Пелени и гащички за многократна употреба - сайтове за поръчки 2

  • 20 840
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ей, голям кеф с тия еднократни подложки бееее!  Crazy Днеска моя синковец пак тихомълком се изака в гащите. Събрах нааканата "хартийка" и бам в тоалетната, а не да ми осмърдява после цялата стая наакания памперс! Пелената остана леко зацапана, убедена съм, че ще се изпере безпроблемно. НО и дупето му не меришеше на наакано. Което ми се случва за сефте само със забърсване.  Thinking Не знам дали е случайно, но като чета какво е написала Вечи и нейния експеримент, май не е случайно.

Иначе до преди инцидента нарочно го оставихда си пикае в пелената да видя колко време ще изтрае... Около три часа някъде изтрая преди да се наака. Пелената от страната на гащичките беше едвам леко влажна.  Party

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 21:50 от Lady Frost

# 61
  • Мнения: 3 869
А, така  Mr. Green Сеге разбирам защо така и не разбрах за какво са им на хората мокри кърпички, че и с пакети ги купеват! Просто като се наака, хартийката с акото - в тоалетната, а дупето забърсвам с навлажнена с вода т. хартия и пак в тоалетната.
Също потвърждавам, че кожата никога не е миришела на урина или ако и никога не се е зачервявала (нищо, че нощем по 12 часа кара с една плена).

# 62
  • Мнения: 668
А, така  Mr. Green Сеге разбирам защо така и не разбрах за какво са им на хората мокри кърпички, че и с пакети ги купеват!
А, Мег, да ме прощаваш  Embarassed -  ама това мокрите кърпи са доста удобно нещо. Редовно си ги ползвам за забърсване тук и там у дома, ръце, маса, бюро и т.н.
Това е малко ОФФ темата, ама не можах да се сдържа  Mr. Green
Иначе по темата - вярно е, че откакто минахме на многократни пелени имам повечко работа по поддържането им, но спор няма че кожата на детето ми се изчисти много хубаво, в сравнение със състоянието й когато бяхме на памперси.  Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 12 228
  Аз също някога доста ползвах мокри кърпички, но мисля че Мег има в предвид и това че може и без тях, също така добре, както и аз съм решила да процедирам този път с оглед всички боклуци с които са напоени тези кърпички  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 11 314
  Аз също някога доста ползвах мокри кърпички, но мисля че Мег има в предвид и това че може и без тях, също така добре, както и аз съм решила да процедирам този път с оглед всички боклуци с които са напоени тези кърпички  Simple Smile
Oпределно може и без тях. Сега с това бебе се уверих. В клиниката ми подариха две пробни опаковки на Хипп и Памперс от мокрите кърпички - още имам от тях. Ползвам ги само ако сме навън. У дома само на мивката и с чиста водичка, а ако се налага - тогава със сапунче.

# 65
  • Враца
  • Мнения: 2 221
thedragonbg
ти лли беше шила гащички?
мойе ли да покажеш?
и да ме ориентираш сега за новородено колко броя да ушия, или поне колко на ден ще ми трябват да кажеш, пък аз ще мисля колко да шия, че нямам сушилня.

за кърпичките и аз ги недолюбвам главно заради веществата които слагат в тях. но за навън са доста удобни, не мога да отрека  Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 423
Опитвам се да направя пробна поръчка от този сайт,но нещо не ми харесва доставката.
http://www.thebabycatalogue.com/
Възможно ли е да е толкова скъпо?Снимала съм си екрана:
http://media.snimka.bg/2259/010772831-big.jpg

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 13:33 от Mime-to

# 67
  • София
  • Мнения: 6 253
Да, толкова е, аз бях писала в края на предната тема. Току що имам мейл от тях за 23бр. ще е 35паунда, което пак е много. Правя обща поръчка за мен и още една мама, ти кой размер искаш?

----
Сега видях, няма да мога да те включа, защото в и-бей са пуснали само големия размер. Свържи се с тази фирма, взимат мнооооог по-етино, на нас ни излиза към 6 паунда.

# 68
  • Мнения: 3 869
Момичета, ако ще обединявате поръчки, имайте предвид, че над 45 евро стойност отиват директно на митницата и за да ги освободите искат да платите мита и ддс, което идва някъде 25% отгоре! Е, корупцията там се шири повсеместно, така че срещу парички кеш ви освобождават пратката и ви я карат до врата за половината на тези 25%. Но ако се вместите в 45-те евро, ще си ги получите в пощеската станция.

# 69
  • София
  • Мнения: 6 253
Повече от 45 евро ни излиза, но ще ни ги достави транспортна ф-ма, която прави курсове и ще си ги вземем директно от офиса им в София. Но мерси все пак за инфото, не го знаех това. И при пратките от Редута ли е така? newsm78

# 70
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Доколкото знам за всички пратки важи!

# 71
  • София
  • Мнения: 12 228
  За ларедута поръчките от там, проделено няма никакво значение сумата на поръчката, доставката е макс 6 евро, но незнам каква е разликата

# 72
  • София
  • Мнения: 423
А не,от Ла Редут и за 200 евро съм поръчвала.Няма значение сумата.Никога не ми отварят фактурата.А от този за пелените сметката ми е 9 лири,а доставката е 100 или 105 лири,как така?Аз ще поръчвам от Еко мама, ще ги чакам март какво още ще пуснат.На митницата мисля,че е до 150 евро без мито.

# 73
  • София
  • Мнения: 6 253
А от този за пелените сметката ми е 9 лири,а доставката е 100 или 105 лири,как така?
Ами не знам какви пощи ли какво ползват, имало застраховка и най-ниското, което ми предложиха е 35 лири, което пак е много!

# 74
  • sofia
  • Мнения: 786
Няма мито за ЕС страните, каквато е Франция, обаче Великобритания мисля е с мито

Общи условия

Активация на акаунт