за6то не раждам

  • 13 320
  • 246
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 960
И на мен ми се струва ,че сигурно е в болницата.Иначе щеше да е на линия.Стискаме и палци и дано скоро се похвали Praynig

# 61
  • София
  • Мнения: 2 613
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Дано всичко да е наред!

# 62
  • Мнения: 267
Дано всичко да е наред! Praynig Praynig Praynig

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Стискам палци на момичето!дано всичко е наред!

# 64
  • Мнения: 2 110
Ако някой разбере нещо ,нека ни го каже,че всички сме притеснени  и стискаме палци!

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 114
И аз стискам палци Praynigно само да попитам кой казва,че в БГ се чака 7 дена и после предизвикват раждането?Мен ме чакаха 15 дни след термина и пак си го предизвиках сама(качих се и слезнах два пъти 12 етажа).Щях да я успокоя,но сигурно вече е в болница...Ще очакваме здраво и послушно бебче stork-girl

# 66
  • Мнения: 9 973
като роди ще се похвали  Hug

# 67
  • Мнения: 137
здравеите аз все о6те съм тука не съм родила днес бях на лекар вси4ко е нормално ама казаха 4е до петък ако не родя 6те ме вземат в отделението и 6те ми предизвикат раждане ooooh! апък съм 4увала 4е системите с окситоцин много болели #Crazy ако бяхте вие как 6тяхте да постъпите за6тото се мисля дали да не раждам секцио но със спинална упоика за да не пропусна раждането на беба newsm78

# 68
  • Мнения: 4 433
Стискам палци Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 1 344
Система с окситоцин не боли-слага се като всяка друга система...
А и това как ти мислиш да родиш и какво ще се случи в действителност са различни неща!
Желая ти късмет и бързо раждане!

# 70
  • Мнения: 41
Е не ти ли предложиха вече болнично наблюдение.Доколкото помня термина ти беше май за миналия понеделник ? За кой родилен дом говориш?

# 71
  • Мнения: 55
Не са ми слагали система но съм чувала че не било страшно не се претиснявай.пожелавам леко раждане както и да е то.И да гушнеш едно здраво и хубаво бебе.За кога ти е термина

# 72
  • Мнения: 9 973
те система ще ти сложат и с 8см. разкритие да си.Тя е неизбежна и не боли.Леко раждане

пп:не пускай нова тема.Следим и другите ти теми.Спокойно може да пишеш там

# 73
  • Мнения: 1 484
Аз  бях  същия  случай.Преносих  го 9   дена  без  никакви  признаци  за  раждане.Вкараха  ме  в  болница    и ми  го  предизвикаха  със  системи  пак  не  искаше  да  излиза  и  след  5  часа  болки  ме  вкараха    по  спешност  за  секцио.Жив  и  здрав  се  роди.Накрая  доктора  ми  обясни  нещо.Аз  забременях  веднага  след  като  пиех  противозачатъчни   .И  по  тази  причина  не  можело  да  се  обясни  точно  кога  ми  е  термина  но  все  пак  ме  водеха  преносване.Не  знам  при  нея  как  е   но  при  мен  беше  такъв  случая.

# 74
  • София
  • Мнения: 23 081
Система с окситоцин не боли-слага се като всяка друга система...
Peace
Явно авторката няма предвид самото слагане на системата, а болката от ускоряването на раждането, след вливането й  newsm78
При мен след окситоцина, ми се разказа играта, никога не бих позволила да ми се слага пак тази гадост.

Общи условия

Активация на акаунт