Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора
Здравейте!Много моля за помощ каква количка да избера!
Такова чудене му правя откакто съм забременяла ,че все по-трудно ми става!
Много се кефя на триколки.Искам пълен комплект ,да си има кош за новородено!Имам симпатии за син цвят!Нямам ограничение в парите.Колкото е по-малко срещана по-добре!И все пак съм се спряла на 3,приемам предложения и за други!

Номер 1 ми е Jane Slalom Pro  -цветовя 2008 са почти изчерпани и не могат да ми направят комплект.Недостатък е ,че сгъната е огромна.Имат страхотен кош Matrix,който после става на столче за кола !Новите за 2009 ги видях ,хареса ми това ,но не се знае кога ще пристигнат тук ,модела е това   http://stroller.ru/jane/2009/5198-JO3.jpg

Номер 2 е тази немската   TFK Joggster Twist.Но на живо не мога да я видя и това ме спира.Тук в Бургас никъде не я предлагат,ето модела   http://stroller.ru/tfk_joggster_twist.php

И номер 3 ми е Bebe Comfort LooolaUp-страхотно шаси,компактно сгъване ,обаче 6гуми и много малки.А  с първото дете имах подобна и ми се искаше сега да е различна.
http://malechkobaby.com/index.php?m=71&prodid=6066&lang=1
Цитирай

Понеже си харесала триколки, аз ти препоръчвам Тази . Първата ми количка беше със същото шаси, но с 4 колела и останах много доволна, изключително маневрена и широка за бебето. Щом държиш да има и кош може да си купиш допълнителен  кош за новородено какъвто цвят искаш и да го монтираш върху шасито. Успех в избора!
Цитирай

Sofia

Аз съм фен на Бебе конфорт, ползвам Хай Трека.  Smile

Та съм за номер 3, но ако държиш на големите гуми, тогава съм твърдо за Джейна.
Цитирай

София

Morena,и аз съм харесала точно Хай Трек, ще я комбинирам със столче за кола,без кош за новородено.
http://malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=6118&lang=1
http://malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=6120&lang=1
Разкажи нещо повече за модела от първа ръка.Това първа и единствена количка ли ти е ,че съм се настроила само с нея да изкараме.
Цитирай

Sofia

.. Хай Трек, ще я комбинирам със столче за кола,без кош за новородено....
Това е идеалната комбинация... не е необходим кош за новородено. В столчето можеш да си го возиш до към 6-7м, че и повече и след това на летния кош.
Не ми е само тя, защото съм без кола и Хай трека не мога да нарамя и да се кача в транспорта или да сляза/ кача стълби на подлези например. Та ползвам и лека/ малка количка - Макларън Куест.
И Бъгстър имам. С него също може да се направи пълен комплект, като Лолата на Бебе Конфорт. Много меневрен е.
И от трите колички съм доволна. Smile
Цитирай

София, Младост 1

Маруся, аз бих избрала ТФК  Peace Виждала съм я тази количка и на мен много ми харесва  Peace
Има по-добри колела от Лоолата, а е по-компактна от Слалома  Very Happy
Цитирай

Здрасти.  Аз съм твърдо за номер 3. Имам такава и е невероятна. Лека е , сгъва се много лесно и се управлява също много лесно.  Не съм имала никакви проблеми с нея. Не знам какво точно те притеснява в размера на колелетата.
Успех в избора
Цитирай
Здрасти.  Аз съм твърдо за номер 3. Имам такава и е невероятна. Лека е , сгъва се много лесно и се управлява също много лесно.  Не съм имала никакви проблеми с нея. Не знам какво точно те притеснява в размера на колелетата.
Успех в избора
Точно исках човек ,който я има.Как е цялата дръжка,точно тази дръжка удобна ли е.Зимата не е ли студено като я държиш,нали е алуминий newsm78
Шасито скърца ли по някакъв начин,разтраква ли се,ти от кога я ползваш и от малечко ли е?
Изобщо сещаш ли се за някакъв недостатък.Тапицерията разбрах че е с две лица зимна и лятна!
Благодаря предварително!
Цитирай

Здрасти. Ами аз забравих да уточня че моята е от по старият модел с 2 дръжки които се чупят мисля бяха в 3 позиции. Моята тапицерия си беше само една, а шасито не скърца като имаш предвид че аз я купих 2-ра ръка и беше ползвана една година, след което аз я ползвах 1г и половина и не бих казала че и има нещо. Спокойно може да се отгледа още едно бебе с нея. Затова ти казвам че съм много доволна от количката. Ако имаш др въпроси с радост ще ти отговоря.
Цитирай
Tvardo Jane.Eto ti go pulnia komplekt   http://www.detstvomoe.com/magazin/catalog/product_info.php?cPath … 471uv4d9jvn6veut5  Wink
Цитирай

софия

JANE!
Възможно най-леката триколка. Ползвам я от година и бая офроуд има зад гърба си. Very Happy
Недостатък - много обемна при сгъване.
Плюс - най-добрата кошница за кола (Страта).
Цитирай

София, Борово

Аз също съм за JANE. Моята e Nomad, но колко зор вижда тази количка, а е като нова. Изключително лека, а летния кош (или както там се казва) е широк и дълбок, което го прави изключително удобен.
Аз я комбинирах с кош Matrix - него не го препоръчвам.
Цитирай
Благодаря на всички ви !
Аз също съм за JANE. Моята e Nomad, но колко зор вижда тази количка, а е като нова. Изключително лека, а летния кош (или както там се казва) е широк и дълбок, което го прави изключително удобен.
Аз я комбинирах с кош Matrix - него не го препоръчвам.
Кажи защо Матрикса не ти харесва.Аз мисля колкото се ползва за новородено и после го иинсталирам в колата ,хем няма да се взима отделна кошница!

А пълен комплект се предлагат навсякъде,но като проявиш желание да купиш звънят до склада да видят какво има.А склада и вносителя явно е един! newsm78

Голям недостатък ми се струва ,че Jane е много обемиста в сгънато положение!Май за сега се навивам за Loola up.
Цитирай

DE

Аз бих избирала между TFK или Jane.
Към количките на Bebe Confort имам лошо предубеждение. До скоро живяхме във Франция, там масово се карат техни колички. Отзивите не са особено добри, а и сама виждах по улиците как изглеждат количките им след няколко месечно бутане.
Аз бутам количка на TFK, друг модел триколка - бъгстър - страхотно качество. Никакви забележки нямам. Тук в Германия показания от теб модел е много масов, много харесван, с много добри отзиви.
Jane винаги много съм ги харесвала, колебаех се между тази тяхна триколка и бъгстъра, когато избирах навремето. Качествени са много. За обема при сгъване си права, и мен това ме разубеди.
Цитирай

София, Борово

marussia, Matrix-a e тесен. Синът ми дори е от слабичките деца, но още след 7-8ми месец се наложи да купуваме нова седалка за кола, а като кош за новородено не ми беше удобен и отново тесен.
Страта е най-добрият.
Наистина, като сгъне JANE е обемна количка - аз съм с комби и има място за количката и една чанта, но пък за бутане е несравнима за мен.

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора