Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 фев. 2009, 15:14 ч.

красивата мами

• 1 209
  • 16
  •   1
Отговори
Аз като една мама която се справя с външния си вид  за отрицателно време всеки ден ще ви попитам..
какво ви стимулира да се справяте и да изглеждате добре

# 1
  • Варна

На една жена и е заложено да се разкрасява за да изглежда добре. Не говоря само за грим. Става въпрос за лична хигиена (като част от разкрасяването), ползването на козметика и др. По този начин се чувствам удовлетворена, имам самочувствие, че изглеждам добре. А това се отразява положително върху детето ми и съпруга ми.
 Peace

# 2
Какво ми дава стимул ли?!
Желанието да изглеждам добре. Винаги са ми била странна комбинацията на добре облечено бебе или малко дете, което е водено от несресаната си, неугледно облечена и видимо занемарената си майка.
И нещо не хващам вяра и на обясненията, че жените с малки деца не намират време за себе си. Трудно намират наистина, на не е невъзможно.

# 3
  • BG
При добро желание за всичко се намира време,дори и за външния ти вид.При всеки удобен момент или ще си направя някаква маска на лицето или ще се захвна с друго нещо от външния си вид.Старая се да изглеждам добре.Е вкъщи грим не слагам,но най-вече лятото гледам си сложа.Но и не е също приятно да видиш майката добре направена и докарана ,а бебето/детето сополиво и опърпано.Всичко прави впечатление.И винаги съм казвала,че дори и да не си облечен в толкова скъпи неща,но добре да са комбинирани,ще изглежда някак си друго,отколкото скъпо и не добре подбрано.Важи и за нас и за децата.

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 17:52 от vivi*an

# 4
  • там където не искам
При добро желание за всичко се намира време,дори и за външния ти вид.При всеки удобен момент или ще си направя някаква маска на лицето или ще се захвна с друго нещо от външния си вид.Старая се да изглеждам добре.Е вкъщи грим не слагам,но най-вече лятото гледам си сложа.Но и не е също приятно да видиш майката добре направена и докарана ,а бебето/детето сополиво и опърпано.Всичко прави впечатление.И винаги съм казвала,че дори и да не си облече в толкова скъпи неща,но добре да са комбинирани,ще изглежда някак си друго,отколкото скъпо и не добре подбрано.Важи и за нас и за децата.

Съгласна съм с това мнение.Не е важна цената на дрехите,а това да са добре подбрани,чисти и изгладени.
Стимул да изглеждам добре ми е съпруга.Старая се да съм в приличен външен вид не само навън,а и в къщи.

# 5
Всичко изброено до тук плюс конкуренцията ,която не е за пренебрегване !

# 6
  • Сандански
Искам да съм красива 4470 Старая се, но вече не е както преди да се вземем и да имаме дете. Май някак си попретупвам нещата. Например килограмите-тъкмо се подложа на диета и ми се яде страшноо. С гримирането е същото, ако днес съм издокарана, утре ме домързява. С дрехите-гледам първо за детето и след това за мен, а съпруга е на опашката ма newsm78. Не съм каквато бях, може би от застоя вкъщи. На като почна работа ще вляза в час Whistling

# 7
  • София
Нищо не ме стимулира, въобще не се старая.

# 8
  • Варна.....
Въпрос на навик и мотивация. Не мога да си представя да съм мърлява и занемарен. Не мога да се оправдая пред себе си.

# 9
  • Athens-Varna
Въпрос на навик и мотивация. Не мога да си представя да съм мърлява и занемарен. Не мога да се оправдая пред себе си.

smile3521
На мен не би ми било приятно да се прибера от работа и да намеря половинката,занемарена,изнервена,мърмореща,с неугледен вид.Старая се винаги да съм сресана,чиста,не бих се изоставила.И за самата себе си,не бих позволила да ми падне самочувствието Wink

# 10

И аз така  Mr. Green.

# 11
  • en mi mundo
Стимулираме това, че след като съм станала майка, не значи че не трябва да изглеждам добре. Живота продължава и малко грим и Чиста и изгладена дреха ми дават самочувствие.
А и това да видиш добре изглеждаща мама с някое сладко бебе радва окото  smile3521. Поне моето .....

# 12
  • София

И аз така  Mr. Green.
Радвам се, че не съм сама  Hug

# 13
  • София
Наистина не разбирам майки, които оправдават неугледния си вид с липсата на време, според мен е просто липса на старание ! Неприятна гледка са рошави, бледи, раздърпани майки по анцузи! Факт е, че преди можех да прекарвам часове пред огледалото, но и сега успявам да свърша всичко, просто е за по-кратко време. Една жена трябва да се поддържа независимо от възрастта си, семейното положения и социалния си статус. Изглеждащата добре жена демонстрира уважение към себе си и всички останали около нея!  Flutter Flutter Flutter
Изобщо, старанието е нещо изключително важно, във всичко, не само във външния вид! Peace

# 14
  • София
Наистина не разбирам майки, които оправдават неугледния си вид с липсата на време, според мен е просто липса на старание ! Неприятна гледка са рошави, бледи, раздърпани майки по анцузи! Факт е, че преди можех да прекарвам часове пред огледалото, но и сега успявам да свърша всичко, просто е за по-кратко време. Една жена трябва да се поддържа независимо от възрастта си, семейното положения и социалния си статус. Изглеждащата добре жена демонстрира уважение към себе си и всички останали около нея!  Flutter Flutter Flutter
Изобщо, старанието е нещо изключително важно, във всичко, не само във външния вид! Peace

Напълно съм съгласна!!!
Просто няма, какво повече да добавя!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт