ПЛЕВЕН - 85

  • 13 489
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 22 414
Баба Марта носи пролетта, здравето, щастието и радостта! Аз ги пожелавам на всички Вас!

# 286
  • Мнения: 40
Честита баба Марта и от моите Пижо и Пенда (така се шегувах, че ще ги кръстим когато ме питаха как ще се казват бебетата докато бях бремена  Wink )! Пожелавам ви много здраве и късмет!

# 287
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Честита баба Марта!

# 288
  • Мнения: 2 111

Slanced,честит рожден ден на майка ти!Да е жива и здрава!

# 289
  • Мнения: 498
Здравейте и от мен Hug
Честита баба марта ! Да сте живи и здрави Ви и семествата ни!

# 290
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честита Баба Марта!
Да сте  бели и червени като мартеничките засмени.

Някой ползва ли сапуни на Рефан? Мнения за тях. Ходих да ги видя в Максито, продават ги на грамаж, а не на бройка. Има различни аромати.

# 291
  • Мнения: 2 070
Тина, в синия комплекс до Верея, преди там беше Марикитата

# 292
  • Мнения: 64
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!!
Пожелавам на всички да сте здрави, весели, засмени и от любов опиянени!
Някой знае ли утре дали ще работи пощата? Ще проверявам за колета пак, макар че онази лелка като ме види и вече й става зле. Whistling

# 293
  • София
  • Мнения: 9 850
Галя,надали пощите ще работят утре.В темата за Ла редут четох,че много колети закъсняват.Дано скоро го получиш.
Днес направо ми замириса на пролет.Поразходихме се.Имах неприятна сценка с една баба,собственичка на тичащо и лаещо куче из Западния парк.Та бабата ми каза следното:Язък,че имаш деца Shocked,жал ми е за тях.Като не обичаш животните ще си останеш сама без мъж и деца. Rolling EyesПрирева ми се.Заприлича ми на някаква клетва.Писна ми,да му се не види,децата да не могат да се разхождат навън заради кучета.Домашни.Пфу.

# 294
  • Мнения: 2 070
Валенце, изобщо не се връзвай!  Hug

# 295
  • Мнения: 5 277
Ей,прочетох ви Simple Smile Не е истина. От 5-та страница не съм влизала.Успявам само в началото и в края  да се впиша Simple Smile
И сега да ви се оплача - след 4 дена ясла сме на АБ,т.е. Здравко де,а и двамата са с цивки до пъпа. Ама какво да се прави. А иначе не съм ги оставяла сами, всички дни съм седяла с тях,само 2-та дена си тръгнах към 10.30 и на обяд ги взимам. Как има деца дето не си търсят майките направо ми е чудно  Rolling Eyes Иначе горе долу се поуспокоих,гледат ги,когато имат мерак им пеят песнички,дават им книжки - предимно сами да си ги четат  Confused Не е точно това,което си представях,ама хайде,да са сред деца,да свикват на рев и малко да станат по-самостоятелни.

# 296
  • Мнения: 5 026
Джина, за съжаление така ще е. Скоро да  се оправя Здравко и дано Ивче не стигне до АБ.


Нова тема

Общи условия

Активация на акаунт