Кои от вас живеят в собствен дом?

  • 17 913
  • 365
  •   1
Отговори

Анкета

Наследствен,закупен,ама собствен

Опции:

  • Мнения: 1 877
Интересно ми е.Ние например живеем с моите родители в тристаен.Имаме две деца  Crazy
За собствен дом не може и да мечтаем на този етап.  Crossing Arms
При вас какво е положението?

# 1
  • Мнения: 4 300
В собствено, купено от нас.

# 2
  • Мнения: 646
Моят отговор го няма. Жевеем в жилище на родители, но без тях.

# 3
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
И моят отговор е различен: живеем в собствено жилище, но купено с парите на моите родители  Mr. Green

# 4
  • Банкя
  • Мнения: 823
Може да добавиш и: "В собствено, но още го изплащаме на банката". Peace

# 5
  • Мнения: 156
Живеем в собствено жилище Peace

# 6
  • Мнения: 1 877
Моят отговор го няма. Жевеем в жилище на родители, но без тях.
И моят отговор е различен: живеем в собствено жилище, но купено с парите на моите родители  Mr. Green
Ама пак сте си самостоятелни,нали?

# 7
  • Русе
  • Мнения: 1 826
Живеем в собствено жилище.

# 8
  • Мнения: 672
Хелта   bouquet
Мислех да пусна такава анкета, но във връзка с тези, които се кълнат, че никога няма да теглят кредит за жилище. Интересно ми беше те в какво жилище живеят. По темата имам три собствени апартамента, придобити със собствени средства, като само за единия имам малък ипотечен кредит.

# 9
  • Мнения: 931
Ние ще живеем в собствено жилище построено от половинката а обзаведено и от двама ни. Но докато стане живеем при баба ми.

# 10
  • Мнения: 1 877
mama_nat ,моят мъж също е против тегленето на кредити.Ама и да искаме,не можем да си го позволим

# 11
  • Мнения: 672
Това не те спира да мечтаеш нали  Hug Сигурна съм, че един ден ще имаш собствено жилище. За протокола - 8 години съм била по квартири и знам какво е да нямаш дом, но не спирах да мечтая. Горния ми пост по-скоро визираше тези, които нямат жилищен проблем, не са придобили жилището със собствени средства и отричат придобиването на жилище чрез кредит.

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 09:58 от mama_nat

# 12
  • Мнения: 117
В собствено жилище,но подарък от моите родители.Но ако нямах бих рискувала да имам собствено с ипотечен кредит.

# 13
  • Мнения: 1 877
Това не те спира да мечтаеш нали 
То това ми остана - мечтите ... И надеждата,че някой ден,може би...

# 14
  • Мнения: 8 999
Наше собствено.

Общи условия

Активация на акаунт