112 немска чета - маските сваляме и Баба Марта поздравяваме

  • 10 665
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 334
Мартеници днеска поръчах на една приятелка да ми купи и прати.  BlushМалко късно, но това е положението.

Мате, пращай на балет.

Добър ден от мен. Ей най-накрая и тука изгря слънце.

# 16
  • Мнения: 508
......от няколко дни ме боли кръста, ама днес ме боли зверски и преди малко се наведох мноооооого внимателно и....едвам се изправих    Cry   а намам и идея от къде е тази болка и да търся ли лекар или какво......

А3 след раждането имах много силни болки. Док ми даде рецепта 3а масажи и фанго. Болката и3че3на като с магическа пръчка.

Мато, тя дъщеря ти го е видяла отнякъде това с дупето дето така се върти newsm78 Ти ли си такава танцувална?
Много е сладка.

Мартенички правя всяка година и връ3вам на ръцете. Мъжа ми много се гордее и ходи и обяснява на всички 3а какво е, що е Mr. Green

# 17
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Цветенце, няма да навреди, ако отидеш при ортопед. Моята ортопедка миналата зима ме прати на физиотерапия и ми помогна доста. Масажи + съответни упражнения..уфф колко добре ми беше.

# 18
  • Мнения: 1 817
Записвам се на бързо тук, че трябва да бягам на работа.  Wink
Моля ви стискайте палци да не ни се налага да идват повече майстори  Praynig , защото съм изпушила вече от това съсловие и като чуя за тях избухвам в рев!  Cry Скъсаха ми нервите! Уж само стаите щяхме да разменяме, а то се развалиха 100 неща, че даже и газ изтичаше в жилището. Добре, че хазяйката е разбрана и реагира бързо, но зле, че не я интересува какви майстори наема и за 1 нещо нейните майстори идват по 4 пъти.
Сори за оф-а!  Crazy
Гери, почетния консул тук не го търси!  Peace Той може само като нотариус да ти заверява документи, но на безбожно скъпи цени и за няколко дни, защото отиваш при него в кантората му в Дармщат, после те ти носят докитата в правосъдното или съда (не помня) и като всичко е готово, ти звънкат да отидеш да си ги вземеш. Не помня той колко искаше, но беше от сорта на 15-20 евро за заверка плюс такксите за апостил. Което в Бон излиза пъти по-евтино...Дори с пътя! Най-добре се обади в Бон, както вече са те посаветвали!  Peace Там работят само по няколко часа дневно, но не се чака, тарифите са народни, мацките са много любезни и ти обясняват дори по телефона всичко с подробности!  Peace

# 19
  • Мнения: 9 052
zа масажи се овъртам около едно от теzи
http://www.aktivshop.de/catalog/index.php/cPath/3_294?osCsid=4c0 … d849a4f3b7c95a756
лошото на ръчните е , че си пропускам редовно часовете  Sad

Какво ще кажете zа частните основни училища? частните ясли и градини си струват определено, zа училищата не zнам  newsm78 как стоят нещата след това с гимнаzията? Пак ли трябва да е частна?

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 14:13 от jabata_dil

# 20
# 21
  • UK
  • Мнения: 3 959
Я, пак нова тема. Ходих сега да купувам мартеници. Купих две, една за бившия ми приятел, една за най добрия ми приятел, стига толкова. Тънко минах тая година. Аз самата не обичам да нося много много, нося по няколко дни, два, три, после ако сложа ще е само две преплетени кончета. Не знам защо не ми харесва тая традиция толкова, винаги съм се отвращавала от съученичките в гимназията дето ходеха накичени до подмишниците. Simple Smile Отивам да редя пъзел, най после си взех голям фазер за целта. Wink

# 22
  • Мнения: 7 605
Пък вие докато правите мартени4ки, аz реzервирах лятната ни отпуска  Flutter

# 23
  • Мнения: 1 190
Похвали се къде, кога? newsm74

# 24
  • Мнения: 224

Знаете ли, къде мога да  намеря бебешко пюре от сливи    chef . На ХИП съм купувала, но в България. Обиколих всички известни ми магазини за пюрета в Мюнхен, но не намирам.

Аz не съм виждала никъде, но ако го търсиш zаради раzхлабващия ефект, то вzеми круша, тях ги има много

блабла, няма да намериш пюре от слива тук. Както и например заешко на Хипп. Продуктовата гама им се различава с тази в БГ и другите източно-европейски страни.

Geri, _ШоШи_ , благодаря ви за отговорите. Явно ще трябва сама да си произведа пюре от сушени сливи. Крушата е леката артилерия, а сливите действат безотказно.  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 7 605
Похвали се къде, кога? newsm74

Тюркийе  Laughing от 9.9. zа 2 седмици, тук http://www.magiclife.com/clubuebersicht/club-unterseiten/der-club.html?cid=1550  Клубен хотел  Crazy  Crazy  Crazy

# 26
  • Мнения: 32
Не ми стига хремата и главоболието, ами и запушени канали си докарах  ooooh!. Така ме боли .... затоплих се, изцедих се колкото можах на ръка  Embarassed ooooh! (нямам помпа  Sad ). Вече нямам бучки, но все още боли, кажете какво да правя....

# 27
  • Мнения: 7 605
Ван4е, обади се на акуШерката ти, полага ти се  Peace

# 28
  • Мнения: 3 521
Ванче, обади се на акушерката, за да ти препоръча някое мазило или глобулки и виж в коя аптека до вас предлагат помпи под наем - изобщо не са скъпи и определено в такива моменти са си удобство(или поне на мен ми бяха). Иначе топли душове и компреси с извара. И слагай бебо да суче така, че долната устна да е по посока на запушеното.

Татяна, супер изглежда и предлагат много приятни забавления Peace. Аз харесвам клуб-хотелите, но Сърфов а пълен абсурд да го заведа на такъв Whistling.

# 29
  • Мнения: 7 605
Или иди при гинеколога, zа рецепта zа помпа. Оба4е днес е сряда, не zнам дали Ще работи  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт