Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 фев. 2009, 22:19 ч.

www.shiekhshoes.com Още един магазин за обувки

• 781
  • 2
  •   1
Отговори
  • Nice / France
www.shiekhshoes.com  - Мисля, че не съм засичала този сайт за обувки тук, и реших да го споделя с вас.  Видях го в един друг форум. Още не съм поръчвала, но определено ще направя една поръчка за проба.

Ето и коментара на авторката:

ShiekhShoes е един от утвърдените магазини в Щатите. Тук може да намерите мъжки, дамски и детски обувки, облекло и аксесоари. Смазващото разнообразие на обувки обаче ме покори - почти 10 000! чифта. Тук ще покажа само някои от тях, за да добиете представа за какво става въпрос.
 Магазинът предлага доставка до България, като цената при поръчка до 5 чифта е 29,95 долара, от 6 до 10 чифта - 49,95 долара, а над 10 чифта - 159,95 долара с пощенската услуга на USPS. Доставката трае около две седмици.

Плащането става с кредитна карта или чрез PayPal.

Малка поправка доставката до 5 чифта е 25,95 долара

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 22:27 от Svetoslava

# 1
  • София
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=357955.msg9708426#msg9708426

Много некоректни, поръчах на 4-01, дойдоха на 19-02. Качеството е лошо, всички обувки за направени в Пакистан и са изкуствени. Номерата си отговарят! Писах 7 писма докато ми изпратят нещата, едни обувки от 22 долара бяха свършили и вместо да ми изпратят другите два и да си изстеглят парите ме накараха да си избера друг заместващ чифт иначе щаха да ми анулират поръчката. Но намалението беше свършило и успях да избера само едни сандали за 11 долара, които да са по-евтини от 22 долара. В крайна сметка си изтеглиха първоначалната сума. Не ми е за 11-те долара, но все пак...Пишеха ми жени с испански или индийски имена с английски под всякаква критика....Абе ужас!

# 2
  • Nice / France
хъмммм, уж проверих с търсачката за този сайт, но тази тема не ми излезе.

Благодаря, че сподели. Peace
Модераторите може да изтрият темата, ако сметнат за необходимо.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт