CHI, Biosilk, Orly - онлайн магазин MG Beauty

  • 8 622
  • 13
  •   1
Отговори
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 534
Благодарим на всички участници в конкурса, организиран от и BG-Mamma

Екипът на MG Beauty Shop направи своя труден избор. Участниците, които ще получат награди от MG Beauty Shop са:

І награда - продукти от MG Beauty Shop на стойност 50 лв. - bubka_maia
ІІ награда  - продукти от MG Beauty Shop на стойност 30 лв. - Nansen
ІІІ награда  - продукти от MG Beauty Shop на стойност 20 лв. - Тополинка Чоколинка
/наградите могат да се използват и като отстъпка на същата стойност при направена поръчка от онлайн магазина на MG Beauty в случай, че победителите изберат продукти на по-голяма стойност/
Молим участниците да изпратят данните си (потребителско име, имена, точен адрес, телефон, е-мейл адрес на mamma@bg-mamma.com)


MG Beauty Shop е новооткритият онлайн магазин на MG Beauty Products - официални представители за България на /     / и .


       
FAROUK SYSTEMS е водеща американска фирма в производството на високо качествени продукти за коса както и СПА продукти.  Уникалността на FAROUK SYSTEMS е в това, че е компания, създадена и ръководена от фризьори, което гарантира високото качество и функционалност на продуктите, произведени от FAROUK SYSTEMS.
Още повече, при производството на продуктите са взети предвид мненията и съветите на над 2000 техник-фризьори от над 92 страни по цял свят.

Иновацията е движещата сила при разработването на всички продукти на FAROUK SYSTEMS.
При производството на продуктите на FAROUK SYSTEMS  е използвана най-новата американска технология.
Пресите, машите и сешоарите на FAROUK SYSTEMS  са разработени в техническите лаборатории на Агенцията за Космически Изследвания - NASA. Те обхващат 70% от продажбата на тези продукти на Американския пазар.

Основни съставки в продуктите на FAROUK SYSTEMS са коприната и керамиката. Техните полезни свойства и действие вече са признати от професионалистите по цял свят.

FAROUK SYSTEMS е една от най-бързо развиващите се фирми в индустрията за красота.
Основа на нейния успех е мотото на FAROUK SYSTEMS: ОБУЧЕНИЕ – ОКОЛНА СРЕДА – ЕТИКА





CHI THERMAL STYLING (Стилизиращите продукти) на FAROUK SYSTEMS, са създадени чрез Най-Новата Американска Технология (CHI44 Ceramic).
Те съдържат керамика, която защитава косата от вредното влияние на термичните уреди и същевременно помага за по-дълготрайния ефект от стилизиращите продукти. 
CHI Thermal Styling са създадени за всички видове коса, не се наслагват и не слепват косата. Продуктите CHI Thermal Styling се активират допълнително от топлината на термичните уреди с керамични елементи и по този начин се усилва действието им. Косата е оформена, защитена и с невероятен блясък.



Chi 44 – Iron Guard - Термичен защитен спрей
- Превъзходна термична защита отвътре навън
- Идеален за работа с уредите на (Преси и Сешоари)
-  Придава несравним блясък на повърхността на косъма







Volume Booster - Течен спрей - блясък и обем
 
- Топлината втечнява и активира влиянието на CHI 44 керамичните молекули
- Дава обем, сила и плътност на косъма
- Леката и обемна прическа може да се активира отново и отново с топлина







Silk Infusion – Подхранващ комплекс
 

-   Реконструиращ комплекс без изплакване, не съдържа алкохол
-   Обогатен с чиста и естествена коприна, пшенични и соеви протеини
-   За мека, бляскава и лесна за оформяне коса без напластяване
-   Защитава косата срещу термално третиране и околната среда










Silk Therapy - Шампоан
 

- Съдържа растителни и билкови екстракти
- Заздравява косата и я прави лесна за обработка
- Копринените протеини проникват в косата, за да я подхранят и да създадат невероятен блясък
- Идеален за всички типове коса
Опаковка: 350 мл
Препоръчва се в съчетание с Silk Therapy Conditioner





Silk Therapy conditioner – Подхранващ Балсам
 

- съдържа растителни и билкови екстракти
- заздравява косата и я прави лесна за обработка
- Копринените протеини проникват в косата, за да я подхранят и да създадат невероятен блясък
- Съдържа UV филтри, които защитават косата от вредните UVA/UVB лъчи
- Идеален за всички типове коса
Опаковка: 350 мл
Препоръчва се в съчетание с Silk Therapy Shampoo






ORLY e американска компания която е основана в Лос Анжелис през 1976 г. от Джеф Пинк.
ORLY е компанията която е изобретила и патентовала популярния „ФРЕНСКИ МАНИКЮР”.
Друга заслуга на фирмата е патентованата специална капачка на лаковете (Griper Cap) и заздравителите, която е много лесна за отваряне и удобна за работа. 
Лаковете за нокти на ORLY не съдържат вредните за организма съставки Дибуил Фталат (DBP), Толуен и Формалдехид.
В цветния пакет лакове на ORLY има над 120 различни цвята в основната колекция. Отделно всеки сезон ORLY изкарват по 2 различни модни колекции, които са разработени в съответствие със световните модни тенденции.
Новото в производствения лист на ORLY е сериите ароматерапия за маникюр и педикюр (French Polynesian), които заедно с ексфолианта Sugar Fix станаха най-продаваните продукти в класа си.
Принцип в работата на ORLY е "ЗДРАВИ НОКТИ" и поради това не произвеждат продукти за ноктопластика. Напротив, линията заздравители на ORLY е обширна и съдържа продукти обогатени с калций, протеини, коприна и други хранителни за ноктите и кутикулите съставки, за да може клиентът да има здрави и красиви ръце, крака и нокти.
"Иновация" и "креативност" са думите, които Джеф Пинк е приел за мото на ORLY.




Sugar Fix – Масажен Крем с Минерали с аромат на ванилов чай
 

Овлажняваща изтъркваща паста за ръце, крака и тяло.Изключителна комбинация от кафява захар и естествени масла за  мека и гладка кожа в една стъпка докато сте под душа. Вие сте на една крачка от по-мека и по-младо изглеждаща кожа.









Sugar Fix To Go - ексфолиант
 

Перфектен ексфолиант за ръце, крака или цяло тяло. Sugar Fix To Go е крем ексфолиант, който съдържа захар, ензими от тръстика и смлени костилки от кайсия за меко почистване на кожата от мъртвите клетки. Добавени са екстракти и масла от кестен, гроздови семки, жожоба и сладък бадем, които подхранват, а същевременно алфа хидрокси киселините и Витамин А намаляват стареенето.
Кожата се чувства овлажнена, освежена и обновена.






Rich Renewal Passion - ултра-хидратиращ крем
 

Rich Renewal е ултра-хидратиращ крем, разработен,  за да възвърне доброто състояние и външен вид на суха и напукана кожа. Това е богата, подхранваща формула, която съдържа масла от шеа и кокос, алое вера, витамини А и Е, за да проникне в кожата, да я подхрани и успокои. Добавените ароматни екстракти от екзотични билки и растения правят кожата на тялото, ръцете и краката мека и ароматна без да я омазняват.





Екипът на MG Beauty ще се радва да споделите Вашите мнения за продуктите!

Последна редакция: вт, 03 мар 2009, 16:04 от BG-Mamma™

# 1
  • Мнения: 113
Честито на победителите !  bouquet  Grinning

# 2
  • Мнения: 3 835
Честито и от мен!  Hug

А къде са публикувани разказите, че аз май само един от тях съм чел (на Тополинка)!

# 3
  • Мнения: 577
Честито и от мен

bubka_maia    bouquet

Nansen    bouquet
Тополинка Чоколинка      bouquet




# 4
  • Мнения: 1
Благодаря много на всички! Много се радвам, че спечелих! Избраните продукти вече са при мен и са наистина страхотни! Благодаря още веднъж!   bouquet

# 5
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Благодаря Ви момичета!

Искам да благодаря също и на BG - mamma и на Екипът на MG Beauty за оказаната чест!

# 6
  • Мнения: 1 224
Аз днес получих избраната от мен награда. Два страхотни лака на Orly. Но под страхотни имам предвид наистина страхотни !  Heart Eyes
Определено ще си взема и други цветове  Heart Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 238
Дайте отзиви за продуктите на СНI ! Например при изправяне на коса в каква последователност се използват и какви продукти се нанасят - пр. 1. Коприната 2. ...... и т.н.   Simple Smile
Шампоана и балсама добри ли са? Могат ли да се използват постоянно или са по-силни продукти, за по специална грижа? Незнам дали точно тук трябваше да задам тези въпроси, но ще ме извините ако не е така!  Hug Благодаря предварително!  bouquet

# 8
  • Мнения: 30
Здравейте, аз се интересувам от пресите на CHI, дали в бъдеще ще се продават продуктите на фирмата.

# 9
  • Мнения: 0
Здравейте ,
 Всички продукти на CHI i Biosilk са в наличност и можете да си ги закупите, когато пожелаете.

# 10
  • Мнения: 63
MGshop Team Hug  bouquet много доволна съм от обслужването и бързата доставка  bouquet
Имам въпрос относно лаковете Орли-има ли по-големи лакове, като грамаж. Благодаря Hug

# 11
  • Мнения: 0
Здравейте,
има по-големи лакове ( от 18мл ) и в този момент сме в процес на изработване на палитрата за интернет магазина. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 924
Здравейте!

Отскоро използвам продуктите на CHI за коса и исках само да кажа, че за мен вече са незаменими!!! След измиване косата ми е идеално права и мека, почти като след изправяне с преса. Благодаря ви, че сте се заели с лансирането им в България!

# 13
  • Мнения: 63
Здравейте,
има по-големи лакове ( от 18мл ) и в този момент сме в процес на изработване на палитрата за интернет магазина. Simple Smile
Това е страхотна новина  bouquet Удобно ли е да Ви помоля да ми пишете на лични, когато възможността за поръчка оналйн на лакове ( от 18 мл) е възможна Grinning Ако може да ми пишете каква ще бъде и цената. Много благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт