Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 584 отговора

София

Здравейте дами Smile,
Имам едно питане - знам, че все някой от вас може да сподели нещичко по тази тема
 - какво ви е впечатлението от продуктите на Amway!?!
 - чували ли сте нещо за Amway!?!

Напоследък моя приятелка непрекъснато ми говори за нещата, които си е поръчала, за хранителните им добавки, които са чудо, за почистващите препарати, които са магически...
Повсеместна атака - с една дума.

И ми е много интересно вашето мнение?!
Благодаря на отзовалите се!
Цитирай

София

Само от пастата им за зъби.
Препоръча я зъболекарката ми, наистина е добра.
След като ми свърши, осезаемо усетих разликата м/у нея и други пасти.
Цитирай

София

И аз ползвам пастата за зъби. Много е хубава! Peace Преди няколко дни я свърших и мисля пак да я поръчам. За другите продукти не знам. Smile
Цитирай

Там някъде......

От къде се намират тези продукти от аптечната мрежа ли или чрез дистрибутор?
Цитирай

Варна

Аз използвам пастата-супер е
ЛОК универсален-също съм много доволна/за под,за баня,за кухнята-навсякъде/
Телчето също е перфектно-2 години го ползвам вече не е мръднало
Хапчета за миялна машина-много изгодни излизат и са хубави
ЛОК против варовик-по-рядко го използвам

Детските витамини са хубави

Ами май това е! Peace
Цитирай

София

Ползвам препарат за миене на чини, нещо си Drop... беше, много съм доволна. От пастата не останах с кой знае какви впечатления, ЛОК-а е готин. Свекърва ми ги поръчва от някъде.
Цитирай

Ха, и мен една приятелка от известно време ме атакува, ама атака ви казвам... Mad Тя направо е ката обсебена, а аз си мисля, че ако продуктите им са толкова чудодейни, то сигурно цял свят само тях щеше да ползва. Може и да не съм права, незнам.
Преди много време имах пастата за зъби и така и не разбрах кое и е по-различното освен цената. newsm78 Моля, тези които са разбрали да споделят по-подробно. А и за другите споменати препарати бих искала да знам с какво са по-добри от познатите такива в магазините.
Цитирай

Не ползвам продукти на Amway.
Името им е направо нарицателно.
Може да имат и сполучливи продукти в арсенала си, но отказвам да подкрепя и с лев (колкото и да е обезценен) тази и подобните й  схеми.
Цитирай

в един малък свят

Преди доста години имах един стик против изпотяване, който беше невероятен, не знам сега дали го предлагат. Ако някой има някакъв сайт за продуктите им, моля да ни го постне.
Цитирай

DE

Преди време имахме препарат срещу петна. Действаше!
Цитирай

София

аз ползвам основно ЛОК-а за почистване. Те са екологични препарати и го използвам откакто се роди дъщеря ми. Много съм доволна, много добре почиства и банята и пода и е супер икономичен и изгоден. Едно шише концентрат е 20лв., а го ползвам една година.
Цитирай

Пловдив

Преди години съм ползвала пастата за зъби, имаше избелващ ефект, но сега не мога да я намеря, защото  няма от кого да поръчам и не познавам представители. Нека някой, ако знае, да каже откъде може да се поръча.
Цитирай

аз ползвам основно ЛОК-а за почистване. Те са екологични препарати
А, екологични ли са наистина...
И този ЛОК е на що годе прилична цена, ама другите неща са с космически цени.
« Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 16:16 от РОНГО »
Цитирай

Ха, и мен една приятелка от известно време ме атакува, ама атака ви казвам... Mad Тя направо е ката обсебена, а аз си мисля, че ако продуктите им са толкова чудодейни, то сигурно цял свят само тях щеше да ползва. Може и да не съм права, незнам.
Преди много време имах пастата за зъби и така и не разбрах кое и е по-различното освен цената. newsm78 Моля, тези които са разбрали да споделят по-подробно. А и за другите споменати препарати бих искала да знам с какво са по-добри от познатите такива в магазините.

Аз съм ужасно доволна от пастата, по две причини. Първо: имам проблемни венци, подуване, кървене, не постоянно, но като се случва е меко казано неприятно, от тази паста този проблем изчезна. Второто от което съм доволна е избелващия ефект, защото това е единствената паста, която съм ползвала, която наистина го има. А кой знае каква разлика с месец-два ползване е ясно, че няма как да се види (за избелващия ефект). И така, това са ми причините да съм доволна, но знам ли може  да е индивидуално. Иначе майка ми някога отдавна беше пробвала и някакъв почистващ препарат, беше доволна, но реши, че може да чисти и с мнооооооого по-евтини препарати. Аз обаче за пастата не отстъпвам, въпреки, че не е от най-евтините.
Цитирай

София

Впечатлихте ме. Моля, някой ако има координати или инфо от къде могат да се видят и да се поръчват продуктите да пиве тук или на лични.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 584 отговора