Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Точно там където трябва

Кажете ми как да махна това коремче след раждането свалих почти 30 кг за една година но ,остана малко коремче и изглеждам доста смешно .Споделете как премахнахте коремчетата като изключим коремните преси защото нямам време за тях .
Цитирай

София

Кажете ми как да махна това коремче след раждането свалих почти 30 кг за една година но ,остана малко коремче и изглеждам доста смешно .Споделете как премахнахте коремчетата като изключим коремните преси защото нямам време за тях .
Като изключим коремните преси за друго не се сещам  Mr. Green аз затова си ходя с корем
Цитирай

Само упражнения за корем ,могат да намалят и стегнат корема, а те включват коремните преси !
Цитирай

Острова на изкушението

И аз съм така и като че ли се примирих. Чела съм че с бягане се прибира корем.
Цитирай

София

с каране на колело или велоергометър, но е добре да си сложиш неопренов колан.Започваш с по умерено "каране" и овеличаваш времето всеки път, ефекта е поразителен, усеща се как се топиш под неопреновия колан.Яденето също е от голямо значение.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.