Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора

София

Та това ми е въпросът.Дали е удачно сега за продажба падат ли цените скачат ли? При евентуална продажба кой поема разноските, въпрос на договорка ли  е?
Цитирай

Не, не бих.
Цитирай

Насред хаоса

Не, бих купувала.
Цитирай

Galaxy 13197853088

зависи от цената.
Цитирай

Пловдив

Не бих продала имот точно сега. Относно разноските в повечето случаи се поемат от купувача (по-рядко се делят на половина между купувача и продавача)
Цитирай

Бих продала панелка, говореше се че банките отказват кредити за такива жилища. Следователно скоро тези, които притежаваме такива имоти ще имаме евтини и непродаваеми жилища. Така си мисля, не съм експерт.  Thinking
Цитирай

Само ако съм сериозно финансово притеснена.
В момента искам да купувам...
Цитирай

София

Бих продала панелка, говореше се че банките отказват кредити за такива жилища. Следователно скоро тези, които притежаваме такива имоти ще имаме евтини и непродаваеми жилища. Така си мисля, не съм експерт.  Thinking
И аз така, обаче моята , на всичко отгоре, не е в София. Не знам какво да правя, по принцип цената не е никак висока, но....май ще чакам.
Цитирай

Та това ми е въпросът.Дали е удачно сега за продажба падат ли цените скачат ли? При евентуална продажба кой поема разноските, въпрос на договорка ли  е?
И мен ме интересува Thinking
Цитирай

Имаме няколко имота от различен тип, които бихме искали да продадем, но хората с пари не са много, та ще чакаме по-добри времена.
Цитирай

София

Не. Бих купувала, но нямам пари Sad
Цитирай

София

Става въпрос за парцел, който пък ще ми помогне да си оправя жилището както  аз искам. Живея в панелка нелогично на всички обаче си я харесвам. Тихо е топло е а е със стара дограма и не ща  да я продавам, но този парцел нито имам пари да строя нито пък ще го правя нещо. Цената е приблизително добра спрямо пазарната в момента.
Цитирай

Варна

Не бих продавала точно сега. Naughty В момента ми се иска да закупим.
Цитирай

Никой не знае какво ще стане,но логично е да падат цените на панелите,на земя да поскъпне,ние продаваме панел,ама на висока цена и все едно не го даваме,така че май когато решиш тогава е удачно newsm78,когато си на зор,когато нямаш къде да живееш търсиш,изобщоооо незнам

А вие щом искате да продадете земя за да правите ремонт(ако това разбирам) не може ли да теглите кредит за ремонта,или постепенно да го правете,за да не давате земята

Цитирай

Не,не бих продала точно сега NaughtyПоне,ако не си назор,много Peace
Сега в момента купувачите диктуват правилата,на тоя етап търся да закупя Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора