Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 фев. 2009, 10:10 ч.

Заглъхнало ухо

• 28 605
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
на някой случвало ли му се е ?
Тази сутрин се събудих и ухото ми е заглъхнало Thinking

# 1
Отиди на УНГ. Не искам да те плаша ,но на мен така започна проблема с вестибуларният апарат. Първо заглъхваше, после шум....

# 2
  • София
А как се справяше със заглъхналите уши?

# 3
При мен съвпадна шума със световъртежа. И лекарят ми предписа лекарства след изследваня.

# 4
При приятелката ми, след като прекара нещо вирусно се получи шум и пукане в ухото, болка, силен световъртеж. Дори след като е пила антибиотик цяла седмица. В момента е на вливания в болницата, защото докторът я предупреди, че може да оглушее или да остане с шум в ухото до края на живота си. Отделно пие някакви лекарства за световъртежа , който е от вестибуларния апарат, който пак е свързан с ухото.
Не отлагай, погрижи се за здравето си! Веднага отиди при доктор  Peace

# 5
  • София
момичета аз нямам световъртеж,нито болка,нищо.

# 6
Ние те плаши ме !
За да отидеш  да ти видят ухото !

# 7
Може и ушна кал да се събрала.Като се почисти и пак ще си чуваш.

# 8
  • Vancouver, BC
Ами на мен ми се е получавало в следните случаи : когато съм болна , тогава неминуемо се стига до заглъхване, запушване на ухото ; когато имам промяна в кръвното налягане било то при спортуване или при пътуване също много често . Моето слабо място са ушите , от малка страдам от тях , само малко да се разболея и почват да ме болят, заглъхват и т.н. Много често ми се е случвало да се запуши ухото , аз да напъна с носа , за да го отпуша и тогава някой път се е запушвало още повече  , замайва ми се главата и имам чувството , че всеки момент ще припадна . Чувството е ужасно , а една вечер пак така в следствие на настинка така се беше запушило , че нищо почти не чувах , описах го на майка ми като "все едно се намирам в космоса" (не че знам какво е да си там де ама някакво супер гадно чувство). Така, че както виждаш причини могат много да са . Ако не си настинала си провери кръвното ако имаш апарат под ръка , напълно е възможно от това да е .

# 9
Ако оглушея, ще се оженя !   bouquet

# 10
  • под голямата лоза
момичета аз нямам световъртеж,нито болка,нищо.

Просто ти е запушено. Иди да ти го продухат Peace

# 11
  • вкъщи
има ушна кал .иди при специалист да ти го почисти

# 12
Мацки, темата е от февруари, предполагам че проблема е бил решен още тогава   bouquet

# 13
  • София
Честно казано тогава ухото ми се отпущи след час два без лекарска намеса,но понякога продължава д ами прави проблеми ooooh!

# 14
Честно казано тогава ухото ми се отпущи след час два без лекарска намеса,но понякога продължава д ами прави проблеми ooooh!

Е, добре че се появи все пак, за да разберем какво става с теб  Joy

Щом е така, може би наистина имаш нужда от промивка на ухото, т.е. да се изчисти ушната кал, защото понякога се образува нещо като тапа.  bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт