Имахте ли чувстителност към миризми...

  • 12 994
  • 199
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
през първите месеци на бременността ви и кога изчезна? Аз влизам в четвъртия месец и продължават да ме дразнят миризмите до такава степен, че ме избиват нерви от всякъде все нещо ми мирише. Вие как бяхте и как се справяхте с този проблем, до кога ще се мъча ?

# 1
  • Мнения: 4 070
При мен не изчезна, а само леко намаля......но отначало беше направо ад- сменяхме парфюми и почти не понасях такива и много други, после към 6-7 месец леееееееееко намаля, а сега е почти поносимо(9 месец) даже мога да се пръскам с такива дето не понасях......но пък ми се струва , че ще ми остане непоносимостта към някои миризми.

# 2
  • Мнения: 826
Имах ужасна чуствителност към миризми. За съжаление най-вече към хубавите парфюми на моя Борис. Изгоних го да се пръска в коридора, защото наистина не можех да ги понасям. Mr. Green Горкият - на шкафчето с обувките в студения коридор, си подреди и козметиката. Нищо друго не ми е било непоносимо като мирис - бях толерантна дори към дима от цигари. Мина ми към края на четвъртия и началото на петия месец. Сега понасям всичко без проблем. Grinning ... Но пък дойдоха киселините. Confused

# 3
  • Мнения: 387
по принцип обожавам да ми мирише на прясно изпечен хляб...още от първите седмици не можех да понасям тази миризма...имаме пекарна и направо ми се повръщаше от нея...в магазините също... това с хляба беше почти до края...иначе както казва gundie(която е време да ражда вече Hug) постепенно намалява....

# 4
  • Мнения: 5 246
Дразнят ме почти всякакви миризми. В началото на бременността ми беше много зле, сега е само зле  Mr. Green Дано е период, че не се трае вече  Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 2 227
При мен беше ад и с двете бременности, от началото до края.

# 6
  • Мнения: 1 354
При мен беше малко по различно, в началото не ми се гадеше от миризми чак толкова,но от 2-3 месеца е ужасно почти нищо не понасям,направо ще полудея Shocked

# 7
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
През цялата бременност не можех да помириша парфюми, а и всички останали миризми някак се усещаха по-силно.

# 8
  • тук и сега
  • Мнения: 124
Първите 3 месеца, след това - не.
Към парфюми не съм имала непоносимост, но 1 прах за пране ме побъркваше  ooooh! и по-точно не той, а дрехите, изпрани с него. Дори и след омекотител пак го усещах. За други не се сещам, може би по-силните миризми ме дразнеха.

# 9
  • София
  • Мнения: 39 740
Аз имах изострено обоняние, почти всички "силни" за мен миризми ме дразнеха. Сега, 8м след раждането мога да се похваля с по-нормално обоняние.

# 10
  • Мнения: 6 713
Ами за определени храни, непоносимостта си остана докрая. Иначе към всякакви готвени ястия - до края на 4ти месец. Sick

# 11
  • София
  • Мнения: 1 524
При мен остана изостреното обоняние  Outta Joint не ми се гади или да ми е неприятна някоя нормална миризма, но всичко усещам от километри.  newsm78 Хмм, може и да си въобразявам.  newsm78

# 12
  • Мнения: 494
При мен изостреното обоняние намаля някъде към петия месец и напълно изчезна след като родих. След петия месец беше неприятно, но търпимо

# 13
  • Мнения: 1 674
Помирисвах  всичко от голямо разстояние.За щастие  отшумя до към края на 4-ия месец.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Не , всичко си беше   Peace както преди

Общи условия

Активация на акаунт