Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора

Нови Искър

Здравейте! От известно време наблюдавам моето 9 месечно бебе- извива си главичката назад, все едно ще прави мост  назад:shock: , странно ми е и друго- сутринта забелязах, че си върти главичката наляво и надясно и в същото време си  върти и очите (нагоре и настрани). Моля, не ми се смейте, не съм виждала друг път такова нещо и затова се тревожа. Кажете ми вашето мнение. утре ще ходим при педиатъра на преглед, но дотогава.. все ще ме гложди от вътре каква може да е причината.... 
Цитирай

ГОре на черешата...

Ами според мен придобива нови двигателни умения, но все пак обърни внимание утре на педиатъра, той най-добре знае.
Нека погледне - да ни би да го болят ушичките Rolling Eyes...
Цитирай

Нови Искър

Blagodaria ti za mnenieto, Mari_eta! Nadiavam se da ne e ne6to seriozno vse pak. Blush, a mi e edno napregnato i pritesneno... Tired
Цитирай

ГОре на черешата...

Всичко ще е наред - така са децата, днес главата въртят, подскачат, моят пък имаше период - бръкне си в ушите с два пръста и крещи  hahaha- явно звукът му е интересен...
Пиши утре как е минал прегледът.
Цитирай

Нови Искър

Ще пиша, задължително! Smile, а иначе и моето бебе прави маймунджулъци, последният "хит" е да ми бърка в носа и в ушите 35 и да се смее Laughing
Цитирай

Бургас

Да, така са децата PeaceНе се тревожи Peace       И моето дете, правеше такива движения.
Цитирай

Нови Искър

Ей, благодаря  ви момичета за милите думи  newsm51 newsm51, малко ми е по-спокойно вече. За всеки случай утре ще отидем до педиатърката и пак ще пиша , дано всичко е ок Praynig
Цитирай

при семейството ми

Дано всичко е наред HugПиши как сте!
Тази тема ми напомни каква бях пуснала аз ,когато малката беше новородена. ooooh!Мърдаше си главата на ляво на дясно и ми беше изкарала акъла. LaughingНищо и няма,беше и интерестно явно.Сега прави други магарии  Crazy
Цитирай

Варна

За въртенето на главата насам-натам - предполагам всяко бебе го е правило. И останалите "странни действия"най-вероятно са временни, не се притеснявай излишно!  Hug
Цитирай

при семейството ми

За въртенето на главата насам-натам - предполагам всяко бебе го е правило. И останалите "странни действия"най-вероятно са временни, не се притеснявай излишно!  Hug

Е,да ама аз от къде да знам.Първо ми е  PartyИ още нещо правеше тогава,ама не си спомням вече  Laughing
Цитирай

гр.София

Аз също много се страснах за първи път ,когато забелязах малкият ми син да си върти главата насам-натам,пък и по-голям беше(1г2м).При нас това стана броени дни след като ни оплаши по един  друг повод.Реших,че е нещо свързано с мозъка.Обърнах внимание на мъжа ми.Загледахме се, а то се оказа,че танцува момчето(на фона на музика).Или просто му е весело от нещо.
Сега все по-често го прави и се смее.
Не се притеснявай.Според мен няма нищо страшно!
Цитирай

Нови Искър

Zdraveite, momi4eta! Hodihme dnes pri pediaturkata na pregled. Za sujalenie  ne moja da ni kaje za6to to4no pravi tezi dbvijenia s glavata i o4ite, spored neia e zdrav.  Za vseki slu4ai ni dade napravlenie za drug pediatur v medicinski centur ''Detsko zdrave". Ina4e bebo dnes kato 4e li ne pravi taka tolkova 4esto, zabeliazvam , 4e  kogato go  pravi, ednovremenno s tova i ska4a v kosharkata. Moje bi ste pravi, i dano Rolling Eyes, 4e tova e niakakuv vid igra. Utre 6te pi6a kak e minalo pri drugiat lekar. Pozdravi   bouquet
Цитирай

Пловдив

Кай-вероятно не е нещо притеснително-както казаха и другите може да танцува или да се забавлява така.И моето дете си върти главата наляво и надясно.Надявам се да не е нещо сериозно.
Цитирай

kustendil/primorsko

Дано не е нищо притеснително моят син е на почти 8 месеца и постояно си прави тялото на мост наи обича когато го накармя и след това на краката ми да прави мост според мен не трябва да се притесняваш но няма нищо лошо да го заведеш на друг лекар
Цитирай

Нови Искър

Най-много ме притеснява вдигането на очите, което го прави едновременно с въртенето на главичката. За мен поне изглежда необичайно и притеснително Embarassed. Утре на прегледа ще има повече яснота, надявам се. Praynig
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора