Разочаровани ли сте от Родината - България?

  • 3 985
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 244
Лиска, пусни направо нова тема  Praynig

# 76
  • Мнения: 3 423
Ще пусна, и не само тук.
Но чакам да събера повече и по-цялостна информация и от другата страна.
Макар че едва ли някой Ще се иzненада, нали всички сме с абсурдистанска кръв.

# 77
  • Мнения: 1 278
Нищо в чувствата и вижданията ми не се е променило от това, което бях написала тук преди девет месеца. Нищо не се е променило и в самия Абсурдистан.
Единствената промяна е, че вече се надсмивам и иронизирам хората и нещата, които преди ме вбесяваха. Тази положителна промяна в интрото ми вероятно се дължи на факта, че всеки път се "прибирам" в Бг с някаква текезесарска нагласа - нали вече не е мое...
Но какво ще стане като се завърна наистина?! Променила ли съм се чак толкова, че да стоя "над тия работи", каквото и да значи това "над"?! Хм, едва ли... Сигурно всичко е въпрос на време и място. Пожелавам си обаче да се справя, когато дойде този момент.

# 78
И аз така сладурки! Хубавко ми е при мама и татко, но понякога не ми издаржат нервите. Грубиянска работа!!! Знаете за какво говоря.  Нямам нищо против външната среда, а отношението на хората.  Close
Бързам аз към тоалетните на едно кафене, че дъщеря ми вика - Ще се напикая, и слушам зад себе си злобен писклив глас - Еооо, а на тебе кой ще ти плати?, обръшам се аз и гледам една дебела лелка с ръце на кръста и бойно изражение. Така ми идеше да й тресна един!!!! А тя откъде си мисля че ще изляза  newsm78, да не говорим че въобще изключих че тоалетните се плащат!!!!! Е такива дразнения колкото си щеш!!!

Общи условия

Активация на акаунт