Избелване на зъби?

  • 40 563
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Имам желание да си избеля зъбите. Възможно ли е зъбите да станат толкова бели, колкото стават с фасети, но само с избелване? Само да кажа, че формата на зъбите ми е добра и цветът е нормален, но не е като на повечето известни лица, не е онова "изкрящо" бяло. Ако някой може да сподели инфо и мнение по въпроса Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 651
Здр.надали ще постигнеш ефекта на актрисите,но можеш да пробваш при добър зъболекар и с избелващи пасти(сенсодин или на триса).Прахчетата също дават резултат,но не са за препоръчване,защото нарушават емайла.
Успех  Hug

# 2
  • Мнения: 4 068
С пасти и прахчета само едва ли. С избелваща лампа и пероксиден препарат под наблюдението на зъболекар разбира се може и да стане. Някои системи за избелване избелват до 12 тона по скалата на ВИТА.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 036
И аз имам желанието да си избеля зъбите. Доколкото съм информирана има 2 начина: с лампа при зъблекар или с шина и гелчета за домашна употреба, но пак се ходи при зъболекар за направата на шината.
А май най-добрия варианте да се мине първо през процедурата с лампата, а след това гелчетата само за поддържане.
Не съм наясно обаче с цените, някой ако може да сподели как варират?

А това дали действа?

# 4
  • Мнения: 651
Абе най-добре си идете на зъболекар.Чиста работа!

# 5
  • Мнения: 1 885
Аз си избелвам зъбите с гел и шини. Преди бях А1, а сега съм Б1.
Чрез тази система се постига избелване до 3-4 тона от първоначалния цвят.
При Зуум лампите избелването може да стигне до 8 нюанса.

Зависи какви са били зъбите преди. Моите никога не са били тъмни, но сега са нереално бели.



# 6
  • Мнения: 278
Аз си избелвам зъбите с гел и шини. Преди бях А1, а сега съм Б1.
Чрез тази система се постига избелване до 3-4 тона от първоначалния цвят.
При Зуум лампите избелването може да стигне до 8 нюанса.

Зависи какви са били зъбите преди. Моите никога не са били тъмни, но сега са нереално бели.





може ли подробности в детайли Simple Smile напр. от къде, колко струват шините с гела-комплекта .....
благодаря ти предварително Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 792
Аз също се интересувам от темата, макар че първо трябва да понося малко брекети, за да си поизправя зъбките  Confused

# 8
  • Мнения: 11
Имам желание да си избеля зъбите. Възможно ли е зъбите да станат толкова бели, колкото стават с фасети, но само с избелване? Само да кажа, че формата на зъбите ми е добра и цветът е нормален, но не е като на повечето известни лица, не е онова "изкрящо" бяло. Ако някой може да сподели инфо и мнение по въпроса Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ДА,ефекта на звезда е постижим,но забрави за избелващите пасти-ефектът е точно нулев.Аз си избелих зъбите съвсем сама с лепенки на Crest (whitening strips) има и на  Aquafresh, но първите са по-добри.Има различни програми- за 10,за 20 дни,за 2 седмици....разновидности и борба м/у продуктите.Ефектът беше уникален и хората постоянно ме питаха и забелязваха.Вижда се и на снимките ми.Избелих ги активно преди 2 години- всеки ден за 15-20 мин. за 20 дни.Миналото лято пак ползвах лепенки,но не ми се занимаваше и само за около 5 дни....Дори за сватбата не си ги избелвах,защото още са си значително бели,въпреки че мина доста време,а и приятелите ми постоянно ми повтарят колко са бели,та им вярвам и не си правя труда да повтарям.
Отначало е малко стресиращо за зъбите,чувствителни са,но обикновено трае само 1 час след употреба.
Също,отбележете си ,че не ви го препоръчвам  ако имате някакви пломби на предните зъби или корони и т.н.Със сигурност зъбите ще се избелят доста и тогава пломбата ще се различава,което си е кофти.

# 9
  • Мнения: 11
И аз имам желанието да си избеля зъбите. Доколкото съм информирана има 2 начина: с лампа при зъблекар или с шина и гелчета за домашна употреба, но пак се ходи при зъболекар за направата на шината.
А май най-добрия варианте да се мине първо през процедурата с лампата, а след това гелчетата само за поддържане.
Не съм наясно обаче с цените, някой ако може да сподели как варират?

А това дали действа?

Хм,това със зъболекаря май е скъпичко,дори ако е в българия ,защото се води козметична процедура.
http://www.whitestrips.com/whitestrips-products/
Това е моето решение!както казах и една кутия върши работа.

# 10
  • Софето
  • Мнения: 612
Мен ме интересува ZOOM избелването. Който си е правил да разкаже и да ми препоръча кабинет в София.

# 11
  • Мнения: 681
Аз съм чувала за лепенки с които се избелват зъбите. Знае ли някой нещо повече за тях - от къде се купуват, въобще има ли  ги в Бг, колко струват,  колко време се ползват?

# 12
Аз си избелвам зъбите с гел и шини. Преди бях А1, а сега съм Б1.
Чрез тази система се постига избелване до 3-4 тона от първоначалния цвят.
При Зуум лампите избелването може да стигне до 8 нюанса.

Зависи какви са били зъбите преди. Моите никога не са били тъмни, но сега са нереално бели.





От къде мога да си ги набавя и колко ще ми струва?  newsm78

# 13
  • Мнения: 11
Аз съм чувала за лепенки с които се избелват зъбите. Знае ли някой нещо повече за тях - от къде се купуват, въобще има ли  ги в Бг, колко струват,  колко време се ползват?

Погледни горните ми постове.Мисля ,че ги няма в БГ

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Мисля, че ги имаше в някой български сайт за поръчка онлайн, но трябва да се разровя.

# 15
  • Мнения: 781
Дарк блу мъжът ми си ги избели със силиконови протези и гел и му излезе около 300.00 лв. мисля....Процедурата си я направи в Пулс в центъра, там обработваха тези от пълна промяна, ама на него не му се получи много, много Crazy е ефект все пак имаше. Но геловете са два, три вида и колкото е по-силен, прави зъбите след това по-чувствителни, а на него му дадоха по-слаб за да се щадят зъбите. Общо взето, колкото по-добър резултат искаш да получиш, повече вредиш на зъбите, ама няма начин. Системата представлява три спринцовки с гел и силиконова протеза, за която ти взимат проба и изготвят след няколко дни. Мисля, след като родя и аз да се погрижа за себе си Flutter Важно е наистина и колко бели са по-принцип зъбите ти! Wink

# 16
искам да ви кажа че аэ си иэбелих эъбите с шини и гел.Имаше реэултат още първия път.Слагат се преэ ноща и ги слагаш колкото пъти е необходимо

# 17
  • Мнения: 651
искам да ви кажа че аэ си иэбелих эъбите с шини и гел.Имаше реэултат още първия път.Слагат се преэ ноща и ги слагаш колкото пъти е необходимо
Абе от къде ги взимате тия шини и гел?Какво да кажа като отида в аптеката?

# 18
  • Мнения: 214
Да  кажа и аз. Пробвах  с  избелване  но  не  стана и си  сложих  фасети

# 19
  • Софето
  • Мнения: 612
Да  кажа и аз. Пробвах  с  избелване  но  не  стана и си  сложих  фасети

Какво избелване по-точно?

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 036
искам да ви кажа че аэ си иэбелих эъбите с шини и гел.Имаше реэултат още първия път.Слагат се преэ ноща и ги слагаш колкото пъти е необходимо
Абе от къде ги взимате тия шини и гел?Какво да кажа като отида в аптеката?
Не и от аптеката.  Mr. Green
При зъболекар се прави тази силиконова шина, в която се поставят част от гелчетата, които ти дава пак зъболекаря.
Моята колежка вчера си взе шината и спринцовчиците ( 10 на брой ), излязоха и 200 лв., което май е доста добра цена.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 1
 и аз като katalina69 си  избелих зъбите с Crest Whitestrips( ленти/лепенки). донесоха ми ги от САЩ. Първият път всичко мина добре.
След половин година реших да ги избеля отново. Около 10 мин след като поставих първата лента почувствах невероятна болка. След като я махнах видях, че липсва парче от емайла ! Shocked Счупеният емайл не се възстановява. Ходих на няколко процедури да реминерализират мястото за да не стане кариес!

Това е моят опит. Колкото и да повтарят, че е безопасно истината е, че не е. Всеки честен и  открит зъболекар, който не гледа само да ви вземе парите ще ви го каже. Дори ще ви посъветва да не го правите.

Иначе в аптеката системи за избелване на зъби много.  Като цяло разтвора не се различава от този който използва стоматолога, единствено % е различен( т.е. по слаб за домашна употреба)

# 22
Дарк блу мъжът ми си ги избели със силиконови протези и гел и му излезе около 300.00 лв. мисля....Процедурата си я направи в Пулс в центъра, там обработваха тези от пълна промяна, ама на него не му се получи много, много Crazy е ефект все пак имаше. Но геловете са два, три вида и колкото е по-силен, прави зъбите след това по-чувствителни, а на него му дадоха по-слаб за да се щадят зъбите. Общо взето, колкото по-добър резултат искаш да получиш, повече вредиш на зъбите, ама няма начин. Системата представлява три спринцовки с гел и силиконова протеза, за която ти взимат проба и изготвят след няколко дни. Мисля, след като родя и аз да се погрижа за себе си Flutter Важно е наистина и колко бели са по-принцип зъбите ти! Wink

Много благодаря за подробното инфо   bouquet
 Peace

# 23
  • Мнения: 11
и аз като katalina69 си  избелих зъбите с Crest Whitestrips( ленти/лепенки). донесоха ми ги от САЩ. Първият път всичко мина добре.
След половин година реших да ги избеля отново. Около 10 мин след като поставих първата лента почувствах невероятна болка. След като я махнах видях, че липсва парче от емайла ! Shocked Счупеният емайл не се възстановява. Ходих на няколко процедури да реминерализират мястото за да не стане кариес!

Това е моят опит. Колкото и да повтарят, че е безопасно истината е, че не е. Всеки честен и  открит зъболекар, който не гледа само да ви вземе парите ще ви го каже. Дори ще ви посъветва да не го правите.

Иначе в аптеката системи за избелване на зъби много.  Като цяло разтвора не се различава от този който използва стоматолога, единствено % е различен( т.е. по слаб за домашна употреба)


Да!Не е най-безопасното нещо и някой може да има лоша реакция!!!!
Аз не мога да кажа ,че имам някакви щети,но никога не знаеш-може просто да не се виждат.
И със сигурност се наблюдава чувствителност, рядко ,но понякога лека болка....
Никога не го правете на измити зъби!

# 24
процедурата се нарича OPALESCENCE.4 спринцовки като една стига эа  4 пъти. струва 130 лв. всичко.аэ иэполэвах само 2 а другите се съхраняват в хлаадилника до1 година.иэполэват се когато има нужда като  се вадят эа около час на стаина темпелатура преди употреба.эъбите стават по чувствителни эа това може да не се иэполэва всяка нощ а преэ ден-два дори и преэ седмица .процеса на иэбелване не эапочва от начало .

# 25
  • Мнения: 2
Az si gi izbelvam s opalescence 35%.Brat mi mi q izprati ot USA s 6ini koito si gi pravi6 sam v ka6ti. izliza mi 80-90leva i e super...ne e nujno da sedi6 cqla no6t sas tqh a samo 1-2 4asa. sega 6te pora4vam i na priqtelki za6toto rezultat ima i to strahoten

# 26
  • плевен
  • Мнения: 645
Вижте какво видях http://www.get.bg/catalog/product_info.php?products_id=19210 Някакви отзиви newsm78

# 27
  • Мнения: 65
cveteto_2009 и аз това смятам да си купя като си дойда в Бг.Цената е супер.Аз дадох дотук 50 евро за един избелващ гел,ефект минимален.В аптеката ми казаха че трябва да продължа,но да тук две опаковки,колко  още.
Ако някой е ползвал да каже има ли ефект.

# 28
  • Мнения: 10
вижте аз какво видях Simple Smile
http://crest-bulgaria.com/

# 29
  • Мнения: 32
 Rolling Eyes na kakva  cena sa , tiq  lepenki , a za faseti  kak taka se pilat zubite , kurtat li gi kakvo gi pravat  Laughing

# 30
  • Мнения: 12
Здравейте, искам да попитам някой от вас избелвал ли си е само единични зъби и ако може да сподели как? С тези ленти възможно ли ще бъде или трябва да се обърна към стоматолог, тъй като искам да избеля само кучешките си зъби с един тон?

# 31
  • Мнения: 256
В началото на годината си избелих зъбите. Процедурата ми отне около час в зъболекарския кабинет. Безболезнено е и засега съм доволна от ефекта, т.е дълготраен е.
Не бих се доверила на избелването в домашни условия. Какъвто съм карък, най-много да си съсипя зъбите  ooooh!.
За цена не мога да ориентирам, че процедурата ми беше подарък, но си избелих зъбите тук http://yonov.eu/  и мога да препоръчам с две ръце.

# 32
  • Мнения: 324
Някой ползвам Yotuel 7 hours? http://yotuel.bg/
Някакво испанско изобретение, в аптеките се продава, жената от аптеката сподели, че много се купувало. В сайта, който посочих пише, че нямало такава чувствителност на зъбите, дали не е само реклама? Rolling Eyes

"Yotuel е международно патентована формула, разработена от водещи стоматолози за компанията Biocosmetic laboratories, която замества твърдите абразиви с естествени ензими и ксилитол.

Най-голямото предимство на Yotuel е комфортното и безвредно избелване без неприятни усещания, а високото съдържание на ксилитол в продуктите осигурява по-добра защита срещу разваляне на зъбите. Тази революционна формула е с неутрален рН, без абразиви и детергенти, ето защо не наранява емайла, не дразни венците и е подходяща за предотвратяване на афти."


Възможно ли е да предвазва зъбите? То като няма абразиви изобщо ще избели ли добре? И 2 нюанса да избели ще съм доволна Peace
Звучи твърде привлекателно и затова и съмнително- хем не дразни венците и няма чувствителност на зъбите, хем даже ги защитавало от образуване на кариеси Shocked А ако имам вече кариес възможно ли е да се появи чувствителност от тоя ксилитол? Знам, че в дъвките го има Rolling Eyes Някой да е компетентен?

# 33
  • Мнения: 1 983
Здравейте,
днес се сдобих с избелваща система на Crest за 14 дни. Утре ще звънна на стоматолога ми да се консултирам с него.
Единственото ми опасение е, че имам пломби на предните зъби и те няма да се избелят както зъбките. Sad
А така ми се иска вече да имам хубава усмивка. Confused

# 34
  • Мнения: 324
Откъде го купи? Ще се радвам да споделиш какъв е ефектът Peace Дано е такъв, какъвто очакваш Grinning

# 35
  • Мнения: 4
Записвам се да следя от кое домашно избелване ще има ефект ...

Damaris на каква цена се продава това изобретениице ?

# 36
  • Мнения: 6 390
аз нямам кой знае какъв успех с геловете - така че не препоръчвам, но ми похвалиха лепенките на Blend-a-med  - Blend-a-med Whitestrips

# 37
  • Мнения: 324
_zoi_, 55-60лв в зависимост от аптеката. Но момичето не го беше ползвало, само каза, че доста го купували Rolling Eyes

Eli_cz, какви гелове си ползвала? Rolling Eyes Не знаех, че и Blend-a-med имат ленти, изборът се очертава труден Laughing

# 38
  • Мнения: 6 390
white pearl

# 39
  • Мнения: 324
Мерси! Peace Ще разгледам и за Бленд а мед-а, досега не съм виждала май...или не съм обръщала внимание Rolling Eyes А имаш ли представа каква им е цената и колко време трае ефектът? Rolling Eyes

# 40
  • русе
  • Мнения: 642
а някой да знае нещо за това  newsm78

http://www.hollywoodsexysmile.bg/

# 41
  • Мнения: 6 390
http://www.dentalcare.com/en-CA/globalbrands.jspx
крест и бленда мед са едно и също , но с различни имена на различните континенти
В нета блендамед се намират за цени от 30 до 80 еур, но май ги няма в бг според тази табличка...аз от Германия ще си ги купувам

# 42
  • Мнения: 912
уау, никога не съм знаела, че Crest = Blend-a-med

# 43
  • Мнения: 324
Мерси за уточнението, Ели. Видях немски сайт на Бленд а мед и не ми заприличаха на Крест, който предлагат в БГ по сайтовете, затова помислих, че са различни. Ще чакам отзиви за Yotuel, ако някой го е ползвал. Някак ми се струва, че геловете биха могли по-лесно да проникнат и избелят между зъбите, отколкото лентичките, затова не съм се спряла на Крест, но като чета из нета има доволни Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 619
И от мен запис.
Аз имам пломба на предния зъб, което не е добре явно, но исках да ви питам как седи въпроса с кафето, виното.. ?

# 45
  • Мнения: 2
Искам да споделя разочарованието си от Crest Whitestrips!!!  #Cussing out Преди няколко месеца с голям ентоусиазъм дадох 100лв. за тях и след 14 дни избелване успях да постигна едва 2 тона по- бели зъби! Да, разлика има , но определено не е това ,което очаквах!!! Лятото ще отида да ги избеля на зъболекар, мисля че ще имам по- голям успех !!!
Не си причинявайте разочарованието,което аз изпитах! А това ,което прочетох , за паднало парче емаил с лепенка на  Crest Whitestrips, направо ме потресе!
 Shocked
Поздрави

# 46
  • Мнения: 262
в началото когато видях темата толкова много се зарадвах.
казах си "това е за мен! трябва да го направя!"
сега май почвам да се отказвам.
доколкото съм чувала от моя зъболекар избелващите пасти за зъби разрушават емайла
така, че какво може да се очаква от нещо, което е в пъти по-силно от една паста!!!
а някой ползвал ли е http://www.framar.bg/%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BA-yotuel-%D0%B8%D0%B … -pid30014826.html

# 47
  • Мнения: 89
нещо ново да има Simple Smile аз сега мисля да си поръчам тези лентички и да видим  Laughing

# 48
  • Мнения: 6
 Някой от вас използвал ли е тази система http://cgi.ebay.co.uk/WHITE-KNIGHT-BLUE-LIGHT-TEETH-TOOTH-WHITEN … m1c10210aa6#payId

# 49
  • Мнения: 1 983
Здравейте,
от днес започнах избелването с лентите. Даже в момента съм с тях. Laughing
След 3-4 дни, ако има нещо по-различно, пак ще пиша. Peace

# 50
  • Мнения: 89
А с кои лентички, може ли да пуснеш линк да видя, много искам и аз да си поръчам

# 51
  • Мнения: 1 983
А с кои лентички, може ли да пуснеш линк да видя, много искам и аз да си поръчам
ето тези са

# 52
  • Мнения: 89
а извинявай от къде ги поръча Simple Smile

# 53
  • Мнения: 1 983
а извинявай от къде ги поръча Simple Smile
От САЩ са, мъжът ми ми ги донесе от негов познат.

# 54
  • Мнения: 324
в началото когато видях темата толкова много се зарадвах.
казах си "това е за мен! трябва да го направя!"
сега май почвам да се отказвам.
доколкото съм чувала от моя зъболекар избелващите пасти за зъби разрушават емайла
така, че какво може да се очаква от нещо, което е в пъти по-силно от една паста!!!
а някой ползвал ли е http://www.framar.bg/%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BA-yotuel-%D0%B8%D0%B … -pid30014826.html

Аз също се интересувам от тази марка, но от продукта за избелване за 7 дни. Питах в аптеката каква е разликата между системата за 7 дни и този коректор и момичето каза, че системата 7 дни е за избелване, а другото предимно за поддръжка на избелените вече зъби Rolling Eyes
Snarky Chimpfanny , дано има ефект и скоро да се похвалиш Simple Smile Peace

# 55
  • Мнения: 1 983
в началото когато видях темата толкова много се зарадвах.
казах си "това е за мен! трябва да го направя!"
сега май почвам да се отказвам.
доколкото съм чувала от моя зъболекар избелващите пасти за зъби разрушават емайла
така, че какво може да се очаква от нещо, което е в пъти по-силно от една паста!!!
а някой ползвал ли е http://www.framar.bg/%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BA-yotuel-%D0%B8%D0%B … -pid30014826.html

Аз също се интересувам от тази марка, но от продукта за избелване за 7 дни. Питах в аптеката каква е разликата между системата за 7 дни и този коректор и момичето каза, че системата 7 дни е за избелване, а другото предимно за поддръжка на избелените вече зъби Rolling Eyes
Snarky Chimpfanny , дано има ефект и скоро да се похвалиш Simple Smile Peace
Дано, въпреки че започнаха да ме болят венците отдолу вече. Не е непоносимо, усещам само като се храня, ама е гадничко. Confused

# 56
  • Мнения: 432
Моя позната ползва лентички на Listerine, които се разтварят на зъбите и няма нужда се махат. Ефекта при нея е много добър. Тя си ги взима от САЩ.
http://www.listerinewhitening.com/
Питала съм тук за такива, но досега безуспешно...

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 45
И аз преди 2 години използвах Crest Whitestrips - 28 дневните за чувствителни зъби. Имаше ефект определено, но пък повреме на процедурата ми дразнеше венците. Сега съм решила да пробвам пак със същите, но 7 дневните.  Peace

# 58
  • Мнения: 324
Snarky Chimpfanny, от кой път те наболяват венците? Rolling Eyes Дано премине бързо Peace Стискам палци и чакам да пишеш пак Wink

# 59
  • София
  • Мнения: 965
Записвам се да проследя кой ще успее да избели зъбки   Mr. Green
И аз искам, но още сондирам мнения  Blush

# 60
  • Мнения: 89
И аз се записвам, че им се чудя на лентичките от 10-на дни  newsm78  А иначе като питах зъболекарката си за мнение ,ми каза да не се занимавам с глупости  Thinking

# 61
  • Мнения: 3
Привет момичета, реших да ги пробвам тези избелващи ленти. Днес си ги получих и ги почвам.
Очаквайте включване след 10 дни.  Grinning
Ето, ако някой се чуди какво представляват: http://picasaweb.google.com/firefly025/MbmSeK#5460340985064942962

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Привет момичета, реших да ги пробвам тези избелващи ленти. Днес си ги получих и ги почвам.
Очаквайте включване след 10 дни.  Grinning
Ето, ако някой се чуди какво представляват: http://picasaweb.google.com/firefly025/MbmSeK#5460340985064942962

Ще чакам отзиви с нетърпение.Дано има ефект. Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 965
Привет момичета, реших да ги пробвам тези избелващи ленти. Днес си ги получих и ги почвам.
Очаквайте включване след 10 дни.  Grinning
Ето, ако някой се чуди какво представляват: http://picasaweb.google.com/firefly025/MbmSeK#5460340985064942962
Чакам с нетърпение резултати  Peace
От къде ги поръча?

# 64
  • София
  • Мнения: 35 772
 Случайно попаднах на това, което коментирате. БД над 29.00Е
http://www.biovea-europe.com/(S(2t5wodq3ppqjjl55q2ndjcms))/produ … ID=2151&CID=0

# 65
  • Хасково
  • Мнения: 592
Момичета купих си това http://www.aukro.bg/item1005937661-ured-za-izbelvane-na-zbi-ligh … tening-teeth.html , незнам дали има ефект но се отказах да го ползвам защото нямам време всички ден да го ползвам
Ако някой го иска да пише Simple Smile   bouquet

# 66
  • Мнения: 1 417
Тъкмо и аз се бях навила на избелване с тия ленти.
firefly е дала линк към този сайт http://usa-kozmetika.com/produkti/izbelvashti-lenti/whitestrips-premium-plus/, обаче аз не разбрах каква е разликата между отделните видове ленти? Как да избера продукта, който е за мен newsm78 Помогайте, че утре съм решила да ги поръчам Wink

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 45
Привет момичета, реших да ги пробвам тези избелващи ленти. Днес си ги получих и ги почвам.
Очаквайте включване след 10 дни.  Grinning
Ето, ако някой се чуди какво представляват: http://picasaweb.google.com/firefly025/MbmSeK#5460340985064942962

аз си ги избелих с такива преди месец. Не  е някакъв фрапиращ резултат, но съм доволна. От начало ми бяха доста чувствителни зъбите, но с времето отшумя този проблем

# 68
  • Varna
  • Мнения: 115
Здрасти, Sapunci Simple Smile Относно косата не можах да ти отговоря на лични, изчерпан ти е лимитът. Ако искаш дай email, ще ти пратя подробности и снимки Simple Smile

# 69
  • Мнения: 3
Приключих с лентичките, резултата е много добър за мен.
Не мога да определя в тонове колко съм постигнала в белотата, но съм доволна. Бих ги повторила отново.
Малко е досадно, 2 пъти на ден и тази чувствителност, която се появява, но се свиква.
 
Друго много важно е: не мийте с четката зъбите си преди или веднага след като сте били с лентите, получи ми се напукване на емайла на едно зъбче, защото го почистих с четката и аз не знам защо го направих. Почистването от гела става с по-енергично плавене с вода.
 
Преди никога не си бях избелвала зъбите, за мен резултат има. Може би нямаше да е толкова видимо, ако бях правила избелване и преди. Моите зъби бяха с доста жълтеникав оттенък.

# 70
  • София
  • Мнения: 93
а тези които са си избелили зъбите в стоматологичен кабинет,биха ли споделили цените горе долу.Аз сега съм с брекети и няма как да ги избеля,но след като ги махна със сигурност ще го направя.Освен това ми е чудно колко време издържат бели зъбите,ако не пуша и не пия кафе.Отказах всичките тия пороци заради зъбите главно и ми е чудно колко време издъжа бялото?

# 71
  • Кюстендил
  • Мнения: 48
днес получих това - http://www.listerinewhitening.com/ 56 лентички,които не се махат от зъбите,а се разтварят,донесе ми ги близка от САЩ за 19 долара ,използват се 14 дни,смятаме двамата със съпруга ми да ги ползваме

# 72
  • Мнения: 1 139
Записвам се да следя  Grinning
Имам мнооого чувствителни зъби и венци и се чудя дали вобще е подходящо да си избелвам зъбките? ...а много ми се иска.

# 73
  • Мнения: 32
Дали е възможно да се избелят определени зъби,защото на мен кучешките са ми по жълти,другите са си добре.

# 74
  • Мнения: 35
а тези които са си избелили зъбите в стоматологичен кабинет,биха ли споделили цените горе долу.Аз сега съм с брекети и няма как да ги избеля,но след като ги махна със сигурност ще го направя.Освен това ми е чудно колко време издържат бели зъбите,ако не пуша и не пия кафе.Отказах всичките тия пороци заради зъбите главно и ми е чудно колко време издъжа бялото?

Аз се избелих в сряда, 13 окт. - тоест съм избелена от 3 дни към днешна дата. Има много голяма разлика, като докторът ме остави с препарата само 15 минути.
Случва ти се следното: преди да отидеш да те избелват, да знаеш, че трябва всички зъби да са ти оправени и да нямаш нищо развалено. На мен ми ги избели, преди да ми е оправил всичко отпред, защото по предните си зъби имам много пломби и реши да ме избели преди да ги сменя, за да може после да ги докара в новия цвят. Отваря ти устата с една пластмасова шина - не е нищо страшно. После ти подсушава добре зъбите и ти намазва препарата върху зъбите, като специално моят доктор беше много внимателен и никъде не ми е докоснало венец. Иначе ако ти докосне венец, каза, че може да има дискомфорта на леко пощипване, но това е само за секунда. След това ти запича препарата върху зъбите с една лампа. Трябва да са ти сложени специални очила през цялото време. Запича зъбите един по един и така минават около 15 минути. После стоиш още мъничко и накрая ги маха. Веществото вече се е втвърдило от тази лампа.
За няколко минути след избелването усещаш зъбите си странни, но после това преминава. Четвъртък и петък не съм пила кафе, вино, не съм яла зелена салата и каквото и да е друго нещо с отявлен цвят, за да не се намали ефектът на избелването. Както каза и докторът, през следващите няколко дни ефектът се задълбочава и сега са ми още по-бели.

Лекарят ти трябва да е добър и много опитен в естетичната стоматология, за да прецени колко точно бяло може да понесе усмивката ти. Аз съм много светла и при мен е добре зъбите да са по-бели. Но не са като плочки за баня, както се изрази той. Разбрах, обаче, че могат да се избелят и толкова. Пиша го това, защото четох по-нагоре, че една мацка пита дали може да се докара ефектът на холивудските мадами. Аз съм доста избелена. От А4 сега съм между А1 и А2 и седи много добре.
Сега ще ми сменя предните пломби и каза, че ако искам, догодина мога отново да си направя едно леко избелване, за да ми изчисти натрупванията по зъбите.

Доволна съм. Ефектът е чудесен и всички го забелязват.

# 75
  • Мнения: 6
днес получих това - http://www.listerinewhitening.com/ 56 лентички,които не се махат от зъбите,а се разтварят,донесе ми ги близка от САЩ за 19 долара ,използват се 14 дни,смятаме двамата със съпруга ми да ги ползваме

Какво стана,получи ли се добър резултат?

# 76
  • Мнения: 35
а тези които са си избелили зъбите в стоматологичен кабинет,биха ли споделили цените горе долу.Аз сега съм с брекети и няма как да ги избеля,но след като ги махна със сигурност ще го направя.Освен това ми е чудно колко време издържат бели зъбите,ако не пуша и не пия кафе.Отказах всичките тия пороци заради зъбите главно и ми е чудно колко време издъжа бялото?

Здравей! Аз се избелих преди седмица в кабинета на Д-р Колев и Д-р Михайлов в хотел Кемпински в София - 600 лв. с всички материали. Резултатът е прекрасен. Д-р Колев ме избелва. Каза, че поне година трябва да съм ок и тогава мога пак да си ги избеля, ако искам. Но те при всички положения ще са по-бели, отколкото са били преди първото ти избелване, защото този процес е необратим.

Общи условия

Активация на акаунт