Скандал за $1.50

  • 5 565
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 662
Дано нещата се разрешат по някакъв начин, защото ще се побъркаш. Ясно ти е, че това с дъщерята е предтекст.

# 31
  • Мнения: 487
.."  Може да не го кажеш директно,но с поведението си ти точно такива чувства ще й внушиш.Мислиш ли,че ще те обича повече,ако я караш да се чувства виновна за твоя провален живот?!
Доколкото знам ,Канада е една от най-добре уредените в социално отношение страна.Защо не му събереш багажа на твоя хубавец и да го пуснеш по течението?Да плава сам,да види как е.Иначе така му е удобно,изпран,изгладен,нахранен,кеф му разходки,кеф му жени...Толкова ли нямаш самочувствие,гордост,достойнство...
Извини ме за гадния тон,ама много се нервя,когато една жена не си знае цената и търпи подобни гадости...че и благодаря му казваш,че не те е зарязал.
Айде,спирам,че ще набера още ...и ще стане една...

Не мисля,че й вменявам чувство за вина, няма по щастлив човек от мен когато я гушкам вечер докато заспи, оттова май не мога да се лиша. Не знам как бих могла да му събера багажа, апартамента е под наем и е на негово име, ако ме бие ок може да се обадя в полицията, обаче той се е изхитрил и напоследък ми прилага само психически тормоз (знам, че психическият тормоз също не се толерира, но е трудно за доказване, това не е един прав във физиономията и да идеш да си изкараш медицинско Crazy) и то не пред дъщерята а на саме.  Даже вече не смее и пред сина да говори много много, защото на два пъти щеше да си изеде боя, синът ми е една глава над него и е тренирал борба. hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 09:33 от kofa

# 32
  • Мнения: X
Не говоря за сега,тя е още малка,доколкото разбирам.Но ще започне да разбира  и ще види ,че нямате нищо общо.Все в едни момент ще разбере,че сте останали заедно заради тях,заради инерцията,...мислиш ли ,че тогава няма да си зададе въпроса "Защо са били нещастни цял живот, защо са задено,като не се обичат,като нямат нищо общо?!"Повярвай ми ,казвам ти го от опит.
Не споделям повече,защото майка ми почина и не искам да говоря за това.Но и аз си задавах такива въпроси...А като дете бях щастлива...доколкото е възможно с такъв баща...като съпруга ти.
Не знам какви точно са законите в Канада,просто от приятели ,живеещи там ,съм чувала,че е много добре уредена.Особено що се отнася до деца и самотни майки.Пък и щом в царящия хаос в България една жена в твоето положение може да получи подкрепа,какво остава за там...
Друг е въпроса дали си готова да се изправиш срещу това,което би се случило ,ако предприемеш някакви мерки...
Ако си мислиш,че децата нищо не усещат...жестоко се лъжеш.

# 33
  • Мнения: 1 559
"Ти си виновна,че не бях и не съм щастлива,заради теб търпях баща ти и всичките му номера,изцепки и прочие..." 

Красимира УЖАСНО си права Tired.Точно това все ни натяква майка ни(на мен и брат ми),че е търпяла заради нас баща ми.След 25 годишен брак се разведоха.Ама и беше хубавко,като баща ми и даваше пари,обличаше я като кукла.Навремето ходеше в турция да си пазари парцалите(тва говоря преди 20 год и кусур),знаеш ли колко жени са го правели Whistling...,ми много малко.В Гърция на сватба при познати(posle na gosti)...абе добре си живeeше(УЖ ЗАРАДИ НАС ТЪРПЯНОТО newsm78).Сега знам обаче кой е бил в грешката..а най голямата има грешка е била-ЧЕ НЕ СА СЕ ОБИЧАЛИ НИКОГА,а са продължавали да бъдат семейство....но и в техния случай баща ми все го нямаше,работеше по корабите(а темата за любовниците и няма да е отварям въоб6те Flutter).Та така...сега майка ми,както уж заради нас търпяла,е омъжена за един тъпак Sick,и не поглежда ни внуци ,ни нас...заради него(а много ни обичаше newsm78).Сега изтъква причина да сме я оставили да си намери щастието,щото заради нас..дрън,дрън,дрън... #2gunfireА кой продължава да ми звъни постоянно,да отваря банкови сметки на внуците си...да си идва лятото ако е възможно(да се засечем ,когато и ние сме в БГ..и той да е),за да види пак същите тези внуци,да им се порадва..и да ми помогне...-БАЩА МИ...
Една ми бе мисълта-истината излиза наяве винаги Wink.Та няма смисъл да се обричаш,и после да натякваш(което съм СИГУРНА че ще стане)

# 34
  • Мнения: 4 668
Чела съм и други твои теми и оставам с впечатление , че не сте в много добри отношения с мъжа ти ...
Какво те задържа при него ? Детето не би трябвало да е причина , така живота ти ще си отиде без да разбереш ...
Изяденият сладолед няма и да го коментирам ...
Просто от отношението на мъжа ти към теб изглежда , че все едно не може да те понася  Sick

# 35
  • Мнения: 487
Благодаря момичета за коментарите  bouquet, много истина има в думите ви!

# 36
  • Мнения: 3
Аз немога да разбера , защо го търпиш???

Живееш в Канада(нз коя провинция) законите са си закони....Запознай се с тях и ги използвай. Как можеш да живееш в тази бяла страна и да бъдеш тероризирана в собствената си къща??? Няма никакво значение какъв ти е дохода-знаеш,че няма да си оставена на улицата и да преживяваш от милостинята на хората. За мене половинката ти е гаден самозабравил се червей и трябва да си плати!!!Неможе хем да ходиш по чуждо,хем да си супер арогантент в семейството си...Да си хваща пътя,да си разполага с времето си както той си иска,ако ще да се задави от сладолед....но и да си плаща издръжка за децата,да плаща твоята издръжка..Да го видиме тогава дали ще дига врява за 1.50 и как ще стане по нисък от тревата.... Съжелявам ако тона ми е остър,но ми е дошло до гуша от такива самозабравили се мъже,живееще извън БГ и все още мислищи по БГ начин.... Нека да го видим как ще покрива всичките си съпорти към вас... От сега казвам,че ще са му нужни две работи,а може и пиза да му се налижи да разнася в часовете му отредени за сън.

Кофа,знам за случката на бъдни вечер.... попаднах на темата и се надявах да си се съвзела и да си му дала да разбере!!! Ти не заслужаваш това,разбирам ти да си си хванала любовник и съпруга ти да те тормози..Е.ати гадното същество....... #Cussing out

Съжелявам отново за тона си!  Hug

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 08:48 от Marisel

# 37
  • Мнения: 940
Аз не мога да разбера как хора като Вас се търпят. Ние с моя мъж не се караме, ама изобщо. Аз няма да понеса такова арогантно държание.
Да се нацупя може...примерно за 30 секунди. Ама чак скандали...

Кофа, още не си се махнала от този...как да го нарека, за да не го обидя...тиранин????

# 38
  • София
  • Мнения: 1 735
А дъщеря ти знае ли,че баща и си има любовница?

# 39
  • Мнения: 487
А дъщеря ти знае ли,че баща и си има любовница?

Мисля, че не, но тя е доста интуитивна та  знам ли, може и да усеща.

# 40
  • Мнения: 846
Ако дъщеря ти продължава да усеща само нещата, които баща й представя, няма начин да застане на твоята страна. В един момент тя трябва да научи истината, само протакваш и си в постоянна агония.

# 41
  • Мнения: 487
Ако дъщеря ти продължава да усеща само нещата, които баща й представя, няма начин да застане на твоята страна. В един момент тя трябва да научи истината, само протакваш и си в постоянна агония.

Не бих си съсипала психиката на детето, само за да го настроя срещу баща му. Мисля, че проблемите между мен и мъжът ми са си наши и не трябва да стават достояние на детето. Може и да греша, но така мисля.

# 42
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Ето нещо и от мен:

Баща ми и майка ми много се караха, докато растях.
Той имаше любовници и ходеше по кръчмите, докато майка ми се справяше с всичко сама и търпеше, само и само да имаме семейство.
Мотивите й бях два - първо, че по "онова" време на децата на разведени родители автоматично се лепваше етикет "второ качество"
и второ, аз бях страшно привързана към баща си.

Майка ми вече не жива, но и до ден днешен не мога да й простя, че не се разведе. Вярно е, че обожавах баща си защото ме глезеше, но щях да подкрепя майка си напълно, дори бях готова да гладувам само и само да няма скандали у дома и да живеем спокойно.

Що се отнася до моя собствен брак, мога да кажа че съм напълно нещастна, дори не говоря с мъжа си, за да не се караме пред децата.
Товаря се с всички грижи сама и още не мога да се реша да се разделя с него, защото децата ми имат нужда и от баща. 
Толкова е трудно да преодолея 15годишен навик, както и страха, че ще остана без НЕГО, въпреки че ме задушава и ме прави нещастна.

# 43
  • Мнения: X
6, прочетох поста ти 3 пъти...описваш поведението на майка си,а ти повтаряш точно същото...   newsm78   

Мислиш ли,че децата ще ти простят "саможертвата " която правиш?
Абе,жени,осъзнайте се,как можете да натоварвате децата си с такъв товар?В кой век живеете?!
По личния си пример,не ги ли учите и те един ден да бъдат нещастни,ако срещнат неподходящия,но търпят заради децата,защото на това сте ги научили?!
   

# 44
  • Мнения: 12 662
6, прочетох поста ти 3 пъти...описваш поведението на майка си,а ти повтаряш точно същото...   newsm78   

Мислиш ли,че децата ще ти простят "саможертвата " която правиш?
Абе,жени,осъзнайте се,как можете да натоварвате децата си с такъв товар?В кой век живеете?!
По личния си пример,не ги ли учите и те един ден да бъдат нещастни,ако срещнат неподходящия,но търпят заради децата,защото на това сте ги научили?!
   

Ти самата била ли си в това положение? И сблъсквала ли си се с нещо подобно?
Или ти НЕ БИ.

Общи условия

Активация на акаунт