Мамчета с кореми чакат,Март да почне и бебенца да проплачат!!!

  • 13 949
  • 291
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 151
ами ха де аз от къде да знам,че може и да не стане,веси на чико колко е голям имаш ли снимка да го видя ,освен него да купувам  newsm78
http://shop.danet.bg/product_reviews.php?cPath=91_72&products_id=647
 и моя е такъв.

# 76
  • Мнения: 361
Стига бе, Ели, какви са тия багажи. Аз долу-горе по теб се водя, че сме на близки дати,  а цял месец има, не ме шашкай и мен така Simple Smile Болки и стягания и аз имам от време на време, но един ден има, един няма.
ама не че ми се влиза и на мен да раждам месец преди термина, никак даже. Не съм готова за бебка, днес ще и вземем леглото, имам още а пера и да гладя. Но тези болки леко ме шашкат, дано да са само подготвителни пак.

# 77
  • Мнения: 48
Момичета много се притесних -трети ден вече  с тази температура -кажете нормално ли е 37-37,2  преди раждане   Cry  Утре ще питам аг-то ама дотогава взех да си мисля щуротии вече  Cry

# 78
  • Мнения: 267
ами ха де аз от къде да знам,че може и да не стане,веси на чико колко е голям имаш ли снимка да го видя ,освен него да купувам  newsm78
http://shop.danet.bg/product_reviews.php?cPath=91_72&products_id=647
 и моя е такъв.
благодаря ви за инфото сега ще меря само да не ми дойде пак малко висок,поне става и за др марки,че на мен всичкото ми е Авент

# 79
  • Мнения: 74
Ох, дано Алекс и Анабел да са скоро заедно и да му няма нищо.  ooooh!
Точно поради такъв случай не исках да избирам частна болница- защото , ако стане нещо и го пращат в голяма държавна болница..може би не трябва да мисля най - лошото , ама като стане така и е много тъжно..Тя ражда в Селената нали?

# 80
  • София
  • Мнения: 49
Нали сме мартенски мами, стискайте още малко момичета  Simple Smile

# 81
  • Мнения: 18
Здравейте мамчета! Hug

Честито бебче и на мама Галя! - да са живи и здрави и много   love001

Мила  Анче и Анабел сърцето ми се къса за вас!  Cry Бъдете силни и скоро ще си гушкате бебчетата  Praynig

А какво ли става  с Калинчо?  Hug

Ели и аз като теб тези дни съм с доста болки точно като твоите  newsm78 , ние нали влизаме в деветия тези дни и може би е нормално да ни боли повечко!  Thinking  

# 82
  • София
  • Мнения: 459
Честито бебче на Галя
и ЧРД на Дивена.

  bouquet  bouquet   bouquet

На Алекс и Анабел пожелавам всичко да мине възможно най-леко и скоро да са заедно
 Hug

Сега се връщам да ви чета, че много сте писали Simple Smile

# 83
  • Мнения: 361
Дума, де да знам. Дано да си права. Искам да си поседи поне още 2-3 седмици.  Rolling Eyes
dilein - и аз бях с такава температура 2 дни. Пробвай да я смъкнеш с оцет на чорапките, но при всички положения се обади на доки

# 84
  • Мнения: 1
Dilein,по кое време я мериш тая температура?По принцип такъв субфебрилитет може да има нормално в следобедните часове,но и да е симптом на нещо,не налага терапия.Все пак е редно да се обадиш на твоя док ,най-малкото да се успокоиш(и от нервно напрежение се повишава Т).
И аз бях в чуденка за стерилизаторите,защото нашата микровълнова е супер малка и в нея нищо не се побира,но мама хвърли спасителен пояс-ще си ги трампим.

# 85
  • Мнения: 18
Ели  и аз точно толкова искам да си поседи, сега даже така се стреснах  , че съвсем ме достраша и не смея да мърдам много много. Ама като се замисля в събота и неделя как прах пердета завеси и мих прозорци и си викам луда съм без акъл!


ЧРД на DiVeNa!   bouquet newsm59


слънце- как сте днес? Папа ли малката  душа?

# 86
  • Мнения: 48
Ronja77 наистина следобед се чувствам отпаднала и тогава я меря,вечер също но тогава нямам  newsm78
Е утре като ида при док ще стане ясно.Благодаря ви момичета за отговорите   Hug

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Никита, честито ви завръщане у дома!!!  Hug   bouquet  Heart Eyes
Ще те чакаме с разказ и снимки, миличка  bowuu  Flutter  baby_neutral  Party

# 88
  • Мнения: 361
Ели  и аз точно толкова искам да си поседи, сега даже така се стреснах  , че съвсем ме достраша и не смея да мърдам много много. Ама като се замисля в събота и неделя как прах пердета завеси и мих прозорци и си викам луда съм без акъл!
аз карам мъжлето да прави това.
На мен ми е трудно даже и права да седя повечко време та какво остава за чистене.
Аз да се отчета да не ви стряскам- отиваме да спим при мама (първо ще минем да си вземем леглото на бебка). Утре съм за запис на тонове и на изследвания. После ще минем да ме тестват за упойки. След това да купя комплекта за изписване. После през НОИ за ПИН кода, КАТ за книжката и ще се прибера следобяд.
Целувки и стискам палци на мамитата с тапите ако ще става нещо да е леко. Hug

# 89
  • Мнения: 5
Момичета изпрах, изгладих wash hang 1ironing, имах и за пералня и на ръка дрешки, сега ще полегна за малко, после отивам в кухнята имам малко newsm28 и съм готова за днес, а и вечеря да направя  newsm78  newsm64 /тези с протегнатите чинии са мъжа и баба ми/.
Абе уж изглеждат толкова мънички тези дрешки и си мислиш ей сега ще свърша с тях, а то цял ден ooooh!.
Стискам палци за Алекс на Анабел скоро да се гушкат, много е тъжно така да са разделени, но се чудя какво ли налага това, то голям юнак се роди...???
dyMa ти пък на този студ как пра и ми прозорци не мога да ти се начудя  newsm78, и ние сме за пране и миене, но тези дни, като се постопли ще действаме с мъжа, по скоро той де.
Кога ли ще си имаме нов бебок, какво ли става с вече родилите мами???
Момичета сетих се да ви питам, откъде да намеря тези къпрички за гърди на Чико, много съм им се наточила ала никъде ги няма?
И още един въпрос гребенчето и четката за коса и ножичката за нокти, кога според вас ще влязат в употреба, та бебето в началото реши ли се, а и кога точно могат да му се режат ноктите, хайде мамите с дечица да помагат? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт