отзиви за хотел Саут Бийч - Царево

  • 104 089
  • 714
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 482
Ето малко снимки, нямах нерви да качвам повече.

# 16
  • софия
  • Мнения: 757
Мами, преди няколко дни разглеждах сайта на хотела и сякаш видях цени ,а днес не намирам? newsm78
Не разбрах за плажа...охраняем или не. Близо е до хотела, нали?

# 17
  • Мнения: 482
Тук може да видиш какви са цените. Миналата година резервирахме през март и платихме по 55 лв на ден на човек /за децата половината от тази цена/ за 10 дни в двуспален апартамент - аз, родителите ми и децата. Когато дойде сестра ми по средата на почивката, от хотела я посъветваха да говори със същия туроператор и да плати чрез превод на тях, защото ако плати на място в хотела, ще бъде по-скъпо, така и направихме. Плажа беше охраняем само в едната си част, където ние не ходехме, защото имаше много хора, а ние предпочитахме с децата да сме на спокойствие, да не пречим на никой и да си викаме и шляпаме на воля. Предполагам, че в разгара на сезона /след като си тръгнахме/ са сложили спасители и там, където ходехме, защото започваха да чистят целия плаж. Близо е до хотела - излиза се от вратата, има 10-20 метра ходене, завой и още 10-20 метра до него, за 5 минути се отива и се вижда от хотела. Имаше хора, които ходеха в градчето на плаж, дори в Китен и Созопол /който не е много близо/.

# 18
  • Мнения: 534
MarinaZh благодаря за снимките и впечатленията за  хотела  който споделяш с нас  Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 482
Исках и от басейна и люлките да ви покажа, но не можах да ги кача.

# 20
  • Мнения: 534
Няма нищо и тези са достатъчни благодаря ти MarinaZh  Hug

# 21
  • Мнения: 17 984
Пак ме замислихте за този хотел, първо се влюбих в него от снимките, после прочетох какви ли не гнусотии за него. Продължавам да ви дебна, magi vs, ти през коя агенция резервира? И кога сте там?

# 22
  • Мнения: 534
Цитат
, magi vs, ти през коя агенция резервира? И кога сте там?
Ето от тук от сайта на визит.бг http://www.visit.bg/oferti/index.php?oferta=3464 с агенцията която те работят Съни Турс  Peace
за 10 -дни 1100 лева за 2-ма на база ол инклузив от 25.08.-05.09.2009г.

# 23
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
Момичета и ние харесахме този хотел. Всъшност харесваме Нестинарка, но тъй като всичко вече е застроено си търсим хотел там. Разбрах че там се строи и друг, по- голям хотел на първа линия. Някой знае ли нещо за него? Дали е готов, как се казва?

# 24
  • Мнения: X
Нестинарка я презастроиха. Хотелът е хубав, но около него кипи строителна дейност. Понеже често ходим до Царево, мога да кажа, че в кално време е направо непроходимо до хотела, защото се минава по черен път. Но пък през лятото сигурно няма да има проблем. За обслужването в хотела не мога да кажа нищо, защото не съм влизала. Но поне отвън изглежда много добре.

# 25
  • Мнения: 534
Цитат
Някой знае ли нещо за него? Дали е готов, как се казва?
аз нищо незнам тази година отиваме за първи път  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 969
И аз да се запиша и да подбутна темичката. Ако някой още е ходил там да даде отзиви.
Мен най-вече ме интересува детския кът голям ли е малък ли е, освен люлката и къщичката, които се виждат, друго има ли.
Храната добра ли е?

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Ние миналата година почивахме там. От самият хотел сме много доволни - широки, просторни стаи, обзаведени с всичко необходимо. Нашето всъщност не беше стая, а студио - спалня, и хол и кухня заедно. Банята беше чиста и голяма, терасата ни също беше много голяма. Градината на хотела е много приятна и добре поддържана. Храната на мен не ми допадна особено, на всички останали обаче (бяхме 3 семейства) им хареса. Има предвидена малка детска площадка за децата, а всяка вечер имаше програма за тях. Имаше много деца и нашите, нищо че бяха малки още, се забавляваха чудесно.
Общо взето в хотела са се постарали гостите им да се чувстват добре, но огромен недостатък е инфраструктурата наоколо. Наоколо все още е строителна площадка. Плажът е близо, но пък не ми хареса изобщо - дъното е каменисто, а на самия плаж няма една вода откъде да си купиш, камо ли до тоалетна да идеш. Но ние пък и без това всеки ден обикаляхме и ходхме на плаж другаде,така че това не ни беше особен проблем. Ние останахме доволни.
Така че ако човек не е със свръх големи очаквания и не е прекалено претенциозен и най-вече ако е в добра компания, има условия да си прекара добре.

# 28
  • София
  • Мнения: 969
Благодаря ти bugaboo за информацията Hug
А вие директно в хотела ли резервирахте или чрез агенция?

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Чрез Съни Турс през интернет - абсолютно никакви проблеми нямаше. Платихме по банков път и си получихме ваучерите по пощата. Цените директно в хотела са по-високи. Знам, защото наши приятели решиха в последния момент да дойдат с нас, но нямаха резервация. Първо, нямаше никакви свободни места, хотела просто пращеше по шевовете  Mr. Green, но и като питаха за цена им казаха доста по-висока цена, не помня точно колко. Те спаха в хотела отсреща - огромен гигант на ТУИ, но не помня как се казваше. Платиха много разумна цена - около 50-60 лв стаята, но нямаха абсолютно нищо включено в нея.
А, забравих да кажа нещо, което ми направи лошо впечатление. В ресторанта персоналът те дебне като империалист да не вземеш случайно да изнесеш нещо. Моето дете нито веднъж не яде в ресторанта, макар че вече си беше на обща храна тогава - просто като видеше толкова хора и деца и забравяше, че е гладен и хукваше да играе  Rolling Eyes После пък се разболя и като се опитах да му занеса малко супа и някакви кифлички бях взела, бях заловена и овикана от някакъв шемет, май управител беше. Ама то аз съм си шматка по принцип де, моите приятели постоянно изнасяха храна, те им правеха забележки, те пак си изнасяха. Аз много се ядосах и се притесних след разправията и повече не направих и опит да взимам храна от ресторанта, макар че ми беше зор с болното дете да ходя да му купувам нещо за ядене  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт