Х-л Азалия- става ли за през зимата?

  • 3 357
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17 968
Резервирахме за трети март, но сега ме сюрпризираха познати, че било студено там. Вярно ли е? Други мнения и отзиви за там?

# 1
  • Мнения: 1 655
За хотел Азалия в комплекс Свети Константин и Елена ли става въпрос. Ако е за там, все пак е зима, а той е на брега на морето. Ако времето е слънчево мисля, че ще ви е приятно. Ще се разходите из комплекса, но ще е много пусто имайки предвид, че няма хора, не е озеленено още и е малко "сиво" наоколо.  Peace

# 2
  • Мнения: 1 243
Дори е многоооо сиво!
Комплексът прилича на катакомба. Миналата събота бях там на басейн и точно около Азалия е разкопано, градинките са пустош, навсякъде има боклуци и пак боклуцииии #Cussing out
Иначе самият хотел е добър избор. Басейнът е с топла минерална вода, стаите са чисти и големи. персоналът е любезен, но...до там!

# 3
  • Мнения: 17 968
Да, за там става въпрос, знам какво е по морето през зимата, по- скоро имам предвид дали е топло в хотела?

# 4
  • Мнения: 674
Хотела е топъл но басейна не!!!
Иначе е може би най - добрия летен хотел във Варна и около! Peace

# 5
  • Мнения: 856
Изрових тази тема, защото търся инфо за Азалия. Ако някой е ходил последните месец-два, моля за впечатления. Интересува ме колко топъл е басейна и дали е чист. Попаднах на мнения от друг форум, че сауната била със странно работно време, нещо като от 17 до 20 часа. Така ли е наистина? Какво е качеството на храната?
Търся място за ваканция след новогодишните празници. Иска ми се да е по морето, да има минерален басейн и да е приятно. Приемам и други предложения.

# 6
  • Мнения: 17 968
Ние ходихме по 3- ти март, изкарахме си много добре. Храната е супер, не е кой знае колко много като разнообразие, но е много вкусна и има достатъчно. Топло е в хотела, стаите са големи, удобни. Басейна е с нормално топла вода, може би около 35-37 градуса, приятна е, но басейна е малък и ужасно миришеше на хлор. За СПА-то помня, че масажите бяха със записване, сауната си работеше непркъснато. Във фоайето спокойно си играехме карти, табла, пийваш, хапваш- спокойствие. Има билярд и интернет. Починахме си, но бяхме за 3 дни, за повече може би ще е скучно, аз така си мисля

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 542
Почивахме това лято в Азалия . Много бях разочарована. Няма паркинг към хотела и охраната ни накара да паркираме колата буквално на улицата. През нощта някой я беше ударил.
На другия ден полицаите казаха ,че нищо не могат да направят защото не знаят кой я е ударил . А от хотела казаха ,че това не е тяхна грижа #Cussing out  И така никой нищо не направи . Това още на 2 ден - представи си каква "весела " почивка си изкарахме .

# 8
  • Мнения: 674
Изрових тази тема, защото търся инфо за Азалия. Ако някой е ходил последните месец-два, моля за впечатления. Интересува ме колко топъл е басейна и дали е чист. Попаднах на мнения от друг форум, че сауната била със странно работно време, нещо като от 17 до 20 часа. Така ли е наистина? Какво е качеството на храната?
Търся място за ваканция след новогодишните празници. Иска ми се да е по морето, да има минерален басейн и да е приятно. Приемам и други предложения.
Хубав си е хотела и за зимата.
Басейна не е супер топъл но  не е и студен.
Сауната и парната баня работят целодневно.
Вече обаче нямат пакет със олинклузив а само със закуска.
Добро е хотелчето.

# 9
  • Мнения: 17 968
Ние бяхме на ол инклузив, много евтино беше, не помня цифри, но беше много изгодно. А за колите наистина е така, фраш беше, имаше много румънци тогава, ние затова и не мръднахме никъде, защото излезеш ли- край, после се чуди къде да спреш. Извън хотела също беше мизерничко, строителна площадка направо

# 10
  • Мнения: 856
Благодаря на всички за мненията.
raja_nikol, и аз искам за 3-4 дни.

Вече обаче нямат пакет със олинклузив а само със закуска.
Това за след празниците ли се отнася?

# 11
  • Мнения: 674
Благодаря на всички за мненията.
raja_nikol, и аз искам за 3-4 дни.

Вече обаче нямат пакет със олинклузив а само със закуска.
Това за след празниците ли се отнася?

От 1 ноември нямат ол инклузив.

# 12
  • Мнения: 1 893
А какво влиза в цената на нощувката?

# 13
  • Мнения: 856
А какво влиза в цената на нощувката?

В сайта на хотела са дадени цените, отстъпките за пакети, а има и възможност за полупансион и AI.  Не знам дали тази информация е напълно актуална, тъй като не съм контактувала с тях все още.

ЦЕНИ

Цени за настаняване 01.11.2009 - 30.04.2010 /с включена закуска/
Двойна стая стандарт - 80.00 лв.  
Двойна стая De luxe    - 100.00 лв.  
Единична стая стандарт - 50.00 лв.
Единична стая De luxe  - 70.00 лв.

Пакетни цени на база нощувка и закуска:
- До 3 дни (петък, събота, неделя) - 10% намаление от цената
- Почивка 5-7 дни - 15% намаление от цената
- Почивка над 7 дни - 20% намаление от цената

Посочената цена включва:
ДДС, курортна такса и туристическа застраховка

Доплащания:
- за полупансион     - 10 лв./човек
- за пълен пансион  - 16 лв./човек
- за ол инклузив      - 20 лв./човек

Безплатни услуги:
Вътрешен  басейн с минерална вода, шезлонг, welcome drink, фитнес, сауна, тенис на маса, неохраняем паркинг и интернет.

# 14
  • Мнения: 1 893
Mur, много ти благодаря   bouquet
А интернет по стаите дали има?

Общи условия

Активация на акаунт