Помогнете коя от трите колички да избера!!!

  • 2 565
  • 27
  •   1
Отговори
Здравейте!Много моля за помощ каква количка да избера!
Такова чудене му правя откакто съм забременяла ,че все по-трудно ми става!
Много се кефя на триколки.Искам пълен комплект ,да си има кош за новородено!Имам симпатии за син цвят!Нямам ограничение в парите.Колкото е по-малко срещана по-добре!И все пак съм се спряла на 3,приемам предложения и за други!

Номер 1 ми е Jane Slalom Pro  -цветовя 2008 са почти изчерпани и не могат да ми направят комплект.Недостатък е ,че сгъната е огромна.Имат страхотен кош Matrix,който после става на столче за кола !Новите за 2009 ги видях ,хареса ми това ,но не се знае кога ще пристигнат тук ,модела е това   http://stroller.ru/jane/2009/5198-JO3.jpg

Номер 2 е тази немската   TFK Joggster Twist.Но на живо не мога да я видя и това ме спира.Тук в Бургас никъде не я предлагат,ето модела   http://stroller.ru/tfk_joggster_twist.php

И номер 3 ми е Bebe Comfort LooolaUp-страхотно шаси,компактно сгъване ,обаче 6гуми и много малки.А  с първото дете имах подобна и ми се искаше сега да е различна.
http://malechkobaby.com/index.php?m=71&prodid=6066&lang=1

# 1
  • Мнения: 466
Понеже си харесала триколки, аз ти препоръчвам Тази . Първата ми количка беше със същото шаси, но с 4 колела и останах много доволна, изключително маневрена и широка за бебето. Щом държиш да има и кош може да си купиш допълнителен  кош за новородено какъвто цвят искаш и да го монтираш върху шасито. Успех в избора!

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Аз съм фен на Бебе конфорт, ползвам Хай Трека.  Simple Smile

Та съм за номер 3, но ако държиш на големите гуми, тогава съм твърдо за Джейна.

# 3
  • София
  • Мнения: 423
Morena,и аз съм харесала точно Хай Трек, ще я комбинирам със столче за кола,без кош за новородено.
http://malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=6118&lang=1
http://malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=6120&lang=1
Разкажи нещо повече за модела от първа ръка.Това първа и единствена количка ли ти е ,че съм се настроила само с нея да изкараме.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
.. Хай Трек, ще я комбинирам със столче за кола,без кош за новородено....
Това е идеалната комбинация... не е необходим кош за новородено. В столчето можеш да си го возиш до към 6-7м, че и повече и след това на летния кош.
Не ми е само тя, защото съм без кола и Хай трека не мога да нарамя и да се кача в транспорта или да сляза/ кача стълби на подлези например. Та ползвам и лека/ малка количка - Макларън Куест.
И Бъгстър имам. С него също може да се направи пълен комплект, като Лолата на Бебе Конфорт. Много меневрен е.
И от трите колички съм доволна. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 428
Маруся, аз бих избрала ТФК  Peace Виждала съм я тази количка и на мен много ми харесва  Peace
Има по-добри колела от Лоолата, а е по-компактна от Слалома  Grinning

# 6
  • Мнения: 23
Здрасти.  Аз съм твърдо за номер 3. Имам такава и е невероятна. Лека е , сгъва се много лесно и се управлява също много лесно.  Не съм имала никакви проблеми с нея. Не знам какво точно те притеснява в размера на колелетата.
Успех в избора

# 7
Здрасти.  Аз съм твърдо за номер 3. Имам такава и е невероятна. Лека е , сгъва се много лесно и се управлява също много лесно.  Не съм имала никакви проблеми с нея. Не знам какво точно те притеснява в размера на колелетата.
Успех в избора
Точно исках човек ,който я има.Как е цялата дръжка,точно тази дръжка удобна ли е.Зимата не е ли студено като я държиш,нали е алуминий newsm78
Шасито скърца ли по някакъв начин,разтраква ли се,ти от кога я ползваш и от малечко ли е?
Изобщо сещаш ли се за някакъв недостатък.Тапицерията разбрах че е с две лица зимна и лятна!
Благодаря предварително!

# 8
  • Мнения: 23
Здрасти. Ами аз забравих да уточня че моята е от по старият модел с 2 дръжки които се чупят мисля бяха в 3 позиции. Моята тапицерия си беше само една, а шасито не скърца като имаш предвид че аз я купих 2-ра ръка и беше ползвана една година, след което аз я ползвах 1г и половина и не бих казала че и има нещо. Спокойно може да се отгледа още едно бебе с нея. Затова ти казвам че съм много доволна от количката. Ако имаш др въпроси с радост ще ти отговоря.

# 9
# 10
  • Мнения: 902
JANE!
Възможно най-леката триколка. Ползвам я от година и бая офроуд има зад гърба си. Grinning
Недостатък - много обемна при сгъване.
Плюс - най-добрата кошница за кола (Страта).

# 11
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Аз също съм за JANE. Моята e Nomad, но колко зор вижда тази количка, а е като нова. Изключително лека, а летния кош (или както там се казва) е широк и дълбок, което го прави изключително удобен.
Аз я комбинирах с кош Matrix - него не го препоръчвам.

# 12
Благодаря на всички ви !
Аз също съм за JANE. Моята e Nomad, но колко зор вижда тази количка, а е като нова. Изключително лека, а летния кош (или както там се казва) е широк и дълбок, което го прави изключително удобен.
Аз я комбинирах с кош Matrix - него не го препоръчвам.
Кажи защо Матрикса не ти харесва.Аз мисля колкото се ползва за новородено и после го иинсталирам в колата ,хем няма да се взима отделна кошница!

А пълен комплект се предлагат навсякъде,но като проявиш желание да купиш звънят до склада да видят какво има.А склада и вносителя явно е един! newsm78

Голям недостатък ми се струва ,че Jane е много обемиста в сгънато положение!Май за сега се навивам за Loola up.

# 13
  • Мнения: X
Аз бих избирала между TFK или Jane.
Към количките на Bebe Confort имам лошо предубеждение. До скоро живяхме във Франция, там масово се карат техни колички. Отзивите не са особено добри, а и сама виждах по улиците как изглеждат количките им след няколко месечно бутане.
Аз бутам количка на TFK, друг модел триколка - бъгстър - страхотно качество. Никакви забележки нямам. Тук в Германия показания от теб модел е много масов, много харесван, с много добри отзиви.
Jane винаги много съм ги харесвала, колебаех се между тази тяхна триколка и бъгстъра, когато избирах навремето. Качествени са много. За обема при сгъване си права, и мен това ме разубеди.

# 14
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
marussia, Matrix-a e тесен. Синът ми дори е от слабичките деца, но още след 7-8ми месец се наложи да купуваме нова седалка за кола, а като кош за новородено не ми беше удобен и отново тесен.
Страта е най-добрият.
Наистина, като сгъне JANE е обемна количка - аз съм с комби и има място за количката и една чанта, но пък за бутане е несравнима за мен.

Общи условия

Активация на акаунт