Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца с увреждания и хронични заболявания
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора

Варна

На 28-ми февруари ще отбележим деня на Редките болести, ще пускам балони и ще раздавам брошури...Търся някой от Варна,който да ми помогне и да ме подкрепи...
Благодаря ! Hug
« Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 16:46 от Maia Stoitseva »
Цитирай

Варна

Ако пишеш къде и кога, и за колко време, ще помисля по въпроса  Smile
Цитирай

Варна

В 11 ч,събота на площада ... някъде до шадраваните предполагам !
« Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 09:22 от annette »
Цитирай

Ани ,ще направя всичко въжможно да бъда там! Peace
Ще се чуем допълнително!
Цитирай

Варна

Мерси Ванче...Ще пиша подробности,че и аз още не съм наясно !
Цитирай

Варна

http://www.raredis.org/modules/news/
Цитирай

Стара Загора

Здравейте!
В събота, на 28.02.2008 г. за втори път в България ще се отбележи европейския ден на редките болести. Според доклад на Световната здравна организация между 6 и 8 процента от населението на една държава страдат от редки болести, а броят на самите заболявания надхвърля 6000. В България хората, страдащи от редки заболявания, според статистиката от доклада на СЗО са над 500 хиляди. Около 30 милиона са хората с такива заболявания в страните от Европейската общност.
Отбелязването на този ден се организира от Алианса на хората с редки болести, който планува през тази година този ден да бъде отбелязан едновременно на 5,6 места в България. Така повече хора ще чуят за редките болести и за нуждите на пациентите с редки болести. Един от градовете, в който също ще бъде отбелязан този ден е Стара Загора. На 28.02.2008 г. от 11,00 часа до 13,00 часа ще се раздават рекламни и информационни материали в центъра на града. Всеки, който желае да се присъедини (независимо дали е пациент, близък или доброволец) е "добре дошъл"!
Среща на желаещите да участват в това мероприятие: събота, 28.02.2008 г., 10,45 h около гъбата. До тогава и там!

http://www.youtube.com/watch?v=a34Rk7wX1RI
Цитирай

София

Слях темите за деня на редките болести в една, която закачих най-отпред - надявам се да не ви обърках с това, но просто стават идентични теми. Успех и на Варна и на Стара Загора
Цитирай

Варна

Марчела не трябва ли в 10 ч , да започнем всички едновременно, в различните градове..или няма значение,защото на мен ми се видя рано в 10,п итам се дали да не го направим и ние към 11.
Цитирай

Стара Загора

Слях темите за деня на редките болести в една, която закачих най-отпред - надявам се да не ви обърках с това, но просто стават идентични теми. Успех и на Варна и на Стара Загора
Мая, благодаря ти, че си сложила темата на видно място. Дано имаме много доброволци и пациенти.
Цитирай
Annete, моля пиши ми на e-mail: accountant5@abv.bg.  Бих искала да помогна с каквото мога за събитието в събота във Варна.
Цитирай

Варна

Annete, моля пиши ми на e-mail: accountant5@abv.bg.  Бих искала да помогна с каквото мога за събитието в събота във Варна.
vvvvvvv ..Писах ти на имейла, излиза ми че е невалиден . Ако искаш ме намери на скайп aneta_chaika  или на моя имейл aneta_chaika@abv.bg
« Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 11:30 от annette »
Цитирай

Варна

Анет, записвам се в темата, за да следя приготовленията.

Балони с хелий могат да се надуят в едно магазинче в долния край на автомобилния подлез на "Шипка". Мога да мина сутринта оттам, да ги надуят и да ги донеса. Мисля, че взимат по около 1 лв на балон.

Ако има нещо друго за приготвяне - казвай. Любопитно ми е какво ще съдържат печатните материали. Имате ли текста предварително?
Цитирай

Варна

Lilibon, в брошурите ще има информация за заболяванията,за асоцииаците..,днес ще ми пратят материалите от София.Мисля ,че е по-добре да започнем в 11 ч.
А болоните с хелии, не знам, Rolling Eyes май трябва да се пълнят на място.Имаш ли кординати на тази фирма.
Цитирай

Варна

Ани, за 20 балона няма смисъл фирмата да докарва на площада една тежка бутилка, по-голяма от тези за пропан-бутан. Магазинчето, в което пълнят е наблизо, а аз няма да отлетя към небето, повдигната от 20 балона.  Mr. Green

Предлагам си банера от подписа, или ако има банер на български, дай да си сложим.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора