Препоръчайте ми столче за кола?!

  • 823
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
Какво столче да си взема за бебе 6 мес. и 8 кг. Иска ми се да е до 36 кг.?! Моля ви препоръчайте ми някое.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Влез в "На пазар" там се обсъждат такива покупки или пусни търсачката е ще ти излезнат 1000 теми Embarassed

# 2
  • Мнения: 80
Влез в "На пазар" там се обсъждат такива покупки или пусни търсачката е ще ти излезнат 1000 теми Embarassed

Благодаря, извинявам се за неуместното пускане на тема, ще видя в На пазар.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Напиши и до какви пари сте склонни да отделите за стол,защото да знаят момичетата какво да те посъветват.

# 4
  • Мнения: 8
Какво столче да си взема за бебе 6 мес. и 8 кг. Иска ми се да е до 36 кг.?! Моля ви препоръчайте ми някое.
mila az bih ti prepora4ala da si vzeme6 ko6nica tq e ot 0 do13kg ili stol4e ot 0 do 18 kg poneje tova koeto ti tarsi6 ot 0 do 36 nqma vse o6te ne sa go izmislili Simple Smile az te savetvam ili ko6ni4ka ili takova stol4e koeto e prednazna4eno za bebenceto ot 0 do 18 kg eto ti i edno sait4e da razgleda6 www.mishko.net

# 5
  • София
  • Мнения: 8 280
Какво столче да си взема за бебе 6 мес. и 8 кг. Иска ми се да е до 36 кг.?! Моля ви препоръчайте ми някое.
mila az bih ti prepora4ala da si vzeme6 ko6nica tq e ot 0 do13kg ili stol4e ot 0 do 18 kg poneje tova koeto ti tarsi6 ot 0 do 36 nqma vse o6te ne sa go izmislili Simple Smile az te savetvam ili ko6ni4ka ili takova stol4e koeto e prednazna4eno za bebenceto ot 0 do 18 kg eto ti i edno sait4e da razgleda6 www.mishko.net
Моля използвайте Кирилица, така е според правилата на форума.

Бебето е вече 6 месечно и 8 кг, късно му е за кошница.
Препоръчвам ти да си вземеш столче 0-18,
0-10 кг в посока обрана на движението - като трябва да пътува всяко бебе до 1 г. (ако иамте кошница в такава ако не това е варианта)
9-18 кг по посока на движението
предимството на столчета до 18 кг е, че са на шейна и имат доста полегнало положение за разлика от до 36 кг, само около 10 град. Ще му клюма главата. Синът мие на 4 и като заспи във столчето си му клюма главата, а нашето столче е с степен за полягане. 

ако държеш все пак да е до 36 не съм попадала (все още се в група "0")

# 6
  • Мнения: 8
Какво столче да си взема за бебе 6 мес. и 8 кг. Иска ми се да е до 36 кг.?! Моля ви препоръчайте ми някое.
mila az bih ti prepora4ala da si vzeme6 ko6nica tq e ot 0 do13kg ili stol4e ot 0 do 18 kg poneje tova koeto ti tarsi6 ot 0 do 36 nqma vse o6te ne sa go izmislili Simple Smile az te savetvam ili ko6ni4ka ili takova stol4e koeto e prednazna4eno za bebenceto ot 0 do 18 kg eto ti i edno sait4e da razgleda6 www.mishko.net
Моля използвайте Кирилица, така е според правилата на форума.

Бебето е вече 6 месечно и 8 кг, късно му е за кошница.
Препоръчвам ти да си вземеш столче 0-18,
0-10 кг в посока обрана на движението - като трябва да пътува всяко бебе до 1 г. (ако иамте кошница в такава ако не това е варианта)
9-18 кг по посока на движението
предимството на столчета до 18 кг е, че са на шейна и имат доста полегнало положение за разлика от до 36 кг, само около 10 град. Ще му клюма главата. Синът мие на 4 и като заспи във столчето си му клюма главата, а нашето столче е с степен за полягане. 

ако държеш все пак да е до 36 не съм попадала (все още се в група "0")

ми немисля че му е касничко за кошница понеже все още не е влязло в пределите на кг на кошницата и все пак наи-добре е 0-18 да си вземеш ще го ползваш по-дълго. Wink пак и са направени с малко повечко вазглавнички за удобството на бебока

Общи условия

Активация на акаунт