Ползвал ли е нянкой продуктите на AVON за изкуствен тен?

  • 1 556
  • 8
  •   1
Отговори
Мислих си да си ги поръчам,но не знаех да ли са добри!
Какво ще кажете?

# 1
  • Мнения: 7 186
Аз да, веднъж си бях поръчала някакъв автобронзат, ама беше май преди 2 години някъде. Беше ужасен- цапаше дрехи, щипеше кожата и нямаше никакъв ефект. Даже не се насилих да го изхабя, а го хвърлих. Не знам сега може и да са ги оправили, но преди не бяха хубави. Naughty

# 2
  • гр.София
  • Мнения: 269
Аз подкрепям  Lady Marmaladenewsm11

# 3
Поръчах си такъв. Пръснах малко на дланта и също уверявам, че изпитвам неприятно щипене. Още не съм стигнала до в къщи за да го пробвам на по-голяма площ, но имам усещането,че май се прецаках с този лосион за изкуствен тен.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 826
Пробвала съм, наистина имаше ефект - много готино потъмнява кожата и има златист отенък, не съм усетила да щипе и като изсъхне добре преди да се облечеш не цапа дрехите.
Само че аз поне не можех добре да го нанасям и тук таме имах по-тъмни и по-светли петна. Там пише, че трябва добре да се размаже и разнесе, ама аз нещо ....  newsm78

# 5
И аз съм ползвала този крем на AVON, както и на много други марки. Не съм усетила да щипе, потъмнява кожата, но на петна и не ми харесва, не е само до почистване на кожата, защото съм пробвала и други кремове. Мога да кажа, че крема за тен без слънце на Орифлейм е по- хубав, но по- малко потъмнява и стои по- естествено. Пробвах един крем, мисля че беше Sun aktiv, но не съм много сигурно беше 7лв. - направо ми се сбръчкваше кожата от него, и аз докато разбера, вече имам трайна бръчка на лицето между веждите и то оттогава. Даже го мазах на гърдите и кожата изведнъж се сбръчкваше, направо ужас. А имаше един друг в кафяво шише, жалко че не мога да ви помогна, не си спомяням как се казваше марката и аз самата не мога да го намеря, но беше серия лосиони за слънце с различни фактори и имаше и крем за тен без слънце, който е най- страхотния който съм ползвала. Ако го открия някъде ще ви пиша каква марка е.

# 6
  • Мнения: 1 854
И аз сьм си купувала преди на AVON,беше в тьмно-оранжева опаковка,нещо като спрей.Хич не останах доволна-не ми понасяше на кожата,дори и след старателно намазване,стоях на петна.И аз го изхвьрлих.Сега може да имат нов и по-добре разработен.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Ще питам тук, за да не пускам друга тема за AVON:
някой пробва ли новото червило, което го рекламира Салма Хайек?
В рекламата изглежда съблазнително  Flutter

# 8
  • Мнения: 7 186
Ще питам тук, за да не пускам друга тема за AVON:
някой пробва ли новото червило, което го рекламира Салма Хайек?
В рекламата изглежда съблазнително  Flutter

И аз бях много съблазнена от рекламата, обаче онзи ден ми донесоха една поръчка от Ейвън и дистрибуторката ми беше пуснала мостра- отвратително е. Нямам предвид, че не беше моят цвят, а като качество не ми хареса- като го нанесеш на устните изглежда плътно, обаче стои едно такова на парцали и цапа яко. Освен това изобщо няма такъв блясък, като на каталога и на рекламата. Naughty По- скоро има гланцов ефект и то не кой знае какъв. Редовната му цена е 12.20, обаче сега е на промоция 8.20, но аз не бих си поръчала.

Общи условия

Активация на акаунт