за и против поп-фолка

  • 5 521
  • 149
  •   1
Отговори
здравейте
много ще ми е интересно да прочета за вашите за и против поп-фолка Wink

# 1
  • Мнения: 194
Ами не слушам поп-фолк по принцип,но когато излизаме навън с компания ,на механа или нещо подобно,където се свири такава музика,даже се развихрям в танци.Нямам нищо против такава музика,всеки си има вкус.Не я харесвам,не ме дразни,просто не я слушам в ежедневието си.Предпочитам ретро.

# 2
  • Мнения: 7 110
За.
Обаче трябва да се слуша само в специализирани заведения или със слушалки на главата. Също да бъде цензуриран от страна визия и текстове. 
  superuu

# 3
  • Мнения: 2 821
Не харесвам и не слушам такъв стил. Това значи, че съм против ли? Не се включвам в танци под такива звуци.

# 4
  • Мнения: 2 388
Скоро не е имало такава тема.
Не искам да си представям на какво ще заприлича тук.
За съм.

# 5
  • Мнения: 2 716
Аз съм За и Против.

# 6
  • Мнения: 673
  Какво значи "против"? Не харесвам такава музика, не ме кефи, ако това питаш, но всеки има право на избор.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 430
Аз пък съм "ЗА" Евровизия  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
хайде,черпя ви с един кучешки вой аууууу-ауууууууууууууу  Whistling
http://www.vbox7.com/play:dd9897ce

# 8
  • Мнения: 7 837
Може да дообогатим темата с въпроса - познава ли се по аватара, кой е фен на поп-фолка. И да почнем да се оприличаваме с фотоси на фолк-певици.

# 9
За.
Обаче трябва да се слуша само в специализирани заведения или със слушалки на главата. Също да бъде цензуриран от страна визия и текстове. 
  superuu

за специализираните заведения съм съгласна,да бъде цензуриран-също,но за слушалките-не съм
нима очакваш продавачката в магазина,напр.,която е върла маниачка на тази музика,да бъде със слушалки на ушите,да си данси под такта на музиката и дори да не е чула,че влизаш  newsm78

# 10
  • Мнения: 4 555
Не харесвам поп фолк, а и някак си целият ми живот минава много в страни от чалгата. И аз не знам как се получава така.

Забелязвам, че съм станала като мъжа ми. Преди години като му казах за някаква песен "Как може да не си я чувал, навсякъде я въртят!", той ми отговори "Не знам къде е това навсякъде, ама на моя мп3 плейър не са я пускали до сега!"
Та и аз така, чалга не ми е попадала изобщо.

# 11
  Какво значи "против"? Не харесвам такава музика, не ме кефи, ако това питаш, но всеки има право на избор.

всеки е свободен да си изкаже мнението-това имам предвид
аз,напр.,съм ЗА тази музика,но никога и по никакъв повод не съм я налагала на някой,който не я харесва

# 12
  • Мнения: 2 821
За.
Обаче трябва да се слуша само в специализирани заведения или със слушалки на главата. Също да бъде цензуриран от страна визия и текстове. 
  superuu

за специализираните заведения съм съгласна,да бъде цензуриран-също,но за слушалките-не съм
нима очакваш продавачката в магазина,напр.,която е върла маниачка на тази музика,да бъде със слушалки на ушите,да си данси под такта на музиката и дори да не е чула,че влизаш  newsm78
На продавачката в магазин би трябвало да е забранено по какъвто и да е начин натрапване на някаква музика ...хубаво е това да важи и за таксиметровите шофьори...

# 13
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Не ми харесва,даже изобщо,но не съм против,който иска да си слуша,само да не ми надува главата Laughing .

# 14
  • София
  • Мнения: 2 430
Все ми е тая.Не я слушам,но не ми пречи.Преди години,когато живеех на общежитие ,съквартирантките ми бяха бърло фолк маниачки.Не ме е дразнела музиката,но не ми е и харесвала.Имам уникалното свойство да изключвам и въобще да не възприемам каква музика се слуша ,ако не ми харесва.
Е естествено,че се дразня,ако на някой купон се събере народ и почне да ми вие  чалга и да ми се дере през терасата.Тогава вече съм против

Общи условия

Активация на акаунт