Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 91 отговора

Бургас

Пак наближава този празник, свеки пак ще иска да и целувам ръка и да целува моята.  ooooh! Това лицемерие край нямаше! Вече 10 години...
Цитирай

Galaxy 13197853088

няма лошо. прости им от сърце.
един ден ще го разбереш.
Цитирай

Насред хаоса

Дано някой ден наистина разбереш какво значи истинска прошка, от сърце. Няма значение дали ще е с целуване на ръце или без. Тогава ще почувстваш такова вътрешно спокойствие, че ще се учудиш сама на себе си.
Цитирай

Бургас

Не чакам да дойде този ден, за да простя. Нито пък на мен прощават само веднъж в годината. Не можеш да прощаваш по поръчка. Лицемерието ме влудява, тя го знае, но е упорита като магаре...
Цитирай

Проблемът е явно между теб и нея.
Празникът няма нищо ибщо.
Цитирай

Пак наближава този празник, свеки пак ще иска да и целувам ръка и да целува моята.  ooooh! Това лицемерие край нямаше! Вече 10 години...

трай, да те обичат.

Понякога лицемерието е здравословно.
Цитирай

Гадно е да лицемерничиш, определено. Но иначе се влошава атмосферата. Преглътни и тази година. Hug
Цитирай

Бургас

K-A-M, да ме обича е невъзможно. Обичаш собствените си деца, снахата е чуждо дете. Ама то не е и нужно чак да се обичаме с нея. Достатъчно е да се уважаваме. Аз я уважавам, наистина.
И обичам сина и.
Защо ме тормози с това целуване на ръка. Нито на нея и идва от сърце да ми целува ръка, нито пък на мен.
Ей това не мога да разбера....
Цитирай

А не може ли по някакъв начин да се договорите, празникът да прочете без целуване на ръце и искане на прошка.

Аз никога не съм го правила, но пък ми става лошо от ядене на халва.
Цитирай

под ореховата сянка

Темида, това си е чисто и просто традиция, какво толкова newsm78
За колко по-сериозни неща се лицемерничи. Ние ще ходим на кръстник и пак ще се целуваме 35 (това между другото)
Цитирай

Бургас

А не може ли по някакъв начин да се договорите, празникът да прочете без целуване на ръце и искане на прошка.

Аз никога не съм го правила, но пък ми става лошо от ядене на халва.

Пробвах, не става...Направи от онези физиономии, страдалческите, нали ги знаеш...
Цитирай

Пловдив

Ако искаш, кажи й, че този ритуал те изнервя. Но аз лично бих преглътнала веднъж в годината да й целувам ръка, защо пък не, нищо няма да ми стане. Темата ти е сигнал, че явно отношенията ви нещо не са наред.
Цитирай

Празника си е празник.Имаме хубави традиции, които трябва да се спазват. Naughty
Цитирай

Бургас

Е, добре, де, обяснете ми - какво му е хубавото на тая традиция?!?

Ако вземеш да чакаш въпросния ден, за да искаш прошка и да простиш, може да е доста късно...
Цитирай

Темида, такава е поговорката, за това го казах.

Казваш, че я уважаваш.

Какво ти тежи тогава?

Целуването на ръка в този ден, не е израз на обич, а се взема прошка, според обичая.

Въпреки това , не ти е приятно Thinking

Знаеш ли, когато се сгодихме с мъж ми, моята свекърва насила ми изкара думата  майко от устата.

Не ми беше приятно, но тове бе първият и последниат път, когато го казвам Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 91 отговора