БИО меню "Спокоен сън" на ХИП

  • 857
  • 14
  •   1
Отговори
  • Видин
  • Мнения: 159
Някой давал ли е БИО меню "Спокоен сън" моркови, сладка царевица   и нежни зелечуци с ориз. Днес купих и видях че пише на бурканчето че е първата млечна каша в бурканче, която не е сладка. Значи ли това че трябва да я давам вечер вместо другата каша или мога да я давам и вместо зеенчуково пюре наобяд?

# 1
  • Австрия
  • Мнения: 143
не бих я дала вместо зеленЧуковото пюре наобяд,заштото това е млеЧно зеленЧукова каша ,която се дава веЧер за по добро засиштане от серията на HIPP
млеЧни каши за лека нош.Но и на обяд да е дадеш не виждам проблем

# 2
  • Видин
  • Мнения: 159
на нас обяда ни се пада в 15,00часа, а вечерята с каша в 18,30часа

# 3
  • Австрия
  • Мнения: 143
няма проблем кога ште я дадеш,предполагам след веЧерята пиете и АМ
Аз тези каши понякога ги давам и за закуска ,но не тази със зеленЧусите ,а другите сладките видове с ванилия,мляко с ориз и ванилия
Имам я тази за която питаш  и съм решила тези дни да я дам за веЧеря и след 2-3Часа  АМ.На моята каша пише ,Че е за след 8м

# 4
  • Видин
  • Мнения: 159
Да след вечерята пиеме и АМ в 22,00часа, моята каша е за след 4м., но мисля да пробвам да я дам първо на обяд.

# 5
  • Мнения: 6 713
Защо да не можеш и на обяд? Според мен, обаче това е каша заместител на млякото вечер. Аз вечер давам от сладките каши за лека нощ на Хип, но съм давала и такава каша също.

# 6
  • Мнения: 4 017
АЗ купих пробно, дадох за следобедно хранене, но е доста странна на вкус. Нито детето я хареса, нито повторих оита.

# 7
  • Мнения: 2 960
Някой давал ли е БИО меню "Спокоен сън" моркови, сладка царевица   и нежни зелечуци с ориз. Днес купих и видях че пише на бурканчето че е първата млечна каша в бурканче, която не е сладка. Значи ли това че трябва да я давам вечер вместо другата каша или мога да я давам и вместо зеенчуково пюре наобяд?

Купих веднъж от това пюренце.Синът ми ,който иначе много харесва продуктите на Хипп отказа категорично да го яде.
Тъй като пише ,че замества вечерното  млечно хранене ,струва ми се че не е много подходящо да се дава на за обяд.

# 8
  • Мнения: 2 110
Давала съм ,но дъщеря ми не беше впечатлена. Даже малко насила стана накрая.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 296
Давала съм ,но дъщеря ми не беше впечатлена. Даже малко насила стана накрая.


И ние така.  Rolling Eyes

# 10
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 002
И аз го давах 2 пъти-по половин бурканче смесено с вечерното мляко.Изяде го, но не мен не ми хареса и не мисля пак да го купувам.

# 11
  • Мнения: 1 596
не бих я дала вместо зеленЧуковото пюре наобяд,заштото това е млеЧно зеленЧукова каша ,която се дава веЧер за по добро засиштане от серията на HIPP
млеЧни каши за лека нош.Но и на обяд да е дадеш не виждам проблем

Извинявай за офф топика Heart Eyes
Защо всяко Ч го пишеш с голяма буква? newsm78

# 12
  • Варна
  • Мнения: 242
Аз давах "спокоен сън" сладка царевица с моркови за обяд, без проблем си я хапна /между другото и на мен ми хареса/, съдържа и някакви ядки. Но другата млечна каша -нежни градински зеленчуци пак от серията "спокоен сън" съдържа глутен и пише че е от 8 месец. Все още не съм я пробвала.

# 13
  • Мнения: 15 379
Кашите не са никак лоши. Давах ги за обяд. Добра алтернатива на зеленчуковото пюре. Peace

# 14
  • Австрия
  • Мнения: 143
не бих я дала вместо зеленЧуковото пюре наобяд,заштото това е млеЧно зеленЧукова каша ,която се дава веЧер за по добро засиштане от серията на HIPP
млеЧни каши за лека нош.Но и на обяд да е дадеш не виждам проблем

Извинявай за офф топика Heart Eyes
Защо всяко Ч го пишеш с голяма буква? newsm78
заштото не намирам малката буква

Общи условия

Активация на акаунт