Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

Мили мами много се притеснявам понеже сам в 39 седмица и от два дена получавам болки в корема.Въпроса ми е това нормално ли е понеже бебо вече ще се ражда или не!Благодаря ви предварително
Цитирай

София

Къде, по точно, те боли? - корема е, много общо казано. Wink
Отиди на преглед, и сподели с лекаря си. Smile

Леко раждане!  bouquet
Цитирай

софия

приготви се за раждане.съвсем нормално е в 39 г.с. бебчо да иска да излиза.желая ти много леко и бързо раждане!!!
Цитирай

София

Според мен това са подготвителни контракции. Отиди на гинеколог . Леко и безпроблемно раждане   bouquet
Цитирай

Варна

стягай се,скоро ще е Crazy
Цитирай

Според мен това са подготвителни контракции. Отиди на гинеколог . Леко и безпроблемно раждане   bouquet
не са контракции,по скоро са като болки преди цикъл
Цитирай

София

Тези болки, са сигнал, за предстоящо раждане - и все пак са контракции... Very Happy
Цитирай

Ако нещо ти липсва от багажа за родилното,сега крайния срок да го сложиш SmileИ според мен това са контракции.
Цитирай

гр. Добрич

Аз също съм в 39 седмица и имам болки като твоите, понякога са като предменструални, друг път силнии остри болки със стягане на корема направо ти спират дъха! Моят лекар каза, че са подготвителни контракции.......
Цитирай

В 39 г.с. такава болка, каквато ти описваш може да е точно предвестник на започващото раждане.
Цитирай

Варна- на крачка от Морската градина

и стискаме палци всичко да е наред.На финала здраво сладко бебче Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Цитирай

София

Според мен това са подготвителни контракции. Отиди на гинеколог . Леко и безпроблемно раждане  bouquet
Не искам да те разочаровам, но според мен тези болки са контракции Laughing. Отиди да те погледнат за всеки случай, но бъди готова да ти донесат багажа, ако се наложи да поостанеш малко Laughing например за да родиш. Не се шашкай и леко раждане ти пожелавам Hug.
Цитирай

Временно

Ами точно де -контракциите болят с таква болка-менструална.
Цитирай

Плевен

Всички са ти отговорили,а аз ти пожелавам леко и безпроблемно раждане  bouquetДа се похвалиш после
Цитирай

София

така се започва и се свършва с бебе Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора