Полезно

  • 604
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 212
http://www.fromvoulevs.com/careplan.html

мисля, 4е на много от нас ще им влезе в употреба.  Grinning

# 1
  • Мнения: 1 173
http://www.fromvoulevs.com/careplan.html

мисля, 4е на много от нас ще им влезе в употреба. Grinning

Ооо, купила съм ги и се ровичкам редовно. Mr. Green Crazy

# 2
  • Мнения: 4 212
Я, раздуй как са цените у немско, сире4 производителя   Flutter

# 3
  • Мнения: 7 430
Аз понеже съм невежа Sad, може ли да ми кажете за какво точно служи това newsm78

# 4
  • Мнения: 1 173
Я, раздуй как са цените у немско, сире4 производителя Flutter

Купих някаква специална оферта, 50 парчета за 25 евро. Само, че са със срок на годност до края на годината. До тогава мисля да съм им видяла сметката. Иначе нормалната цена излиза евро за ръкавичка.
Не бих се учудила, ако в Испания са доста по евтини. newsm78

# 5
  • Мнения: 4 399
Да ви кажа хич и не се харчете за тия глупости. Мен така един гинеколог ме успокои че всичко ми е наред защото ме преглежда с тия ръкавици и pH ми било добре. И какво се оказа след като си направих микробиология... че бъкам от гадини. Хич нямам вяра на такива неща, това си е само маркетинг и нищо повече.

# 6
  • Spain
  • Мнения: 3 750
аз ли се лъжа но това може да ти помогне за пола на бебето при бебеправене .. е разбира се то божа работа ,но когато 50 % са от теб  и бог ти помага Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 399
аз ли се лъжа но това може да ти помогне за пола на бебето при бебеправене .. е разбира се то божа работа ,но когато 50 % са от теб  и бог ти помага Simple Smile

Идеята е че ако има вагинална инфекция pH на средата се променят и с помощта на тези ръкавици би трябвало да се отчете и да идеш на лекар. Да, ама не, както казах по-горе, нищо не отчитат.
А доколко киселинността на средта има връзка с пола е малко спорен въпрос и ръкавиците няма да помогнат тя да се промени.

# 8
  • Spain
  • Мнения: 3 750
аз ли се лъжа но това може да ти помогне за пола на бебето при бебеправене .. е разбира се то божа работа ,но когато 50 % са от теб  и бог ти помага Simple Smile

Идеята е че ако има вагинална инфекция pH на средата се променят и с помощта на тези ръкавици би трябвало да се отчете и да идеш на лекар. Да, ама не, както казах по-горе, нищо не отчитат.
А доколко киселинността на средта има връзка с пола е малко спорен въпрос и ръкавиците няма да помогнат тя да се промени.
е да де но ако от4ита можеш да определиш добър момен за правене съответно на мом4е или моми4е ..това разбира се теорити4но

# 9
  • Мнения: 4 629
е да де но ако от4ита можеш да определиш добър момен за правене съответно на мом4е или моми4е ..това разбира се теорити4но
И как теоритично можеш да определиш това?

Общи условия

Активация на акаунт