Сняг до кръста е сега,но кой ще види втората черта?/23,02-01,03/

  • 10 763
  • 302
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 270
sunshine*uk - добре дошла! Заповядай в темата на октомврийките:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=374245.0
...

Притенце, как си ти, миличка? Мама по- добре ли е вече  Praynig

...
Аз съм добре, мама също - събота и неделя й бях на гости и го отдадохме на почивка, разходки по парковете в снега и готвене Hug Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 165
sunshine*uk тиихичко честито от мен. Много се радвам че след повече от година опити си постигнала мечтата си. Желая ти скоро да чуеш сърчице, после сини или розови гащи (според желанието) после да гушнеш едно здравичко и пухкаво което ще се превърне в ТВОЯ ЖИВОТ.
Лека бременност, изпълнена с положителни емоции, спокойствие и радост.

# 32
  • Мнения: 304
Съншайн, аз те помня, мила. Искрено се радвам, като науча за такава новина, на някой борил се дълго време. Дано това е едно красиво начало на една прекрасна бременност с великолепен резултат на края. Тихичко честито! Момичета като теб ми вдъхват надежда  Hug Praynig Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 5 726
Ето ме и мен,успях да се докопам до вас.
Снощи сънувах как виждам положителен тест и 2 месеца крия за това да не би да се случи най-лошото. Дано е добър знак този ми сън.

# 34
  • Мнения: 36
галиа, ˙·٠ pretty٠·˙ nana5kova, Щица  благодаря ви!

Много ме развълнувахте,

 nana5kova направо ме разплака  smile3518

mausbeni и аз сънувах  EFP около овуто ми, дано и при теб е като при мен! Успех

# 35
  • Мнения: 1 247
Милейди голям  кошмар сте приживе ли  Hug Hug Hug
sunshine*uk тихичко честито  bouquet
Alcho  Heart Eyes
Щи,Прасковката Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 1 220
Не съм влизала от няколко дни във форума и какви лоши новини прочитам сега  ooooh!. Не знам какво става, но направо се ужасявам от гадостите, който се случват в последно време  ooooh!
Дано всичко лошо си е отишло и вече да няма такива новини. Praynig
Успешна седмица и дано късмета и щастието да ни следват  Praynig Praynig Praynig
sunshine*uk, тихичко честито  Peace

# 37
  • Мнения: 298
Момичета успешна седмица Ви пожелавам и много + тестчета.



П.С. Ще пиша когато имам възможност и няма да спирам да стискам палци.Ще се моля всяка неделя за всички нас.Тъй като компа ми е на работа,а вече съм от съкратените ще се влкючвам когато има от къде.

 Hug Ви ВСИЧКИТЕ

# 38
  • Мнения: 95
Здравейте, момичета! Аз съм новозаписала се във форума на бг мамма, но пък ви чета от половин година. От както със съпруга ми се опитваме да си имаме бебче.  Искам да кажа едно огромно БРАВО на всички, които поддържат този форум, които не се уморяват да пишат на лутащи се като мен...
И все пак по темата и аз видях своите 2 чертички днес вече по - еднакви. На предишните ми три теста бяха бледички и направо въображаеми. В събота сме на лекар. Стискайте палци....  bouquet за всички!

# 39
  • Мнения: 1 001
Steletu , имаш моите палци и честито лека бременност ти желая и здрав и хубав финал  bouquet

# 40
  • Мнения: 165
Стелету това е много добра новина. Пожелавам ти в събота всичко да е наред и да се похвалиш че бебка е добре.Безпроблемна бременност ти желая, много радост и октомври едно сладко и пухкаво бебче

# 41
  • Мнения: 95
Много ви благодаря на всички!   bouquet
... Октомври ли се пада? Дори не съм смятала  ooooh!

# 42
  • Мнения: 3 695
Steletu честито  Hug
много е хубаво седмицата да започва с такива новини

# 43
Здравейте момичета!
Наложи се да влизам няколко пъти, за да мога да прочета всичко, което сте написали в миналата и настоящата темички.
Много ми стана мъчно от  предишната тема, но няма да пиша в тази, за да може тя да носи само късмет и да завърши с много положителни тестчета. А и вече имаме 2, които да повлекат крак и за останалите, които НЕ чакаме тази седмица.
Аз ще ви пиша в сряда, когато се надявам да не бъда посетена от лелището.
Стискам палци на всички вас  Hug Hug Hug

# 44
  • Мнения: 196
Здравейте момичета!  Hug
Чудесна тема nikkita - след миналата ужасна седмица Sad
MILADY - голям шок наистина, но сте реагирали адекватно. Да не се повтаря Peace
Щица - ужасна работа, но има и такива моменти за съжаление. Дано не ти се случва нищо такова вече  newsm10.
Много се радвам за Стелиту и sunshine*uk -  леко бременеене и да ги последват всички нечакащи тази седмица!
Успешна седмица на всяка от вас  love001

Общи условия

Активация на акаунт