Заглъхнало ухо

  • 34 413
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
Честно казано тогава ухото ми се отпущи след час два без лекарска намеса,но понякога продължава д ами прави проблеми ooooh!
Що не каза по- рано?
...на 25 февруари...например? Crossing Arms Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 3 688
Е айде сега едва ли някой ме е мислил  Stop  Party

# 17
  • Мнения: 2
Е айде сега едва ли някой ме е мислил  Stop  Party

Между другото остави другите дали те мислят,ами ти помисли за себе си и наистина отиди на УНГ.На мен скоро ми се случи същото,по същия начин заглъхваше и се оправяше,докато един ден не се събудих и не чувах нищо.Страшно се уплаших и отидох на лекар.За 10 мин. беше цялата процедура и освен това за довиждане доктора ми каза "О,пак ще се видим".Разбрах ,че съм имала тесни канали и незнам си там още какво и дясното ухо ще ми прави пак такива проблеми,можело след няколко месеца или след години,ама със сигурност щяло да се повтори.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 688
avva благодаря ти за отговора Peace

# 19
  • Мнения: 1 860
 Виждам, че темата е леко не актуална вече, но
Честно казано тогава ухото ми се отпущи след час два без лекарска намеса,но понякога продължава д ами прави проблеми ooooh!
аз така си търпях моето с години, докато един ден не ми се наложи да отида в спешното.  ooooh! Изведнъж се появиха болки, по-нечовешки дори от раждане. Всичко се оправи за седмица с капки и промивка, но защо го игнорирах толкова дълго това - не знам. По-добре иди на преглед, да не стане както при мен след години.  Hug

# 20
от скоро ми заглъхва лявото ухо и сутрин като стана го дърпам за да изпука за да ми се оправи или се прозявам но като го натисна пак заглъхва и пак същото трябва да направя и преди така ми е ставало.моля ви може ли някой да ми каже какво ми е на ухото.

благодаря Grinning ви!

# 21
 Cry И моето е запушено плюс гарнитура болки, пробвах да го отпуша с Humex, но май си мисля че от това стана по зле  newsm78 Cry Cry Cry

# 22
  • Мнения: 1 860
Не си правете експерименти, а отидете на специалист!

Витка, мисля че една промивка ще ти оправи проблема.
VaninaKoleva, отиди на преглед при първа възможност!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 908
Витка и Ваня Колева ,защо се мъчите така,отидете на УНГ и за 10 минутки проблема ще се реши.На мъжа ми преди месец така заглъхна едното ,на другия ден и другото и изобщо нечуваше,отиде да му го промият и продухат и всичко се оправи.Било се е насъбрало ушна кал но много навътре,като си ги е почиствал с клечки за уши е набутвал на вътре и така се е стигнало до заглъхването и доктора му е казал че най-добре да идва през известен период така да му ги почистват,защото било най-ефикасно,а не вкъщи с клечки за уши тъй като имало опасност пак да се получи заглъхване.
Хайде отивайте да ви ги промият и не си правете експерименти,че наистина ще стане още по-зле.

# 24
  • Мнения: 50
Не е ли много болезнена процедурата? Иначе и аз имам такъв проблем и се чудя какво да правя Sad

Общи условия

Активация на акаунт