Как и с кого обичате да правите "шопинг"?

  • 3 811
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 440
Зависи къде пазарувам...ако е в чужбина ми е по-спокойно като сама се разхождам из търг.центрове и отделям почти цял ден за това. У нас обичам със сестра ми, тя ми е най-верния спътник в такива моменти...но тук повече от 3 часа не мога да отделя, а няма какво толкова да правя по нашите магазини Joy

# 31
  • Мнения: 431
Категорично сама!  Peace

# 32
  • Мнения: 2 936
със съпруга ми по-често и по-рядко сама  Mr. Green
определено с приятелки не, защото нямам нерви да ги търпя...просто стила на обличане ни се разминава...

# 33
  • София
  • Мнения: 7 097
Категорично сама. Иначе се изнервям.

# 34
  • Мнения: 3 461
Обичам да правя шопинг с майка ми, вкусовете ни съвпадат и ми действа окуражително в моменти на колебание. Mr. Green

# 35
  • Мнения: 371
С мъжа ми.
И със сестра ми.

# 36
# 37
  • Мнения: 301
Най-обичам сама да пазарувам, когато ще купувам нещо за себе си. Ако не съм сама се изнервям, не мога спокойно да огледам и все си мисля, че човека с мен се отегчава. Иначе, ако трябва да давам акъл на някой при неговото пазаруване съм винаги готова и не се отегчавам  Flutter
С мъжа ми в никой случай, изнервяме се и двамата. Само, ако ще купуваме нещо за детето, тогава можем заедно, иначе не  Mr. Green

# 38
  • София
  • Мнения: 5 289
С мъжа ми.Всъщност аз не обичам честно казано, мъжа ми ми купува абсолютно всичко(даже и номера на сутиена ми знае, обувки ит.н) и винаги е по вкуса ми, много си допадаме що се отнася до пазаруването и напълно му се доверявам.Едва ли има мъж,като него който  с удоволствие обикаля и му е хоби да пазарува и да ходи по магазините.Аз лично не обичам, но като ми трябва нещо няма как,а и като имам време за губене, а с него винаги намирам каквото ми трябва и той ме съветва,като приятелка,кара ме да пробвам докато не открия подходящата дреха или обикаляме докато не намерим това което искам.
Да не си женена за жена Rolling Eyes.
Шегувам се разбира се, невероятно звучи просто....и доста удобно. Laughing

# 39
  • Варна
  • Мнения: 535
С мама ми е най добре. Разходим се, напазирим си, цопнем се някъде да пием кафе или да хапнем. Този ритуал веднъж на седмица ми дейстава много добре. С мъжа ми много рядко, но ако е в добро настроение е страхотно шопинг другарче. С приятелки категорично не! С мъже приятели - от време на време:)

# 40
  • гр.София
  • Мнения: 380
Сама или с майка ми. С приятелки-не, защото харесваме различни магазини. С мъжа ми- също не, той е търпелив по принцип, но знам, че обикалянето по магазини и пазаруването не му доставя същото удоволствие, каквото и на мен.

# 41
  • Мнения: 196
С мъжа ми ,ако се е наял и отпочинал-за да не мрънка Flutter

# 42
  • Мнения: 121
самичка,за да няма кой да ми мрънка че съм много туткава Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 63
Най-вече сама. Така не се притеснявам, че се мотая и разглеждам на спокойствие.

# 44
  • Мнения: 100
Обичам да пазарувам сама или с приятелка.С мъжа ми-не,защото обикалянето по магазините го изнервя. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт