете какво мислите  ммного ще съм ви благодарна ако ми помогнете...

# 1
  • Мнения: 3 459
Абе момичета вие за гинеколози не сте ли чували?  ooooh!
Как по-точно си мислиш, че можем да ти помогнем ние?

# 2
Просто нямам възможност в момента да отида на генеколог и затова се обръщам към вас ... мисля че все някои трябва да знае нещо... д4

# 3
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Абе момичета вие за гинеколози не сте ли чували?  ooooh!
Как по-точно си мислиш, че можем да ти помогнем ние?


Ами понякога се случва да има леко кървене и болки, но не мога да поставям каквито и да е диагнози. на мен ми се е  случвало.

# 4
Мерси все пак . Просто искам да знам дали някой знае на какво се дължи това и дали е опасно

# 5
  • Варна
  • Мнения: 634
От овулацията е най-вероятно, но те съветвам да отидеш все пак на лекар. Аз имах такъв "проблем" , ходих на лекар , тя така го обясни след като ми направи преглед, вкл. и цитонамазка. Все пак иди на лекар  Peace

# 6
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Мерси все пак . Просто искам да знам дали някой знае на какво се дължи това и дали е опасно

По време на овулацията зрялата айцеклетка се мести от яйчниците в матката и е готова за оплаждане. нивото на хормоните рязко се увеличава.

# 7
  • Мнения: 1 820
Утре ще ти дойде  споко.Ако не утре в други ден...Naughty

# 8
Благодаря на всички  Hug Но все пак ако още някоий знае нещо нека го напише и ще съм още по благодарна

# 9
  • Мнения: 3 830
Понякога се случва да има зацапване по време на овулацията. Все пак (ще повторя другите) иди на гинеколог, за да си спокойна. Peace

И аз мисля, че съвсем скоро ще ти дойде. Wink

Общи условия

Активация на акаунт