Баба Марта се задава,две чертички ще раздава /23.02–01.03.2009/

  • 5 771
  • 149
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 765
Скарлет, ще продължа да стискам палци все пак да се изясни случая ти Hug

Маринекс и според мен най-добре се свържи директно със Стаменов, ако ли не, отиваш в деня, в който ти е казал и чакаш докато не те приеме....знам, че цялото това чакане е убийствено, но след като те иска на 14-15 ден, значи ще бъдеш там! Успех! Peace

Момичета,

аз малко инкогнито се подвизавам при вас и основно чета, отколкото пиша, надявам се нямате нищо против   bouquet

Аз съм с почти доказан мъжки стерилитет, ако мога така да се изразя, защото след като направихме спермограмата, човека се запъна като магаре на мост и не иска да отиде на консултация при Кацаров. Верно, че не е чак толкова зле ( подвижността куца, морфологията по Крюгер е добра ), но ината му намалява шансовете ни за бебе, и така....чакам удобния момент, за да го завлека на доктор. Ако някоя от вас знае схема, която да проработи, много бих била благодарна, ако ми я сподели....

Аз самата съм с един овулиращ яйчник, което не е чак такъв проблем, щото все пак овулация има, и моментни проблеми с пролактина.

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Здравейте мацки  Hug
Зайче,бързо въстановяване и дано скоро се сбъдне твоята мечта  Praynig Praynig Praynig
Маринекс,тия ме убиха ,аз ако съм н атеб ще звънна направо на Стаменов  Peace
Скарлет ,съжалявам мила  spoko

# 47
  • Мнения: 1 768
Нямам телефона на Стаменов  Embarassed

# 48
  • Мнения: 4 700
Zaйо, добре доШла. Дано всичко лоШо остане zад гърба ти.  Hug

Скарлет, съжалявам zа неуспеШните снимки.  Tired Но дано е zа добро. Дано не се налага да чакаШ много и скоро да ни zарадваШ.

Маринекс, свържи се директно със Стаменов. Това малко ме ядосва, съЩата работа беШе и с Цецито. ЗаЩо им е такава органиzацията??? Като се каже на 14 ден, на 14 ден трябва да дадат час.

комикс, не мога да ти дам рецепта zа тия мъже. Ама ако раzбереШ някоя я сподели.  Laughing Аz моя се опитвам да го накарам да спре цигарите, ама колкото и да си говоря и аz и док то си отива от пусто в праzно.  ooooh! Пък на последното инсе ни иzненада със 190 милиона и 90 % подвижност, та ´сега съвсем не може да се говори с него.

# 49
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Маринекс, и аз имам същия проблем с часовете при Стаменов. Сега трябва да отида като направя хормоните, ама как точно ще стане незнам. Мисля да отида без час и да чакам.. Това е вариант мисля, то и без това се чака много.
Комикс, мъжете са особена порода  Wink. И моя така и не се нави да отиде при Кацаров. Аз вече не се и опитвам да го накарам.
За безплатното инвитро има ли нещо ново, ще го бъде ли скоро?

# 50
  • Мнения: 2 343
Аз отивам в събота сутринта без час и ще чакам, не вярвам да ме върне.

# 51
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Добра ви вечер,пиленца Hug
Кацам само да раздам топли прегръдки най-вече на Ники,Миле,Зайо  и Скарлет!Другите да си чакат реда-Маринексче,Силви,Ели,Кали,Хоуп,Мира,Дора,Зъбче и всички останали борбени момичета- гушкам ви

# 52
  • Мнения: 1 768
Искам да благодаря на всички които ми изпратиха на ЛС телефона на др Стаменов  Hug
Момичета , тази нова - стара работа ми взема тока , но поне се разбрах със шефката днес , че няма да имам проблеми, когато ми се налага да ходя на прегледи и процедури и реших да поостана .Дано си намеря нещо по платено или поне на бюро , че сега е по шест седем часа САМО на крак и ще ми е зор ако започна процедури .
Мира, може да се видим в събота и аз за тогава ще драпам  ooooh!
Гушкам всички и съжалявам , че не ви изброявам , но ме цепи една глава  Sick е сега ще и налея една ракийка пък дано се отцепя  Joy

# 53
  • Мнения: 2 382
Мацонче, ако не успееш да се свържеш ,отивай на място и чакай.Май друго спасение няма.Аз не смеех да рискувам без час, гадаех за овулацията два месеца напред и на края от м.април успях да мина на преглед когато трябва чак октомври.
Миле, съжалявам за неуспешното инсе Sad
Ели, много стиснати палци Hug
Скарлет, съжалявам за резултатите Sad
Гушкам ви всички Hug Hug Hug

# 54
  • Мнения: 1 284
Добро утро Hug Hug Hug
Благодаря за палчетата,наистина помагат Heart Eyes
Скарлет,съжалявам за резултатите  Sad
Миле,гуш мила HugДано следващия опит да е твоят Praynig
Зайо,бързо възстановяване Praynig

Честит рожден ден Денди!Бъди обичана и много щастлива!

Хубав ден момичета Hug

# 55
  • Мнения: 965
Добро утро сладурчета,пак със закъснение се записвам в седмичаната тема  Embarassed Embarassed Embarassed
Пожелавам на всички много късмет и положителни емоции,само хубави новини  Hug
Ели благодаря за кайвето миличка ,пу за мен двойна доза  Laughing
Аз ще сложа нещо за хапване  Wink

Успех на всички стискам палчета  Peace

# 56
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро!
Ели,Цецито,благодаря за зкуската и кайвето! Heart Eyes
Зайо,бързо възстановяване и прегръдки от мен! Hug
Скарлет,съжалявам за резултатите,но рано или късно съм сигурна че ще изгрее слънце и на твоята улица! Praynig
Денди,Пантерка,честит ви рожден ден,момичета–кокичета!Желая ви много здраве,щастие и безкрайни положителни емоции!И нека любовта ви бъде възнаградена с огромна къща,пълна с деца! Mr. Green Grinning Весело изкарване на рожденничките довечера!

# 57
  • Мнения: 1 247
ДЕНИ, ПАНТЕРКА ЧЕСТИТ ВИ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА МНОГО ЗДРАВЕ ЛЮБОВ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ
 newsm51 newsm51 newsm51

# 58
  • Мнения: 3 294
Добро утро и от мен  Hug

Маринексче , предполагам как си се ядосала , една моя приятелка започна да посещава клиниката на Стаменов , видя се с него , той и беше казал да дойде да направи снимка и след това при него . Тя направи снимка в началото на този месец а час за консултация със Стаменов записа чак за март , обясни им на рецепцията че той и е казал еди какво си , но те не отстъпили  Tired Затова най-добре е като излезеш от кабинета на доктора, отиваш на рецепция и си запазваш час за деня в който сте се разбрали да се видите отново  Peace

Ели , мерси за кафенцето , какво стана вчера , дадоха ли резултат палчетата  Peace

Цецито , добре че си ти да се погрижиш аз и малкия да не останем гладни  Hug

Скарлет , съжалявам , мила , през какво още трябва да преминеш и ти , дано бързо да се разреши твоя случай и да действате  Praynig Hug

Денди и Пантерка , честит ви рожден ден , много щастливи и здрави да ми бъдете и най-хубави подарък да получите   bouquet  bouquet

Аз да ви се отчета , вчера бях на ЖК , качила съм още 3 кг и 5 см от обиколката на коремчето , но това не е важно . За първи път ни замериха тоновете , акушерката тъкмо слоши апарата за тоновете на корема ми и малкото съкровище туп едно ритниче точно там , пак слошиха апарата на същото място и туп пак ритниче , явно не иска да го шпионират  Mr. Green Все пак успяха да уловят тоновете и всичко е наред  Heart Eyes Heart Eyes

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 1 711
Добро утро, мили момичета!   bouquet
Какво хубаво слънчице грее навън, напомня ми, че скоро ще дойде пролетта ... Grinning

Честит рожден ден, Денди! Жива и здрава да си и да родиш безпроблемно най-хубавото, сладко августовско бебче!  Laughing



Честит рожден ден, Пантерка! От живот и здраве да не се отървеш е в най-скоро време желания подарък на ръце да понесеш!!! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт