Пъпчето на бебето

  • 27 879
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 168
на дъщеря ми пъпчето и падна на 11 ден не съм слагала лепенки почиствах го с спирт и слагах Топоцин

# 31
  • Мнения: 468
pasinet, откъде си купи тези лепенки? Ясно е, че не е от плодзеленчука Mr. Green, но по-специални ли са от лепенките за пъп? Питам в случай, че педито го домързи нещо, да го сврша аз, че то днес родителите трябва да сме половин доктори, за да сме сигурни, че се полагат грижи за децата ни както следва.  Confused

# 32
  • Мнения: 153
Нашето пъпче падна чак на 15 ден до тогава и малко след това съм го обработвала само със спирт.

# 33
  • София
  • Мнения: 6 011
pasinet, откъде си купи тези лепенки? Ясно е, че не е от плодзеленчука Mr. Green, но по-специални ли са от лепенките за пъп? Питам в случай, че педито го домързи нещо, да го сврша аз, че то днес родителите трябва да сме половин доктори, за да сме сигурни, че се полагат грижи за децата ни както следва.  Confused
От аптеката, лепенката беше на 3М, голяма квадратна, а по средата има нещо като марля /точно там ще се падне пъпчето/. Обаче не го прави сама, нека първо педито да прецени, да сложи първо той, да ти покаже.

# 34
  • Мнения: 2 448
pasinet, откъде си купи тези лепенки? Ясно е, че не е от плодзеленчука Mr. Green, но по-специални ли са от лепенките за пъп? Питам в случай, че педито го домързи нещо, да го сврша аз, че то днес родителите трябва да сме половин доктори, за да сме сигурни, че се полагат грижи за децата ни както следва.  Confused
От аптеката, лепенката беше на 3М, голяма квадратна, а по средата има нещо като марля /точно там ще се падне пъпчето/. Обаче не го прави сама, нека първо педито да прецени, да сложи първо той, да ти покаже.

Да, педиатърката ми показа как се слага , тя и ме насочи, че има нужда от това. Попитай конкретно дали имате нужда от нея.

# 35
  • Мнения: 566
пъпчето на Александра падна в болницата (4 ден) и като ни изписваха казаха още поне седмица да слагаме спирт и да пръскам с Бевацин .Засега нямаме проблеми.

# 36
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
И нашето пъпче падна в болницата, ама ние стояхме там до 12-тия ден.После се прибрахме и казаха,че няма защо вече да го пазя.Обаче една вечер-някъде след 20-тия ден , прокърви и много се уплаших.След 3-4 дневно третиране с топоцин и спирт се оправи.

# 37
  • Мнения: 297
Не се притеснявай и аз понякога си мислех като теб,но ако спазвах препоръките на педито няма да имаш проблеми.А ако не ти дава мира иди до педито  HugНашето падна на 8мия ден.

Общи условия

Активация на акаунт