Утайка в кърмата

  • 857
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 513
Навсякъде четох че кърмата може да се съхранява на стаина температура 25 градуса за около 2-3 часа да ама като погледнах на дъното на шишенцето видях нещо като утайка което го няма при прясната кърма . Може ли да ми кажете някои давал ли е така кърма и да не би да го разстроя нещо детето  Confused
И ставали да сложа кърмата в хладилника на вратата и час преди ядене да я извадя и да давам ?

# 1
  • Мнения: 4 244
Напълно нормално е кърмата да се утаи, защото тя е телесна течност с високо съдържание на белтъчини които са по тежки и при престояване е нормално да се утаят.
Но защо навън, а не в хладилник?

# 2
  • Мнения: 513
Ами знам ли   newsm78 щото толкова ми е акъла  Simple Smile сложих я в хладилника на вратата и час преди ядене ще я извадя . Това ли е верния начин ?

# 3
  • Мнения: 4 244
Мисля че 20 мин стигат да се затопли кърмата, а може и по бързо
Като я сложиш в купа пълна с топла вода и поставиш вътре шишето право и от време на време разклащаш, може и да се стопли за 5 мин

# 4
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Нищо й няма - белтъците слизат надолу,мазнините образуват един жълтеникав пласт отгоре - после само разклащаш шишето и всичко пак се хомогенизира.Слагай си смело в хладилника,правилно е Grinning

# 5
  • Мнения: 513
Много благодаря за инфото  Grinning .Много ми е съвесто като ми се налага да давам на бебчо затоплена кърма от хладилника , а немога да му дам пресничка  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт