"Виктория сикрет"

  • 3 111
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Само не са ми много ясни размерите на дрешките, на кой наш номер отговарят newsm78
Ето ти таблица с размерите
http://www2.victoriassecret.com/html/custsrvc/sizecharts/

Някои от неща им обаче изглеждат добре в каталозите, а реално не си заслужават. Секси бельото оба4е е един път  smile3521

Ето я моята последна придобивка

Това, разбира се не съм аз  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 419
ММММ,страхотни неща има тук.И аз се абонирах,дано доставят въпросните каталози  bouquet

# 17
  • Мнения: 7 186
ММММ,страхотни неща има тук.И аз се абонирах,дано доставят въпросните каталози  bouquet

Доставят ги, ама доста по- бавно от указаното в сайта време. Моя го чаках повече от месец. Tired

# 18
  • Мнения: 1 313
аз моя вече два месеца го чакам  и сега пак направих поръчка

# 19
  • Den Haag
  • Мнения: 1 843
Да, наистина доста се чака за каталозите.

# 20
  • Мнения: 8 459
аз моя вече два месеца го чакам и сега пак направих поръчка
И аз Cry

# 21
  • Мнения: 1 999
И аз преди малко се абонирах. Laughing Сега остава да си чакам доставката на каталога! Wink

# 22
  • Мнения: 651
 момичета,все пак някоя от вас поръчвала ли е от БГ? И ако да-каква е процедурата,каква карта трябва да имаш...колко се оскъпява с доставката и прочие подробности....
 искам да опитам да поръчам обувки,щото с моето "малко' краче номер 41 Wink, тук в БГ просто съм обречена на безкрайно обикаляне по магазините,почти винаги безуспешно,а "там " имат заветния ми номер без проблеми....а цените...ами те са като тук....поне стойността им в сайта..... newsm78 newsm78
 кажете как се прави?

# 23
  • Мнения: 295
момичета, не знам откъде ги получавате тия каталози, но моля ви - кажете ми да се абонирам и аз. а що се отнася до цените - има 2 намаления през годината - annual и semi-annual - през които цените падат с до 50% и вече можем да си ги позволим. миналата година видях в сайта им сутиен за 15$ например, което е цената на БГ бельо...

# 24
  • София
  • Мнения: 1 105
Как ги получавате тези каталози бре хора? По нетската поща или не?Аз до сега нищо не съм получавала?

# 25
  • Мнения: 7 186
момичета, не знам откъде ги получавате тия каталози, но моля ви - кажете ми да се абонирам и аз.

По- нагоре в темата съм пуснала линк за безплатен абонамент... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт