Отзиви за PALETTE

  • 48 016
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 214
Здравейте.От години ползвам боите на L`Oreal.Сега обаче ми харесаха новите нюанси на PALETTE.Доволни ли сте от тази марка бои?

# 1
  • Мнения: 159
Немога да дам лични наблюдения, защото не се боядисвам.
Но една колежка реши да си върне естествения цвят на косата. От светло руса да се направи брюнетка.
Първият опит с новите "Палете" не беше много успешен - косата й стана червена?! newsm09
След още седмица реши отново да опита. Този път цветът беше черен. Ама черен.
Нямам търпение да я видя днес. Може отново да се е боядисвала с "Палете". newsm62

П.П. Нищо против марката. Просто съм безкрайно учудена от резултатите.

# 2
  • Мнения: 4 496
Моите наблюдения за Палете върху собствената ми коса са:
1. Изсушава.
2. Изтощава доста повече от другите бои, които съм ползвала.
3. Цветът никога не ми се получи какъвто искам.
4. За сметка на това беше доста траен. Joy

# 3
  • Мнения: 3 413
Отдавна има тема за Палетте,в която се обсъжда кой е доволен и кой не - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=318249.45

# 4
  • Мнения: 214
О,мерси много!

# 5
  • Мнения: 417
Видях и другата тема и виждам че има различни мнения моето мнение е следното:
Косата на всеки е различна, различно се подава на обработка и затова за едни една боя е добра а за други не.
Ползвам Палете  от много години(косата ми е руса), само промених номера преди 2години,защото пуснаха нови опаковки с нови номера и старите започнаха да липсват.Много съм доволна, не ми е опадала косата нито цвета ми е грозен. Косата ми е гъста, дълга, с дебел косъм(правя когато имам време маски).Боядисвам си само корените на 20 дни(в домашни условия)  и косата ми е еднакъв цвят, а не по-тъмно в корените или шарена, както имат оплакване много от жените с руси нюанси.Боята наистина е по силна от други бои и може би затова ми става добре и ме изсветлява с 3 тона.
Предполагам че проблема на повечето мацки от боя е че се опитват да постигнат даден цвят съвсем сами без изобщо да ходят на фризьор или да се консултират с такъв, е не може да стане русо или кестенявво отведнъж, ако косата е много тъмна в домашни условия. Преди време и аз висях само по фризьорските салони, но от години се справям сама с цвета и смея да твърдя че се получава страхотно. Разбира се и сега ходя но за подстригване, маска,а не за цвят който мога и сама да си докарам....и то равномерен.
Това което black_ice описва да нейната колежка е доста смело, не може в домашни условия човек да рискува такава промяна  от русо-тъмно и обратно.В повечето случаи се получава неочакван резултат като на нейната колежка.
Коси различни......и...мнения различни
Успех

# 6
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Аз също от години се боядисвам русо с Палете. Доволна съм, не ми пада косата и е в много добро състояние. Това е единствената боя, с която мога да постигна хубав светло рус цвят. С две думи, доволна съм.

# 7
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Не съм доволна  Naughty. Много ми изсуши косата, а тя и без това си е суха по принцип. Не бих ползвала повече Палете.

# 8
  • Мнения: 183
Аз също ползвам Palette и съм много доволна.Пробвала съм какво ли не, и това е засега единствената боя, която се задържа повече от 2 седмици на косата ми.Е, сигурно има значение, че по принцип съм руса, а се боядисвам мн тъмна.А хубавите марки  щадят косата и са по-слабички.Но пък правят косата прекрасна.   bouquet

# 9
  • Мнения: 3
Лично на мен не ми допада, но съм сигурна, че има и такива за чиито нужди е ок. Палет не може да удоволетвори моите а и цветовете ... Simple Smile  baby_neutral

# 10
  • Мнения: 487
Веднъж се доверих на Палете и си купих кестеняво и след боядисването станах гарваново черна.Побеснях  #Cussing out и след 2 дни се обезцветих от черното в русо,щото си исках кестенявото,изгорих си косата и те такива проблеми ми навлече Палетето!
Тия хора просто налучкват в коя туба кой цвят да сложат!

# 11
  • Мнения: 202
Преди съм се боядисвала с тази марка и съм била доволна,но са доста силни бои.Сега използвам по-щадящи бои за косата си.

# 12
  • Мнения: 9
боята наистина е много силна, за това и става русия цвят. гори много при неправилно нанасяне. кестенявите са изненада, никога не знаеш какво точно ще стане. аз също си купих кестеняво и станах черна.

# 13
  • Мнения: 6
А за палете делукс какви са ви отзивите, по-скоро ме интересуват тези кестенявите тонове със златисти отблясъци.

# 14
  • Мнения: 1 432
Аз докато налу4ках русото,което ми се искаше се изтормозих яко........докато не открих Палете. Много съм доволна ,моята коса я понася  добре ,макар да е силна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт