Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 220 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Така- въпроса ми е как да почистя бяло петно направено от мокра кърпичка престояла дълго време под една играчка на дъщеря ми и съответно образувала петно. Секцията е матирана, тъмнокафява. Пробвах с мебелочистител, но не стана.
Цитирай

София

А от какъв материал е секцията?
Цитирай

Ами не е от масив, от плоскости е. Комунистическо производство. Very Happy
Цитирай

София

Хм, май ще трябва да пребоядисаш цялата плоскост. Или да залепиш някакъв ефектен стикер върху петното и още на няколко места, за да стои като нарочна декорация, а не като замазване на мацаница.
Цитирай

...

Аз имах подобно петно на тоалетката. Махна след няколко по-сериозни минавания с Медикс крем за почистване и полиране на мебели с пчелен восък. Пробвай и чак тогава прави радикални неща.
Цитирай

Така- въпроса ми е как да почистя бяло петно направено от мокра кърпичка престояла дълго време под една играчка на дъщеря ми и съответно образувала петно. Секцията е матирана, тъмнокафява. Пробвах с мебелочистител, но не стана.
Върху бялото петно сложи обилно от мебелочистителя,да стои така няколко дена.Ако попие,слагай отново.Аз така се справих успешно с едно петно от мокра ваза въхру моята секция.
Цитирай

Благодаря за съветите!  bouquet Ще пробвам с мебелочистител, защото не посмях да го третирам.
Цитирай

Хасково

Ако не изчезва с мебелочистител опитай да намажеш с малко байц щом е тъмна секцията.
Цитирай

София/Света на Диска

С мебелочистител трябва да стане. Ако не, тогава с боя. Peace
Цитирай

Откакто писах в последния си пост, няколко пъти го мажа с "Медикс". Сега съм нанесла поредната доза. Избледня, но не зная дали ще изчезне. Ще пиша да дам отчет като приключа. Дано успея.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

къде се продава?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.