Опасна храна от кухня на "Креаторе" ЕООД

  • 1 813
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Здравейте, искам да ви съобщя за храната от кухня на "Креаторе" ЕООД. Те готвят при 2-ра Градска болница и разнасят храната в еднократни пластмасови кофички. През последния месец храната стана еднообразна картофи с ориз; ориз със зелен фасул; картофи със зелен фасул и грах.... и вси4ки комбинации които може да се сетите. Като последните 3 месеца не съм вземала нито веднъж спанак. Да не говоря за брокули или някакъв друг зеленчук. Често супата от единия ден е сгъстена с ориз или картофи и е второ на следващия ден, но това не беше най- лошото. Днес във второто имаше малки късчета мухъл. Е как може такова нещо!!! #Cussing out #Cussing out
Обадих се в РИОКОЗ и изпратих проверка. Даже пазя купичката.

Не вземайте от тази храна - ОПАСНА Е!!!! 

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 10:54 от Vivi

# 1
  • Мнения: 9 973
много мило,че сподели.И в ДК не е по-различно.Пилешка супа със зеленчуци-бистра вода с люспи от лук.Развиках се,че за 1лв. това правят.Ще нося по 2лв. за да има нещо в супите.Една майка се разплака...Млечна супа,кис.мляко с конфитюр-еднакво течни и двете.....примери 1000....

# 2
  • Мнения: 3 157
Уф,за тая кухня аз едно добро мнение не съм чула.За мухъл чак не,но за блудкава и гадна храна-да.Както и неподходящо приготвена-оргомни парчета зеленчуци,нарязани като за патки,щото някой го е домързял да ги накълца наситно. Sick

# 3
  • Мнения: 100
Момичета, нека направим нещо по въпроса!!!! Нека защитим децата си и правата им!

# 4
  • Мнения: 3 157
Ами ти нали казваш,че си направила-дала си проба в РИОКОЗ.Ние какво да направим-нямаме проби,нямаме доказателства,какво да направим?

# 5
  • Мнения: 636
Момичета, нека направим нещо по въпроса!!!! Нека защитим децата си и правата им!

Гответе им!

# 6
  • Мнения: X
Много пъти съм казвала - детската кухня НЕ Е нещо задължително. Ако ми допада - да, но да мъча детето с разни буламачи, готвени при съмнителни условия и с не ясно качество - как пък не! Не е кой знае какво да се приготви храна за едно малко дете. И за какви права на детето изобщо става дума? Правото да се храни добре? Ами майка му да запретне ръкави и да му осигури храната, като не и харесва кухнята.
Не се заяждам, не искам да засегна никой, но нека да говорим нещата такива, каквито са, а не просто да мрънкаме по форумите.

# 7
  • София
  • Мнения: 11 886
Много пъти съм казвала - детската кухня НЕ Е нещо задължително. Ако ми допада - да, но да мъча детето с разни буламачи, готвени при съмнителни условия и с не ясно качество - как пък не. Не е кой знае какво да се приготви храна за едно малко дете.

Напълно съм съгласна. Аз опитах само за две седмици Ози и се отказах завинаги от подобна услуга. Освен съмнителната хранителна стойност на буламачите ми донесоха пликче с контейнерчета вонящи на пепелник. Очевидно шофьорът им си пафка в колата докато вози храната, но щом това е възможно какво ли друго се случва с храната, но без да е очевидно?

Готвя по три манджи на ден, понякога замразявам, но знам че детето ми се храни с качествена храна. А и е по- добре да му се даде филийка със сирене вместо вода с фиде.

# 8
  • Мнения: 367
Аз ползвах Джуниър Меню и като цяло съм доволна. От един месец съм спряла да взимам, защото преместиха пункта. Започнах да готвя и детето е много доволно - яде с такъв апетит и всичко му харесва много. Разнообразявам ястията и зная какво слагам, как е приготвено и съхранявано. Наистина отнема време, но за детето ми съм готова на всякакви жертви   food002

# 9
  • София
  • Мнения: 6 356
много мило,че сподели.И в ДК не е по-различно.Пилешка супа със зеленчуци-бистра вода с люспи от лук.Развиках се,че за 1лв. това правят.Ще нося по 2лв. за да има нещо в супите.Една майка се разплака....

вместо да плаче, да беше сготвила на детето си.

# 10
  • Мнения: X
Ох, понеже стана дума за Ози - и аз не останах доволна. Храната е брашно с нещо си, десертите са под всякаква критика, веднъж не ми донесоха храна, веднъж имаше люти кюфтета по чирпански и естествено рибата има непочистени кости - да са малки, добре, ама те напправо цял кокал  Shocked. Това е опита и от всичко на всичко две седмици вземане от нея.  Rolling Eyes Мама Люси пък няма да коментирам, защото....нямам думи. Държавната кухня е много по-добра и вече ползвам нея, понякога готвя аз, понякога пюре и така.

# 11
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Аз взимах от 2 кухни "Мама Люси" и "ОЗИ"
Мама Люси за мен са пълен провал - като се почне от разнообразието, ястията изглеждаха като промити, но за сметка на това сол не пестяха и имаше застройки. А за доставките им - там съм направо без коментар ooooh!
От ОЗИ съм изключително доволна.
pandora, ти по кое време си поръчвала, защото сега няма такова нещо, което споменаваш.
Аз съм от майките, които нямат време за готвене освен през почивните дни.

# 12
  • Мнения: 100

вместо да плаче, да беше сготвила на детето си.
[/quote]

На теб може и да ти е лесно, но не вси4ки майки имат времето да готвят 3 разли4ни храни всеки ден за детето и една за съпруга си. Аз нито имам възможността нито времето. Пък и до колкото знам тези кухни са направени да ни улесняват.

# 13
  • София
  • Мнения: 11 886
И аз си мислех, че са направени, за да ни улесняват, но сама виждаш какво е качеството. Тук вече трудния избор с кое да се направи компромис- с двата свободни часа на мама или с храната на детето. Аз се опитвам да направя нещо като и вълкът сит и агнето цяло, но хич не е лесно. Замразяването на манджи и готвенето по никое време - рано сутрин или вечер. И някоя друга филийка със сирене. Wink А и можеш да храниш мъжа и детето с едно и също. Поне един от двамата ще е съгласен.
А и остава надеждата, че ще има някъде и някоя свястна детска кухня. Имам познати, които са много доволни от държавните, но може би зависи от района.

# 14
  • Мнения: 6 029
Никъде, ама никъде в "другия" свят няма детска кухня. Нито нещо подобно. Защо ли?
Гответе на децата си. Най-доброто, което можете да направите.

Общи условия

Активация на акаунт