Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 59 отговора

Анкета

Вашето бебе имали атопичен дерматит(АД) и използватели каучукови биберон(КБ)?

Въведи твоя глас

София

Прочетах в една статия че има връзка между атопичния дерматит и каучуковите биберони и затова искам да проверя да ли е така ThinkingПък и ние имаме страшен проблем затова ще се радвам на всеки изпатил да сподели по нещо и какво мисли че отключва този дерматит
Цитирай

Няма е моята опция: "не, няма, и не съм давала биберон" Wink
Цитирай

София

Имаше АД от самото си раждане, много преди да научи какво е биберон по принцип. И никога не е имал каучуков, само силиконов.
АД го израстна, сега само през зимата има малко проблеми по кожата, които се оправят с мед. козметика А-Дерма, без лекарства.
Цитирай

Сливен

И моята опция я няма: "има АД, но не сме ползвали никакви биберони". Въобще не искаше биберон само цицата си признава  Crazy. Явно няма връзка АД с бибероните. При моята беба обривите се засилват, когато започне да излиза някой зъб. Сега е ОК, щото вече нареди предните 8 и може би ще имаме малко почивка, докато тръгнат кътните.
Цитирай

ГОре на черешата...

Не, нямат и двамата.
Няма опция "Няма, давам силиконов"
Цитирай

Не нямала е и е използвала каучуков биберон както и силиконов  Laughing
Цитирай

Русе

Няма АД,ползвал е каучуков биберон Peace
Цитирай

Пловдив

Няма АД, когато се е случвало да го дохранвам, беше със силиконов биберон. Залъгалки не съм давала никакви.
Цитирай

Оileán na leipreachán

Не, няма....
Имахме себореен, но го излекувахме.....
Използвам силиконови биберони....
Цитирай

Няма да открия топлата вода като кажа, че атопичният дерматит е следствие на алергична реакция на организма.

........ какво мисли че отключва този дерматит

Но ако някой знае точната причина за алергичната реакция, непременно трябва да патентова откритието си. Smile

Има много информация в библиотеката, както и във форума.  Peace
Цитирай

Не, няма, от раждането е с каучуков биберон.
Цитирай

София

Няма никаква връзка с вида на биберона. Донякъде може да се каже, че има връзка с това дали изобщо бебето яде от биберон  Wink, но и тук нещата не са сто процента.
Цитирай

en mi mundo

Имаше АД, но използвам само силиконов биберон.
 АДто мина с един разтвор, който съм го казвала и в други теми ( розова вода и глицерин). Нищо друго.   bouquet
Цитирай

Няма и не е имал атопичен дерматит, използвам само силиконов биберон. Май няма да мога да гласувам  newsm78
Цитирай

София

Много благодаря на мамчетата който се включиха защото всякакви отговори ще са ми полезни - дори и да няма или отговора да не присъства в анкетата
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 59 отговора